Вторият триместър стигам вече и започва да ме рита МАРТенско човече - 3 тема

  • 31 100
  • 759
# 405
В 15гс3 дни. И на мен ми се хапва сладко Simple Smile Док каза момиченце и съм съгласна с нея, защото карам същата бременност като с дъщеря ми (нея я чакахме с термин 3 март)
Виж целия пост
# 406
На мен пък грам сладко не ми се дояжда, даже ако пред мен има. Обаче вижте соленко и тестянко - там е друга работа... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 407
Здравейте! Искам да попитам, има ли мами, които от месец за в болнични Rolling Eyes? Въпросът ми е защото много познати казват, че взимат повече от заплатата си ако са били 1 месец в болнични, което ми е доста странно и не знам как се формира и какви удръжки и данъци има newsm78. На работа все повече ме товарят и все по-често се замислям дали да пусна болнични, просто на моменти не се издърж #Crazyа, единствено ме спират парите Money, защото покрай бебчо се наложи да ремонтираме доста неща вкъщи.
Виж целия пост
# 408
Момичета мен пак започна да ме боли корема Sad и кръста.Случва ми се даже като ми се ходи до тоалетна по голяма нужда да ме боли вътре и да ме придърпва мисля си,че това е матката защото болката е по назад някак си не знам...Напънаах се малко с баща ми,но нямаше как и сега много се изплаших от тия болки.Пих но шпа и малко ме отпусна,но от няколки дни започна пак да ме боли както в началото на бременноста...Иначе вчера усетих две ритничета според мен,ниско долу,точно като бълбукане и къркорене. Имате ли идея дали е добре да се слага леко топло на кръста,питам заради болката :'( Sad
Виж целия пост
# 409
В 15гс3 дни. И на мен ми се хапва сладко Simple Smile Док каза момиченце и съм съгласна с нея, защото карам същата бременност като с дъщеря ми (нея я чакахме с термин 3 март)
супер,ще връзваш пак панделки,аз се надявам утре като ида дано да се види нещо:)
mishezvyrka на мен в началото ми се ядеше само солено и тестяно,но от няколко дена насам наблягам и на сладичкотом,иначе и на мен грам не ми се ядеше,наблягах повече на плодове ама сега.....
Виж целия пост
# 410
Здравейте, Меги не знам в коя седмица си ,но преди малко четох,яе в 15-1 седмица било нормално да те боли кръста.  Simple Smile
Аз днес съм много по добре да чукна на дърво,нямам температура нито разстройство,само остана хремата,но се надявам и тя да мине до ден два. Днес съм на преглед да видим бебо,но малко се притеснявам,като съм  така хремава,да няма и други бременни там и да ги заразя нещо Sad,но от друга страна вече месец не сме ходили на преглед и трябва да отида да ми даде направление за изследвания , не знам вие,какво ще кажете  Thinking
Виж целия пост
# 411
Здравейте! Искам да попитам, има ли мами, които от месец за в болнични Rolling Eyes? Въпросът ми е защото много познати казват, че взимат повече от заплатата си ако са били 1 месец в болнични, което ми е доста странно и не знам как се формира и какви удръжки и данъци има newsm78. На работа все повече ме товарят и все по-често се замислям дали да пусна болнични, просто на моменти не се издърж #Crazyа, единствено ме спират парите Money, защото покрай бебчо се наложи да ремонтираме доста неща вкъщи.

Мен ме интересува същото ако някой е по-запознат, че току що на работа ме разрева една крава и вече не издържам на психическото напрежение. И мен много ме товарят и всеки ден се докарвам до главоболие, че не зна от хормони ли от какво, много навътре ги взимам нещата  Crossing Arms
Виж целия пост
# 412
Мимси, трябва да идеш на преглед. Стой настрана от другите или си.си сложи маска.
Виж целия пост
# 413
Здравейте! Искам да попитам, има ли мами, които от месец за в болнични Rolling Eyes? Въпросът ми е защото много познати казват, че взимат повече от заплатата си ако са били 1 месец в болнични, което ми е доста странно и не знам как се формира и какви удръжки и данъци има newsm78. На работа все повече ме товарят и все по-често се замислям дали да пусна болнични, просто на моменти не се издърж #Crazyа, единствено ме спират парите Money, защото покрай бебчо се наложи да ремонтираме доста неща вкъщи.


Аз съм в болничен и взимам горе  - долу това , което взимах и като работех. Ако те осигуряват на реалните пари , които взимаш, значи всичко е ок. Болничния се смята 80% от това на което те осигуряват, а не това което взимаш чисто, можеш да си го сметнеш.
Виж целия пост
# 414
Въпросите за болничните можете да зададете в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=787786.0;topicrefid=20 Мисля, че там най-вярно ще ви отговорят. Simple Smile Иначе да споделя мнение: аз съм в болничен и ми казаха, че ще получа 80 % от среднодневното трудово възнаграждение за изминалия месец. Не съм много сигурна обаче, ще видя към края на другия месец какво ще получа!

Мен много ме сърби корема и явно няма да се размина със стриите този път.  Sad
Виж целия пост
# 415
Здравейте! Искам да попитам, има ли мами, които от месец за в болнични Rolling Eyes? Въпросът ми е защото много познати казват, че взимат повече от заплатата си ако са били 1 месец в болнични, което ми е доста странно и не знам как се формира и какви удръжки и данъци има newsm78. На работа все повече ме товарят и все по-често се замислям дали да пусна болнични, просто на моменти не се издърж #Crazyа, единствено ме спират парите Money, защото покрай бебчо се наложи да ремонтираме доста неща вкъщи.


Аз съм в болничен и взимам горе  - долу това , което взимах и като работех. Ако те осигуряват на реалните пари , които взимаш, значи всичко е ок. Болничния се смята 80% от това на което те осигуряват, а не това което взимаш чисто, можеш да си го сметнеш.

А после, след раждането, през първата година, когато си в майчинство и се вземат месеците назад, от тези в които да речем сме били в болничен, коя сума се взима - тази, която ти се превежда /т.е. 80% от сумата, на която те осигуряват/ или сумата, на която се осигуряваш?

Не знам дали стана ясен въпросът ми  newsm78
Виж целия пост
# 416
 Мимси, като отидеш там, сложи си маска, продават ги във всяка аптека и струват стотинки. Най-важното е да не кихаш и кашляш във въздуха, защото така се предават заразите.

Аз днес съм на преглед и намам търпение да ги видя мишоците малки колко са порастнали.  Heart Eyes

Пожелавам  хубав  ден на всички.   bouquet
Виж целия пост
# 417
LilyM, благодаря ти  Hug
Трябва да кажа, че ако не беше твоя пост преди време въобще нямаше да обърна внимание на това разстройство.
При мен пуснаха изследвания за различни неща и като чета в нета са за някакви гадни болести... ooooh!
При теб как взеха изследванията- урина или кръв?
Виж целия пост
# 418
Mishezvurka,взима се сумата,която реално си получавала,т.е с болничния
Виж целия пост
# 419
Здравейте! Искам да попитам, има ли мами, които от месец за в болнични Rolling Eyes? Въпросът ми е защото много познати казват, че взимат повече от заплатата си ако са били 1 месец в болнични, което ми е доста странно и не знам как се формира и какви удръжки и данъци има newsm78. На работа все повече ме товарят и все по-често се замислям дали да пусна болнични, просто на моменти не се издърж #Crazyа, единствено ме спират парите Money, защото покрай бебчо се наложи да ремонтираме доста неща вкъщи.


Аз съм в болничен и взимам горе  - долу това , което взимах и като работех. Ако те осигуряват на реалните пари , които взимаш, значи всичко е ок. Болничния се смята 80% от това на което те осигуряват, а не това което взимаш чисто, можеш да си го сметнеш.

А после, след раждането, през първата година, когато си в майчинство и се вземат месеците назад, от тези в които да речем сме били в болничен, коя сума се взима - тази, която ти се превежда /т.е. 80% от сумата, на която те осигуряват/ или сумата, на която се осигуряваш?

Не знам дали стана ясен въпросът ми  newsm78

Взима се това върху което са изчислени 80% т.е. нищо не се променя и вече майчинството се смята на 90% от това на което са те осигурявали  за 24месеца назад
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия