Навън започна много да вали, НОЕМВРИйче с ритници мама подлуди - Тема 10

  • 33 503
  • 734
# 315
Zezeto , на мен като цяло всички цветове ми харесват. Много са ми сладурски. Crazy
Като ходих да я гледам ми казаха, че ако съм се спряла на определен цвят да капарирам, защото не винаги ги имали налични. Казаха, че до 45 дни могат да запазят количката. Всичко са изчислили. Иначе мисля в скоро време пак да ходя и евентуално да капарирам. Няма да я взимам веднага.
Виж целия пост
# 316
Аз съм се спряла на  s-max retrus.  Ходих в магазина, бутах я, разгледах я обстойно. Хареса ми всичко. Дано ми е добър избора.

Здравейте мами отдавна не съм писала но ви чета редовно, ние с една приятелка си взехме  s-max retrus, и за тази цена мисля че е много добра, Полско производство е ММ монтира газови уредби и каза че полските са най хубави и качествени и затова я взехме, а атносно козметика и ние още не сме взимали нищо
  И аз съм си харесала S-max на Retrus, но все още отлагам посещението до магазина. Вие за момче какъв цвят си взехате? Аз съм си харесала цвят Киви , но не мога да преценя дали ще става за момче. пък искам и да е унисекс, та ако за второто бебче е момиче да си я ползваме пак ,ако е здрава все още де. Но, като видя реално цветовете ще преценя!

 zaichetata , по принцип белтъка в урината говори за бъбречна инфекция, но при бременност пак има допустими количества, затова изчакай разчитането от доктора и не се тревожи излишно. Simple Smile

Zezeto аз също се бях спряла на киви и на мохито, защото аз ги гледах в нета и исках да ида на място да видя цвета и да я разгледам, но като отидох в магазина и ги поставих една до друга повече ме привлече цвета мохито, и си взехме нея, защото аз също исках  да е универсален цвят и мисля че този пасва повече за момче от кивито, поне за така реших като ги поставих една до друга, ето ви линк на цвета които аз взех, а моя приятелка си взе тази на точките

http://moebebe.com/bebeshki-kolichki/bebeshka-kolichka-s-max-mojito-retrus
Виж целия пост
# 317
 ...Това което ме наплаши е в урината пише, че има следи белтък, който трябва да бъде отрицателен резултат. Ще помоля някоя от вас ако е имала подобен проблем или е по запозната от мен да сподели информация, било то за мое успокоение или обратното... Много благодаря предварително мили мами... cry
На моя позната също и откриха белтък и тя си повтори това иследване, втория път нямаше белтък. Може да е била замърсена пробата. На твое място утре сутрин пак бих отишла да пусна урина само за белтък, мисля че е под 5 лв. Даже ако е удобно в друга лаборатория. Дано не е нещо сериозно  Peace
За чувалчетата и аз си мислих, но ще купувам по натам, като почне само да се върти  Laughing
Виж целия пост
# 318
Записвам се, че съм изпуснала предната тема, да не стане така и с тази Mr. Green Залисахме се по ремонта на новия апартамент- последни и най-важни усилия за избора на мебелите и уредите...
Белтък в урината и аз съм имала мисля, че в ранните месеци, но като повторих изследванието нямаше нищо пък Peace
Спално чувалче съм ползвала доста за каката и тя е Ноемврийка, та до към 7-8 месечна възраст май ги ползвах, после почна много да мърда и хич не и се нравеха май, сега пак мисля да ползвам Blush
Виж целия пост
# 319
Iva89, ох, още повече ме запали, на мен също ми допада мохитото и вече нямам търпение да отида, но това ще евентуално след 10 дни, защото трябва да пътувам специално за там. Друго си е да се види цвета на живо, все пак екрана може да ни излъже.Радвам се, че и други мами са се спряли на този модел, аз мисля да ги взема 3в1. Тук при мен по магазините ги няма и трябва да идвам до София.
Нали количката си е солидна, в смисъл голяма? Преди си бях харесала рио сет на лорели, но като я видях на живо, ми заприлича на  детска играчка, защото аз съм едра жена и за да я побудна се подгърбих. хихих Laughing
Виж целия пост
# 320
Момичета, знаете ли бебето като се роди , ако има лунички, дали си личат веднага, или се появяват по-късно? Защото аз имам, макар и не моного и ми се ще да разбера.
Виж целия пост
# 321
Обикновено няма такава пигментация в началото. Нито бенки, нито лунички. Появяват се по-късно.
Виж целия пост
# 322
Моята количка е ярко червена. Мисля, че е унисекс. Едва ли ще имам второ дете, но мога да я продам или подаря без проблем след това и без значение дали ще е за момиче или момче.
Виж целия пост
# 323
Мерси, Весе!
Виж целия пост
# 324
Iva89, ох, още повече ме запали, на мен също ми допада мохитото и вече нямам търпение да отида, но това ще евентуално след 10 дни, защото трябва да пътувам специално за там. Друго си е да се види цвета на живо, все пак екрана може да ни излъже.Радвам се, че и други мами са се спряли на този модел, аз мисля да ги взема 3в1. Тук при мен по магазините ги няма и трябва да идвам до София.
Нали количката си е солидна, в смисъл голяма? Преди си бях харесала рио сет на лорели, но като я видях на живо, ми заприлича на  детска играчка, защото аз съм едра жена и за да я побудна се подгърбих. хихих Laughing

И аз бях така ама миналата седмица се вдигнахме и отидохме до София, да аз много държах да отида да видя цвета на живо и ето че избрах мохитото, а отидох за кивито.Ние си взехме 2в1 защото кош за кола ми дадоха.Да количката си е голяма, аз държах коша за новородено да е по-голям, защото  като видях този на Lorelli Luna колко е малък.А и гумите държах да са големи особено задните защото според мен количката е по-стабилна и мисля че е по удобно свалянето от бордюрите и по стълбите, вкъщи ми се шегуваха за гумите че ако са малки ще ми хвръкнат и ще ги изгубя
Виж целия пост
# 325
Това с белтъка в урината е класика--като повториш изследването и вече  няма нищо...
Виж целия пост
# 326
И при мен беше така...
Виж целия пост
# 327
Мами, вече съвсем се прихясах, почти не усещам беба повече от седмица, аз ви писах. Днес съм на преглед и дано всичко да е наред. Тази нощ какви ли пози не заемах, за да се раздвижи. Сега дори усарих едно кафе, барем има ефект.
Дано всичко е наред, стискайте ми палци!
Виж целия пост
# 328
Аз искам да попитам дали пишете във фейсбук групата? И ако може да ме включите към нея.   bouquet
Виж целия пост
# 329
Стискам палци, Ина!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия