Навън започна много да вали, НОЕМВРИйче с ритници мама подлуди - Тема 10

  • 33 503
  • 734
# 330
Всичко ще бъде наред, Ина! 

Аз преди малко ходих да давам кръв. Дано съм вдигнала малко хемоглобина. И TSH също дано е ок.
Виж целия пост
# 331
Аз и във фб писах и моята принцеса не мърда много много тези дни леки изпъвания и движения Simple Smile На преглед сме чак другата седмица.
Стискам палци, Ина Simple Smile
Виж целия пост
# 332
дано всичко да е наред Ина  Praynig
Виж целия пост
# 333
Ина, стискам палци, всичко ще бъде наред! Praynig Последният път след като 3 дни не усещах бебка активна, се шашнах и хукнах към болницата - ама аз съм си паника, де Crazy
Виж целия пост
# 334
Всичко ще е наред, Ина! Но правилно решение е да идеш до болницата за твое собствено спокойствие!

Виж целия пост
# 335
Ина, стискам палци всичко да е наред. Аз чакам от 1 час вече в болницата за болничния и преглед, докторката ми е в операция. После ще ходя към работата да си дам болничния, дано скоро да свърши операцията.
Виж целия пост
# 336
Добро утро!
 Ина, стискам палци всичко да е наред!   Praynig
 Аз вчера си занесох болничния в работата - той пък без печат! И аз съм една заспала  doh и не съм видяла. Дано го вземат в НОИ.
 Моята бебка също има моменти, където е заспали чувства и се ошашквам яко. Тези дни е добре активна. Снощи прави представление на татко си, а мен ме наболяваше - не знам какво правеше - явно се разтягаше и премяташе. Където ми е операцията от апандисит ми е много не приятно да ме рита - хем е като някаква болка, хем едно такова гадно.
 Аз съм на лекар на 05.10. да си взема 45-дневния и да ми пусне последните изследвания. Доколкто я разбрах тогава ще ми даде всички документи необходими за раждането. Ще видим.
 Хубав и спокоен ден на всички!
Виж целия пост
# 337
Ина, цяла седмица изобщо ли не усещаш бебето? Или леко го усещаш...вече няма да усещаме силни движения.Ходете често за тонове- никой няма да ви върне, а е важно
Успех!
Виж целия пост
# 338
Където ми е операцията от апандисит ми е много не приятно да ме рита - хем е като някаква болка, хем едно такова гадно.


Аз операция нямам, но пъпът ми винаги ми е бил много, много чувствителна зона и сега направо си ме боли и имам точно гадно усещане. Питах доктора - нищо не може да се направи, само стискане на зъби в оставащите 2 месеца.
Виж целия пост
# 339
Аз също се страхувам като я усещам слабо. Вчера много вяла беше. Ама тая сутрин имаше купон в корема ми. Бая ритници отнесох. И ми олекна на душата. Сигурно е протестирала, че не ям, ама нали трябваше да давам кръв.

"Похвалих" ли ви се, че съм вече +16 кила. Е, поне няма изгледи до края да кача още много. Надявам се да не минавам 20.
Виж целия пост
# 340
Обеснете на тези тонове какво се гледа?Вече ходих веднъж,бяха добре,на една хартия като кардиограма се следи пулс или ритъм и аз незнам какво.
Виж целия пост
# 341
Диди, следят пулсациите на бебето и дали имаш контракции, които ти не усещаш. На мен ми дадоха и едно бутонче, което да натискам  когато бебето ме ритне или побутне.
Виж целия пост
# 342
Beboche2015, после ще ги сваляме килограмите покрай бебетата Laughing

Напоследък бебка като ме рита, коремът ми и от двете страни се издува, вибрира, не знам дали се изпъва, но е странно усещане. И почти през ден усещам и виждам ритмични движения, подобни на хълцане, другата седмица съм на преглед и ще питам лекарката дали е нормално толкова често.

Аз сега съм на нова вълна, докато в началото не исках скрин за бебешки дрехи, сега реших, че ми трябва, че даже си го харесах Crazy Обаче вкъщи имаме страшно много място, гардероби + отделен дрешник и скринът не ни е много необходим Whistling Вчера пак бяхме в Икеа с моя мъж и аха да го купим, ама решихме да пренаредя и тогава ще преценя. Та днес това ми е заниманието, ама нещо хич не ми се занимава. Още не съм започнала прането на дрешките и си мислех да изчакам майка ми да дойде, обаче времето си минава и мисля, че е по-добре да съм подготвена.
Виж целия пост
# 343
За контракциите не се бях сетила.Като ходих моя разбойник се скъса от ритане и мятане,такива допълнителни шумове и ефекти създаде,че целият коридор на Родилното ни слуша,бутонче нямаше.
Виж целия пост
# 344
Ина, завърна и се от прегледа? Надявам се всичко да е наред с бебенцето ви!

Аз бях днес на преглед, всичко изглежда ок. Расте си девойката, разтяга ми корема доста сериозно, та чак болезнено на моменти, ама така да е, ще се изкара още месец и нещо! Simple Smile
Леко се втрещих от показанията на кантара... +12... и съответно ударих 70-така, което ми беше лимита на мен... Качила съм 2кг за 2 седмици, множко бе!

Иначе и аз леко-леко се подготвям. Пера дрешки, подреждам, легълцето и скрина вече са строени, остана една повивалка да сглоби ММ, да вземем от приятели едно шкафче за банята, на което ще слагаме коритцето и така...
Майка ми, живот и здраве, пристига след малко повече от 3 седмици и вълнението е голямо за всички ни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия