Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са препоръчителните болници в София за раждане на близнаци?
Как се прилагат инжекции с кортикостероиди по време на бременност?
Какви са преживяванията на майките с близнаци по време на бременност, раждане и отглеждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са препоръчителните болници в София за раждане на близнаци?
-
Как се прилагат инжекции с кортикостероиди по време на бременност?
-
Какви са преживяванията на майките с близнаци по време на бременност, раждане и отглеждане?
Майките споделят различни преживявания по време на бременност и раждане на близнаци, включително притеснения, наблюдения върху феталната морфология, опасения за здравето на бебетата и избор на лекар. Те също така предоставят препоръки за болници, където да раждат, и опит с различни лекари и процедури. Освен това те обсъждат опита си при приспиване на бебета, избора на оборудване и болничните преживявания.
-
Какви са препоръките за избор, използване и закупуване на количка за близнаци при различни условия и в различни магазини?
-
Важно ли е дръжката на количката да може да се регулира, така че бебетата да са с лице към майката?
и си родила със секцио. Колко дни преди термина ти беше насрочено?
в русенската болница. Обаче имай предвид, че след като първият се роди, родовите пътища са достатъчно разширени и за лекаря ти не би трябвало да е проблем накъдето и да е обърнат втория.
Ние сме добре - утре сме на лекар за първи път да видим дали наддават, че нещо педиатърката, която дойде в нас след изписването, ме наплаши. Иначе не мога да се оплача - засега почти не плачат, даже и като ги къпем. Още са много малки и послушни, но се тревожа с това спане - храним се 7 пъти на ден, като вместо да ги кърмя, се цедя постоянно, за са виждам колко приемат. Ако някога не съм успяла да се изцедя, им давам АМ. Интересното е че при всяко хранене първо ги слагам да сучат и после шише, като тези мишочета не искат шишето, а търсят мен 