Ще имам близнаци! Тема с продължение 34

  • 120 221
  • 897
# 495
Ако на морфологийте нищо не ги притеснява,защо се притесняваш?Изследването е генетично и го изпращат в чужбина, тук не се правят.
Вярвам, че близнаците са ти здравички, не се тормози с излишни негативни емоций.
Наближава 35г. много искам с близнаците всичко да е наред и ми го препоръча Док. за успокоение . Но след като се разчетох за теста , се и притесних , не е заради парите , но все пак искам да знам , че и двамата са добре ,а до колкото разбрах това няма как да стане . И другото което ме обърка допълнително е , каква е разликата между тези тестове и биохимичен скрининг ?
Виж целия пост
# 496
Благодаря ти GI-DI ,  ще изчакам феталната морфология и ще видим тогава какво ще предприемем за вбъдеще .😀
Виж целия пост
# 497
Ако на първата фетална не са видели нещо сериозно, значи едва ли има хромозомни аномалии. Това са Major abnormalities и се виждат в 12та най-добре. Така че ... здрави са си малките човечета. Само следете, как се развиват и така.
Може да отидеш и в 16та на фетална, аз ходих, за всеки случай.
Виж целия пост
# 498
Феталните са абсолютно задължителни, три имах аз. Важно е и къде ги правиш. Аз бях при една от най-добрите специалисти, та не съм се притеснЯвала
Виж целия пост
# 499
Първата ми фетална ще е на 21.07 , мисля да направим и трите .при д-р Александров ще ги правя .
Виж целия пост
# 500
Първата ми фетална ще е на 21.07 , мисля да направим и трите .при д-р Александров ще ги правя .

Първата ми фетална беше и най-вълнуващата ни среща с бебчовците.Аз сега ще правя втора и нямам търпение. Важното е да си спокойна и да имаш доверие на доктора. Аз бях при друг доктор, а сега съм при др Сигридов!
Виж целия пост
# 501
Имам пълно доверие на док.ако не беше той нямаше да съм сред живите , а и той бе до нас в сбъдването на това да имаме бебета .
Виж целия пост
# 502
Имам пълно доверие на док.ако не беше той нямаше да съм сред живите , а и той бе до нас в сбъдването на това да имаме бебета .
Това е най-важно, трудно се намира доктор на който да вярваш безусловно. Аз трудно се доверявам и не ми беше лесно с доктор. Сега да видим ,живот и здраве , с раждането какво ще правим.Blush
Виж целия пост
# 503
И аз не съм от тези които се доверяват лесно , но след доста разочарования от различни лекари , попаднах на този който с течение на времето ме спечели . Това, че му вярвам и се чувствам спокойна за мен беше важно , и смятам , че изигра важна роля и в ин витро процедурата ни . Сега живот и здраве ако всичко е добре с близнаците , ще раждам при него . Но има и вероятност да ме пратят в майчин дом София , тъй като там било най-доброто неонатологично отделение. Но се надявам да не стигнем до там 😀 Ти кога трябва да раждаш ? Аз съм определена за началото на февруари .
Виж целия пост
# 504
И аз не съм от тези които се доверяват лесно , но след доста разочарования от различни лекари , попаднах на този който с течение на времето ме спечели . Това, че му вярвам и се чувствам спокойна за мен беше важно , и смятам , че изигра важна роля и в ин витро процедурата ни . Сега живот и здраве ако всичко е добре с близнаците , ще раждам при него . Но има и вероятност да ме пратят в майчин дом София , тъй като там било най-доброто неонатологично отделение. Но се надявам да не стигнем до там 😀 Ти кога трябва да раждаш ? Аз съм определена за началото на февруари .
Моят термин е ноември,има време, но все по често се замислям.Аз не искам да раждам в майчин дом освен ако не е наложително,сега се следя в "Надежда" и много ми се иска там да си остана.
Виж целия пост
# 505
Здравейте момичета. Включвам се и аз в темичката. Бременна съм в 7с0д с близнаци след ИКСИ. Имам адски много притеснения. Първо много се радвах...ама после ела да видиш... Имам едно дете на 6г момиче... роди се недоносена заради прееклампсия и ретардация заради тромбофилия 950гр в 31гс. Имаме  много грижи около нея... Ходи.. не се спира... само че имаме проблеми с говора и ходим на логопед. Ходи си на детска градина. Ноооо след радоста от това че чакаме 2 бебета, започнаха и страшните мисли... ами и ако те се родят недоносени (не ми се минава пак през същия кошмар и ад)... а как ще се справя с още 2 деца... дъщеря ми изисква много грижи и внимание за да има напредък в развитието... а как ще се справя и с нея и с още 2 бебета.. Супер много съм изплашена и притеснена. Не сме казали още и на свекър ми и свекърва ми... Свекър ми ще се зарадва много, сигурна съм.. но свекърва ми незнам как ще го приеме...с нея не с ме в много цветущи отношения (като им казахме че ще правим инвитро за 2-ро дете, тя се намръщи и дума не обели) както и да е с една дума тя е против. Само да споделя че мъжа ми също е близнак (еднояйчни) и имат и по-голяма сестра. Честно да ви кажа... незнам как ще го приемете и не искам да ме съдите... но през главата ни минава и редукция просто незнам на кой да кажа, защото никой няма да ме разбере.
Виж целия пост
# 506
Честити близначета!!!  Нормално да имаш притеснения, и то всякакви, питай мен аз съм страшна бъзла, но недей да си толкова черногледа. Както сама знаеш дали едно или две е божа работа кога ще се родят. Не е задължително и те да се раждат рано! Сигурна съм че ще намериш начини да гледаш и да се справиш с децата! Успех!
Виж целия пост
# 507
Hristinchet0, с тази история - започни терапия на време за кръвотока - аспирин, клексан, сигурна съм, че ще ти назначат подходяща. Най-вероятно ще се родят по-рано, но това си е нормално, когато са две. Моите се родиха 33та седмица, по 2кг, нито са били на кислород, нито нищо, добре са си. Спокойно. Simple Smile
Виж целия пост
# 508
Аз съм започнала терапията още след трансфера... но както казах имам и други опасения и притеснения и тн.... Благодаря ви!
Виж целия пост
# 509
Това си е твоя работа, не дължиш обяснения и отчети на свекърви. Ако иска да помага, ако не - да не пречи. Радвай се на децата си и всичко ще е наред.

Моята е същия бурсук скапан. Нито ми се обади, като родих, нито ги е видяла - 12 дена вече. И никак не ми липсва нейното внимание Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия