Ще имам близнаци! Тема с продължение 34

  • 120 221
  • 897
# 525
Аз родих близнаците на 37, в 36 седмица по спешност, че единият искаше да излиза...или другият го натискаше...хихи. Това което мога да ти кажа е че трудностите при нас  са по- скоро от пониженият ми праг на търпимост. Прост през последните  10 години ежедневието ми беше много стресиращо и явно си е дало отражение.
Ще се справиш.
Виж целия пост
# 526
Мда,родих близнаците преди година...бях на 39
От трите ми бременностти тази беше най-спокойната ,родих ги в 35 г.с ,всичко мина нормално
Виж целия пост
# 527
Благодаря ви! Надявам се ще си помагаме и ще бременеем заедно. Наистина възрастта не е основна причина за проблем,но още не мога да свикна с мисълта за две. Имам един мисед в 11 г.с. с едничко и тогава карах много лека бременност.А сега от началото се започна едно гадене... затова малко ми е притеснено как ще продължи. Може би и заради миседа съм много наплашена да не ми се случи пак нещо лошо.
Виж целия пост
# 528
Благодаря ви! Надявам се ще си помагаме и ще бременеем заедно. Наистина възрастта не е основна причина за проблем,но още не мога да свикна с мисълта за две. Имам един мисед в 11 г.с. с едничко и тогава карах много лека бременност.А сега от началото се започна едно гадене... затова малко ми е притеснено как ще продължи. Може би и заради миседа съм много наплашена да не ми се случи пак нещо лошо.
Да не те плаша ,но това с гаденето ще продължи....
Всичко ще бъде наред!
Виж целия пост
# 529
О, да, няма такова гадене, както с близнаци. Това ми е трета бременност. Гадене, отпадналост... всички симптоми са наистина двойни 😊
Виж целия пост
# 530
Ако карам такава лека бременност както с близнаците бих се навила за още едно или две Stuck Out Tongue Winking Eye, Ама тати им едва ли ще издържи психически.

Единствено към края не можех да спя от киселини, но яко смучех бонбони за кашлица и Необианацид. Не че помагаха много.
Виж целия пост
# 531
Имах гадене 2 седмици и толкова.
Нищо не ми пречеше,не ми тежеше..изобщо не исках да раждам.
Обаче бях огромнаааа,когато седнех корема ме покриваше до колената,трудно си миех ръцете..мивката си беше достаа далече и т.н.
Забременях на 23,родих на 24.
Виж целия пост
# 532
Честно казано аз вчера и днес се чувствам добре...сега пък се притесних защо ми изчезна гаденето. Тези симптоми не са ли постоянни?
Виж целия пост
# 533
bella-li не се притеснявай гаденето не е постоянен симптом . Аз съм в средата на 4 месец и не съм повръщала , гадеше  ми се рядко , но бебетата ми са добре развиват се .
Виж целия пост
# 534
Симптомите се усилват или изчезват, също и от лекарствата, ако се приемат такива - аспирин, утрогестан и др.
Виж целия пост
# 535
Всичко със симптомите си е много индивидуално, аз се скъсах от гадене и повръщане, но пък качих само 12 кг, нищо че родих в 9 месец.
Виж целия пост
# 536
Значи аз съм улучила джакпота, толкова лека бременност не съм очаквала, не съм повърнала нито веднъж, само до 11г.с. ми се спеше ужасно много, едвам оцелявах на работа. Не разбирах, кога имам контракции, бях жизнена и най-хубавото нямах киселини. Последните  две седмици преди да родя, не можех да стоя седнала,     защото ми притискаха белия дроб и не успявах да дишам, за това все стоях права или си полягвах. Всичко ще е наред, правете всичко според взможностите си и се вслушвайте в тялото си.
Виж целия пост
# 537
Момичета как разбирате кое бебе ви рита. Трябвало да следя ритниците, но не съм сигурна че различавам, кое бебе рита и кое не.
Виж целия пост
# 538
Понякога е наистина трудно да разбереш, а и много зависи от това как са разположени в момента. При мен бяха напречно по едно време, много смесено ги усещах.
Сега откакто са надолу с главата ясно се усеща кой точно мърда. В 29-та седмица съм, а ти?
Виж целия пост
# 539
Понякога е наистина трудно да разбереш, а и много зависи от това как са разположени в момента. При мен бяха напречно по едно време, много смесено ги усещах.
Сега откакто са надолу с главата ясно се усеща кой точно мърда. В 29-та седмица съм, а ти?

Аз съм в 26г.с и двамата са надолу с главата, но едното е много по-активно от другото, ако правилно го усещам от едната страна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия