ОКТОМВРИ иде, време не остана, бебче скоро ще се гушка в мама! - еп.16

  • 34 885
  • 676
# 555
Здравейте, не съм писала досега; от време на време само скришом чета Simple Smile Моят термин е за 7ми и хем много ме е страх и не ми се иска на никакви магарета да се качвам, хем искам вече да излиза, да се уверя, че всичко си има и да ми поплаче Grinning
Обзела ме е една тревога, че никога няма да родя.. едно такова странно е усещането; остават 5-6 дни до термин и не мога да си представя, че ще се появят дългоочакваните контракции с всичките им неудобства и че ще си видя детенцето Simple Smile Някой налягат ли го такива съмнения или само аз вече се побърквам от това бездействие вкъщи??

и честито на всички майки и татковци до момента kyllmg Simple Smile
Виж целия пост
# 556
Добро утро Simple Smile И честито на всички мами , които вече гушкат своите рожби!Да са им живи и здрави и много да ги радват!

При мен нищо ново, явно ще си дочакам термина, само дсно не преносвам пак! Довечера съм при док за направление, че все забравя да ми даде, ще ми вземе и последно кръв за антитела  Simple Smile

Хубав и бебеносен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Добро утро на всички! Надявам се денят да донесе много бебета!

Моят термин е утре и не знам защо мисля, че бебка тогава ще дойде. Самонавивам се малко аз, но и никак не ми се ще да пренося не за друго, ами не искам да се налага да предизвикват раждане, макар че има време докато се наложи, а и каквото е най-доброто за бебето ще направя. От толкова нетърпение изобщо не ме е страх от раждането, сигурно, защото не знам какво ме чака  Mr. Green

Прекрасен петък на всички!
Виж целия пост
# 558
Skeeter, стискам палци утре да е Денят ! Peace
    То в един момент ни минава и страха и уплаха от раждането, само и само да минава. Любопитството към бебетата е по-силно. Simple Smile
    Аз съм вече в 38 + 2 д. вчера на ЖК докторката и сестрата изпаднаха в потрес , че то станало време вече да раждам  Joy  и после на прегледа пълно разочарование- беба е високо, водите са й ОК, грам разкритие няма... Тя се чувства комфортно, станала е вече 3100 гр. Ще си чакаме деня- няма да стресира предварително мама baby_neutral
   
Виж целия пост
# 559
Добро утро Simple Smile
Да видим днес колко бебечета ще се народят Simple Smile

vision7, честито бебче, да ви е жив и здрав  Hug

Sanya_1честитоооооо, да са здравички и силни юнаци, всичко ще е наред, бързо да минава инфекцията и да се гушкате Simple Smile

Скитър айде стискам палци до утре да си родила  Hug

Добре дошла на talho  Hug  bouquet

Аз днес май ще мързелувам , нищо не ми се прави Simple Smile Слънчев ден на всички

Виж целия пост
# 560
Честити близначета! Дано бързо ги изкарат от кувиоза!   bouquet
Здрасти на новата мама  baby_neutral
Вчера ни беше сефтето с разходката! Беше супер  Stop Ако някой беше видял как го бяхме навлекли, сигурно щеше да ме помисли за куку  Crazy - боди с ританки, отгоре вълнени панталонки с якенце и терлички, омотан с одеално и покривалото на количката  Joy hahaha На младежа много му хареса, но с таткото като решихме да поседнем на пейка да го попечем, и като писна.... няма млъкване! Решихме да го приберем и викаше до входа и после млъкна  hahaha Стигнахме до извода, че спиране няма!!
Виж целия пост
# 561
Честити нови бебчета - на първа страничка съм добавила и тези от ФБ, да са живи и здрави всички и бързо възстанвяване на мамите им  Hug
Софче, честита ви първа разходка, дано другите са по-приятни  Hug
Виж целия пост
# 562
Ох че хубаво от всякъде валят бебчетааа ,а моя термин беше вчера и психясвам  Sad
Виж целия пост
# 563
Честито за близначетата да са ти  живи здрави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз днес съм с контракции  Tired От сутринта ме мъчат,не са на често не ги засичам ама ако продължат мисля да отида до болницата  Confused
Иначе мен ме е страх от раждането,но нямам търпение  Laughing
Виж целия пост
# 564
Здравейте:)
Влизам само да се похваля, че днес най после се срещнах с д-р Киров, и се успокоих, че мога да раждам:)
Обсъдихме моя план за раждане, той де дъгласи с всичко което очаквам от раждснето Simple Smile много ми вдъхна доверие  Blush
Та така, чухме тоновете- добре са:) другия петък- пак:)
Сега ще се поразходя малко докато е хубаво времето:))
Слънчев ден на всички:)
Виж целия пост
# 565
Честито за близначетата да са ти  живи здрави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз днес съм с контракции  Tired От сутринта ме мъчат,не са на често не ги засичам ама ако продължат мисля да отида до болницата  Confused
Иначе мен ме е страх от раждането,но нямам търпение  Laughing

Вениииии може пък бебките да са готови за среща с мама и тати Simple Smile стискам палци Simple Smile
Виж целия пост
# 566
Здравейте и от мен! И при мен нищо още- в сряда бях на преглед, тонове ок, един см.разкритие и 50% изгладена шийка...чакаме...според доки до седмица трябва да родя,но знае ли човек кога точно ще бъде...усещам леки менструални болки,но съвсем не са редовни..2-3 пъти на ден може би  newsm78

Виж целия пост
# 567
Софи, ние току-що идваме от първата разходка в парка. Само 1 час като за първи път. Беб не помръдна изобщо , а сега спи непробудно все още. И ние така го бяхме навлекли като вас , абе луда работа.

Честито на всички нови мами. Здрави и щастливи дечица на всички!
Виж целия пост
# 568
Привет, честити бебчета на Sanya_1 и Vision 7!
 Това с обличането си е напълно в реда на нещата- аз седмици наред се чудех дали го обличам правилно, обикновено беше навлечен далеч повече от необходимото Simple Smile Но когато вече можеше да си казва, всичко си дойде на мястото  Joy
Skeeter стискам палци да е утре тогава, щом и ти имаш такава нагласа! Успех и на Venelina!
  Тук днес е чуден есенен ден, прекрасен за разхождане - отивам да взема Алекс от детската градина и ще ходим в парка да гледаме патките в езерото!
Хубав ден и на вас всички  bouquet
Виж целия пост
# 569
Честито на новите мами и стиснати палци на всички, които очакват всеки момент! То не че аз не очаквам де  Laughing макар че имам още 20 дни до термин, ама знае ли се, вчера доктора каза, че може и всеки момент да бъде, макар че не ми каза да имам разкритие!
Мен за разлика от повечето от вас пък доста ме е страх от раждането!

Eos, браво, че сте се разбрали за плана. Ти последно ще бъдеш с епидурална нали? Щото и аз се навивам за нея, от начало не я исках, но сега като ме обхвана паниката и май вече я искам  Crazy
Какво съветват докторите относно нея?
Моя уж каза, че не криела рискове, ама... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия