ОКТОМВРИ иде, време не остана, бебче скоро ще се гушка в мама! - еп.16

  • 34 885
  • 676
# 570
Здравейте! Честито на новите мами и съискам палци на бъдещите, които все още очакваме.
Уж не се притеснявах от раждането,но снощи имах силни болки, наподобяващи менструалните. Поизплаших се много, не знам и аз защо, а резултатът - цял ден го мисля дали не наближава моментът. Вие пиете ли но-шпа за фалшивите тревоги или си търпите кротко и чакате да поразмине? 
Виж целия пост
# 571
Честитооо на новите мами   bouquet
Утре и ние се каним за разходка, дано утихне вятъра тук  Tired че много гадно духа ... И да изведем бебка на втора разходка Simple Smile
Виж целия пост
# 572
Изтекоха ми водите,в болницата съм.Ще се ражда имам разкритие 4см.След няколко часа ще се надявам да се похваля с прекрасната новина.Стискайте :* :* :*
Виж целия пост
# 573
Успех,  Venelina,   чакаме те с хубави новини! Леко раждане!
Виж целия пост
# 574
Изтекоха ми водите,в болницата съм.Ще се ражда имам разкритие 4см.След няколко часа ще се надявам да се похваля с прекрасната новина.Стискайте :* :* :*

Стискам палци! Чакаме да се похвалиш!  Simple Smile
Виж целия пост
# 575
Изтекоха ми водите,в болницата съм.Ще се ражда имам разкритие 4см.След няколко часа ще се надявам да се похваля с прекрасната новина.Стискайте :* :* :*

Стискам палци!!!!
 Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 576
Венелина, леко раждане ти желая! Стискам палци да мине по вода! Praynig  Hug
Виж целия пост
# 577
Venelina, чакаме да се похвалиш! Успех и леко дс мине всичко  Hug
Калина, попитах лекаря какво е мнението му за епидуралната, той каза че е един добър вариант. Следващия ми въпрос беше за окситоцина- може ли да се избегне и той каза че ако съм с епидурална вероятно ще се наложи окситоцин. Затова решихме че в процеса на раждснето ще решим- няма да слагаме упойка докато не стане нетърпима за мен болката, съответно и окситоцин няма да слагаме. Ако в някакъв момент поискам упойка и ми сложат, вероятно ще трябва и малко окситоцин, та аз се съгласих че в движение ще решим:)
Виж целия пост
# 578
Изтекоха ми водите,в болницата съм.Ще се ражда имам разкритие 4см.След няколко часа ще се надявам да се похваля с прекрасната новина.Стискайте :* :* :*

Успехххххх стискам палциииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 579
Eos, така е добър вариант, да. Но в нашата болница окситоцина ми е гарантиран и аз най - вече заради това искам епидурална...иначе моят док каза, че и тя помагала за отпускане на шийката и по - бързо достигане на разкритие...ох, не знам...
Виж целия пост
# 580
Вени, успех и леко раждане! Чакаме добри новини  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 581
Изтекоха ми водите,в болницата съм.Ще се ражда имам разкритие 4см.След няколко часа ще се надявам да се похваля с прекрасната новина.Стискайте :* :* :*
Успех!!! Ще чакаме хубави новини от теб!
Виж целия пост
# 582
Оо дано всичко е минало бързо. Днес и аз бях с едни болки и осъзнах колко ме е страх от раждането. Уж нося на болка ама като незнам какво да чакам
Виж целия пост
# 583
Ха, Венелинка, и от мен стиснати палци, всичко да мине бързо и безболезнено Simple Smile
Скитърчееее, тази вечер те няма, и за теб едни палци, че то почти си е 3.10 вече Simple Smile
При мен нищо ново Simple Smile И аз си чакам, дали секциото, дали бебо да си тръгне - ще видим, засега никакви прзнаци Simple Smile
Виж целия пост
# 584
Да мамчета,родих Simple Smile
Истинското раждане започна в 21:20,чак тогава имах пълно разкритие.Но бебките си излязоха доста трудно и се появиха днес на 3 октомври,а не на 2 както си мислех,че ще стане Grinning Нормално ги родих без упойка.
Б1-Естела 00:15 2.400-51см
Б2-Атина 00:21 2,430-51см
Веднга след като родих ми ги дадоха за 5 минутки и ми ги взеха.Ще ги накърмя след малко.Подробен разказ утре или когато имам възможност.
Не се плашете,мига в който прегърнете бебенцата си,всички болки и мъки минават  😘😘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия