PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 4

  • 62 162
  • 736
# 495
А Патинсън и той ли е гей? Ако и той е, кастинг директорите направо са избили рибата, голяма забава определено  Laughing

За почти целия каст на Здрач имаше или още има слухове, буквално за всички хлапета, някакъв кошмарен майтап  Mr. Green За Роб също.
Сегашното му гадже ми е много странна https://www.youtube.com/watch?v=kFtMl-uipA8
Виж целия пост
# 496
А Патинсън и той ли е гей? Кристен ми стана доста по-приятна в последните година-две.
Мисля, че плава и по двата бряга. Иначе си има хетеро годеница.
Кристен винаги ми е била симпатична, а откакто се научи да си ми косата, съвсем. Mr. Green

Кастът на Здрач е бил една непрекъсната оргия, ако се вярва на клюките, при това без оглед на пола. Май всеки е бил с всеки. Laughing
Виж целия пост
# 497
http://images2.fanpop.com/images/photos/2700000/Twilight-Cast-tw … 772-2095-1755.jpg

Сигурно съм единствения човек в подфорума който не е гледал нищо от тоз Феномен.

Затова и си харесвам Кей Стю от 13-годишна и без прекъсвания  Joy
Виж целия пост
# 498
 Joy голяма забава ще е било наистина  Mr. Green
Аз само първата серия съм гледала и книга съм чела, толкова ми издържаха нервите Simple Smile Но филмът всъщност им се беше получил сравнително добре поне за тогавашния ми вкус Simple Smile

Гаджето на Патинсън е много странна птица наистина. Този клип направо е брррр.
Виж целия пост
# 499
FKA twigs е хипстър кралица  Sunglasses Не ми се вярва, че отношенията ѝ с Патисън са само за пред обективите.
Виж целия пост
# 500
Никой не твърди, нищо подобно  Peace
Мацката си е супер, макар и странна, а той е би -
Виж целия пост
# 501
За Стю не предполагах, но винаги се шегувах, че Роб е такъв. А те всички такива Laughing
Виж целия пост
# 502
За Стю не предполагах, но винаги се шегувах, че Роб е такъв. А те всички такива Laughing
Ееее, сега. Не са всички.
Тайлър Лаутнър е гей, доколкото знам. Mr. Green
Виж целия пост
# 503
За Стю не предполагах, но винаги се шегувах, че Роб е такъв. А те всички такива Laughing
Ееее, сега. Не са всички.
Тайлър Лаутнър е гей, доколкото знам. Mr. Green
Да се позабавляваме, тогава, ще карам по скалата на Кинси
Предупреждавам, че всичко, ама всичко е спекулация за забавление, не съм им светила  Mr. Green
Скрит текст:

Kristen Stewart - 4
Robert Pattinson -3
Taylor Lautner - 5
Ashley Greene - поне 2, може би 3
Rachelle Lefevre - 1, ще ми се да е поне 2, ама едва ли  hahaha
Billy Burke - 1  Heart Eyes
Peter Facinelli - 1
Elizabeth Reaser - 1-2
Nikki Reed - поне 4  Twisted Evil
Kellan Lutz - 1? имаше слухове, около Сагата, но оттогава нищо
Jackson Rathbone - 2-3
за останалите по клюкарските сайтове нищо интересно в тази насока  Whistling
Виж целия пост
# 504
Да го кажем, че сексуалността при сегашните хлапета се формира по-различно. Вече има доста информация, свобода, възможности да изпробваш собствените си граници и избори и не толкова твърда хетеронормативност и май и те не могат да се определят.
Сега "модерно" е да си пансексулен (да си би е скука) и да не знаеш към кой пол си (извинявам се, ако звуча иронично, но на моменти с такова впечатление оставам).
Понеже контактувам чат-пат с 16-20 годишни, протокола изисква като се запознаваш да се представиш с каква сексуалност си, какъв пол, но как искаш да се обръщат към теб - примерно "Аз се казвам ..., аз съм пан/би - сексуална, родена съм като тя, обръщай се към мен с "тя", "нея". Има и такива, които се представят като родена съм като жена, но не мога да определя още какъв пол съм.

Ще ви помоля да не ме цитирате, че ще се редактирам по някое време.
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 505
Е, Кати, извинявай, ама поколението, което расте в момента не е първото, което изследва сексуалността си. Хетеронормативността от друга страна е интересен феномен според поста ти, който изкючв вековното съществуване на (само няколко примера) бардаците, карнавалите (чиято основна функция е да регулира падането на задръжките), разврата в Римската империя и т.н. включително Фройд и Юнг. Единствената разлика е интернет, който позволява да азбера, че ако аз съм копрофил има още 10 като мене по света и можем да си направим общество без да има нужда да се крием.  Сетих се и за спартанците...
Виж целия пост
# 506
kati_v  ooooh! Не съдя никой, но аз май нищо не разбирам Tired
Виж целия пост
# 507
Не е точно така, защото поколението преди 60 г. е изследвало сексуалността си по един начин, това преди 40 - по друг и т.н. Аз говоря за малко по-близката история, не за древността.
Хетеронормативността споменавам в контекста на това, че преди е имало ясно разпределяне на женска и мъжка роля и очаквания и натиск на обществото - трябва да си женен до ... години, трябва да имаш деца и т.н.; аз съм мъж, отглеждат ме и ме възпитават като мъж, мъжете се женят за жени, мъжете не целуват мъже и т.н. Има толкова много хомосексуални или бисексуални хора, които никога не са изследвали сексуалността си, а са се женили и са имали деца. Не знам на колко години си, но преди 1989 г. нямаше открити гей хора. Все още хомосексуалността е вписана в раздела за психични разстройства на МКБ. И така нататък.

И това не е останало в миналото. Иди в едно село в Родопите и ела пак да си говорим. Същото важи и за по-традиционните общества, а и за не толкова традиционните - върни се назад и прочети анализите на Бум защо Тай не се аутва - защото публиката й е от подрастващи момиченца основно от консервативните щати. Кой родител ще позволи на дъщеря си да си купи диск или да иде на концерт на хомосексуална? И в щатите го има това - не всичко е ЛА и Сан Франциско. Peace
Виж целия пост
# 508
Разликата всъщност е, че в днешно време под формата на толерантност се пробутва псевдолицемерие.
Положителното е, че това се отнася основно за възрастните.
Децата растат, именно заради достъпа до нет, доста по-освободени от рамките които са ни сковавали назад във времето.
Каквото и да си говорим в Рим, не е имало хетеронормативност в чудовищните размери в които ни обкръжава сега.

И връщайки се към темата...
За мен ПР връзките между хетерозвезди са особено извращение.
Да се продава изкуствена красота и фалшиво щастие, добре пакетирано и смляно по кориците на списанията в стил Иванка Тръмп е особено депресиращо за средностатистическия читател.  Tired
Виж целия пост
# 509

Каквото и да си говорим в Рим, не е имало хетеронормативност в чудовищните размери в които ни обкръжава сега.
Сега се сещам за Древна Гърция, където мъжът е имал съпруга, която да му ражда деца и се занимава с дома, а на стадиона се е забавлявал с момчета (това по думите на един от големите философи, но не помня кой точно, за да цитирам, просто съм го запомнила като факт). Та пак си е хетеронормативност като го погледнеш.

И спирам, че не съм по темата.

Бум, не й знам случая на Иванка, но мисля, че се досещам от думите ти.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия