Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се върна във Франция с детето си, ако бащата е нелегален имигрант в Европа и нямам пълномощно от него?
Какви са препоръките за двуезично говорене с децата?
Какви са етапите на развитие на бебето и как да ги разпозная?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се върна във Франция с детето си, ако бащата е нелегален имигрант в Европа и нямам пълномощно от него?
-
Какви са препоръките за двуезично говорене с децата?
-
Какви са етапите на развитие на бебето и как да ги разпозная?
Етапите на развитие при бебетата се характеризират с промени в поведението, общуването и двигателните умения. Те могат да бъдат разпознати чрез повишена нужда от внимание, промени в моделите на хранене и сън, както и чрез нови постижения като сядане, пълзене или прохождане. Тези етапи обикновено показват значителен напредък в развитието на детето.
-
Какви са препоръките за пътуване с дете в чужбина?
-
Какви са рисковите фактори за туберкулоза и менингит?
Идеята за аптечка е чудесна. Може би някъде има списък или пък готови комплекти?
Моята определено социализира с другото бебе вече, много са смешни. И с огромен интерес наблюдават по-големичките дечица, особено тези на годинка-две.
Не с лигавник, а с дъждобран трябва да яде. За съжаление захладня, иначе щях да го опвам по гащи на покривка на пода
Имат доставка до Чехия, което е повече от чудесно, ще ми е полезен и за много други неща, тук даже Веледа е с голяма надценка
Само в началото по 2-3 дни и после дават директно всичко и ако има реакция, тогава му мислят. На едната ми приятелка тук детенцето е с много тежка форма на АД. Горкото
Цялото му тяло, личицето, косата... Спряла е всички млечни и яйца, тя също не яде млечни, защото още кърми. Докторът й е казал, че е генетично и че почти всички деца го израстват..
яйца киви портокал пак телешко, кафе с мляко, сирене, пак котлетчета и.. като им изброявах там, малко ме досрамя каква съм ламя) поредни пъти и затова, но според гастрото било 98% АБКМ. Напълно бях спряла всичко млечно, голяма мъка. Поне малко свалих килца, че иначе преживявах на торти, пък се наложи да се задоволя с ябълков кекс
, само презрамките му са една идея дълги и ще изчакаме може би месец още. Макар че мъжа ми вече сериозно го сърбят ръцете да го вози
По принцип изобщо не се притеснявам, че е злояда, защото виждам, че е пряко свързано с никненето на зъби. В момнта, в който, избие зъба и изяжда всичко, че и доволно количество. Но мноооого се изнервям, когато е гладна, но не яде, каквото съм приготвила, а мрънка, сочи с пръст нещо си на масата, на пода, във въздуха, дърпа ми блузата и подобни


А ти замести ли с нещо? АМ? Сутрин и вечер как процедираш? Сега да отидем в Европа и ще я откача от двете дневни и ще оставя само преди лягане и сутрин. После ще махна вечерното - то ще е най-лесно, защото е уморена и така...