Бебета родени в чужбина (НОВА ТЕМА)

  • 46 395
  • 754
# 645
Илейн .. Мерси много за информацията  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 646
Илейн .. А когато настъпи раждането помогнаха ли ти например.някак да родиш по бързо и по лесно или просто те гледат и когато родиш просто взимат бебето и това  е  newsm78 Така чух , тека ли е или?? Извинявай за многото въпроси
Виж целия пост
# 647
Според мен никой никога няма да те остави просто сама да си родиш. Не мога да говоря конкретно за Англия, но като настане последната фаза с напъните сигурно можеш да ги съдиш ако те оставят. И следят най-малкото добре ли напъваш и ти помагат естествено. Да ме поправи някой ако бъркам ама всичко друго би било направо подсъдно...

Две в едно - 20 август ми е термина, не остана. Мерси, че питаш  Hug
Виж целия пост
# 648
Аз така и не стигнах до естествено раждане защото не направих достатъчно разкритие и в крайна сметка се премина към спешно секцио.
Няма да те оставят, ще те напътстват и ще ти помагат, няма да те оставят, не зная кой ти говори тези неща.
Мен акушерката ме прегръщаше докато ми слагаха епидуралната за да преодолея по лесно контракциите.
Не родих в нейната смяна, но жената дойде на следващия ден специално да ме види мен и бебето как сме.

Пак да ти кажа гледай филма който ти препоръчах, има ги сезоните в ютюб и ще видиш, че нямаш причини да се притесняваш. Няма да раждаш на полето все пак, в болница си Simple Smile

Скийтър, леко да е когато реши да излиза бебчето  Hug
Виж целия пост
# 649
Илейн - благодаря!  bouquet Ако е като първото раждане ще мина три смени акушерки, та да се надяваме, че този път с една ще започна и с нея ще свърша  Mr. Green

петинкааа - наистина кой ти ги е говорил тези неща, чак аз се зачудих. Имам една приятелка, родила точно в Лондон, не съм я питала за подробности, мога да го направя, но никога не е казала нищо негативно по темата.

Виж целия пост
# 650
Скийтър, имаш още време, но все пак и аз да пожелая леко раждане. Казват, че всяко следващо е по-бързо от предните, така че шансът да раждаш само с една акушерка не е малък. Макар че зависи и как уцелиш смените. Аз раждах само 8 часа (от първа контракция до бебе в ръцете ми), но някъде по средата акушерките се смениха.


Виж целия пост
# 651
Илейн - благодаря!  bouquet Ако е като първото раждане ще мина три смени акушерки, та да се надяваме, че този път с една ще започна и с нея ще свърша  Mr. Green
Сега се замислих, че ако бях отишла в болницата като ми текнаха водите, с моето почти 48ч раждане, щях да св запозная с всички акушерки сигурно Laughing Дано второто ти мине по-бързо, и за себе си някой ден живот и здраве ще стискам палци Hug

При нас голям студ, зима е Simple Smile Аз май нещо съм отвикнала за една година, като стане 15 градуса и ми идва да се завия с юрган и да не ставам. Беб хич не обича процедурите по обличане на дрехи и е едно малко чудо докато му сменя памперса или след сън. Друго си е да джитка по едно боди с къс ръкав, спомням си март месец в България като му облякохме за първи път яке и шапкя колко потресено гледаше и не смееше да мръдне hahaha
Виж целия пост
# 652
И аз минах през 3 смени  Mr. Green
Виж целия пост
# 653
Аз целя сега само две смени, пък ако взема да хвана първата примерно час преди края на смяната и ще е перфектно  Mr. Green

При нас сега е по-добре времето, но ние много се прецакахме миналата седмица с почивка на Балтийско море, голям студ, предимно валя. Ние опаковахме банските, а то какво стана... Но пак си изкарахме добре с ММ и Мила, поне бяхме заедно.
Виж целия пост
# 654
Skeeter ...Илейн .. много ви благодаря за бързите отговори, найстина ме успокоихте  Heart Eyes Еми тук 2 жени ми казаха това..Всеки различно го казва, но и аз мисля че не биха ме оставили сама  Laughing Благодаря отново!!  bouquet
Виж целия пост
# 655
Може би ако са очаквали като в България от вратата и да им "помагат" с окситоцин, затова такова мнение да имат Whistling

Като се заговорихме за раждане, я споделете - някой ползвал ли е райски газ? В Бразилия уви нямаше такава екстра, аз исках без други упойки да раждам, но след 40 часа се предадох за епидурална Crazy Пробвах вана, за болката определено помага, но в моя случай с много бавно напредващо разкритие не беше оптимално.
Виж целия пост
# 656
Фифи аз и тази екстра ползвах  Laughing облекчава, но от него много пресъхва устата и си има начин по който се вдишва, не е добре да дишаш постоянно  Joy

Аз нали си и изкарах почти едно нормално дълго раждане, само че финала беше секцио.

Та първо бях с облекчаваща вана, после през ноща ми слага торбичка сол на кръста затоплена, много добре ми действаше, акушерката цяла нощ ми я топлеше и носеше, а и едно успокоително с инжекция ми сложиха, сутринта ми дадоха райския газ докато направя разкритие за епидуралната, обаче с нея ме изтреляха в рая  Mr. Green

Петинка, а тези жени са раждали тук или са на принципа един човек каза Simple Smile
Нали знаеш, че бащата тук спокойно може да присъства на раждането или/и друг близък.
Моят мъж не пожела, но и аз не исках да е с мен.

Виж целия пост
# 657
Не ми се вярва някой да те остави да раждаш сама. Тов даже звучи абсурдно.За какво си в болница ако сама ще се оправяш.
Аз да не ви плаша,но и с третото откарах 2 смени.Уж всичко тръгна добре като отидх в 12 през нощта с 4см и регулярни контракции,но бебето заспа след епидурала и контракциите ми спряха на 5см с изтекли води и така до 10сутринта.Маймунката се събуди и излезе с няколко напъна.Едно беше по-добре.С нея минах без шевове. Wink
Виж целия пост
# 658
Аз понеже исках всякакви упойки нищо не получих само райски газ, но пък нв го пуснах  Mr. Green резултата бях като пияна 2 дена след това. Хубаво нещо е райският газ, ако се ползва по предназначение.
Скийтър много хубаво  Hug
Виж целия пост
# 659
Веджи, вашите площадки нямат ли и пясъчници? Тук всяка има, така че Р. Е не просто  свикнал с пясъка, но му е любим. Общо взето сега като е ху0аво времето сме по минимум час-два и сутрин, и следобед на площадките. Той тича бос върху пясъка, трева, дървени пътеки, а и отделно рови в пясъка, пълни кофички и т.н.

В момента минава на едно дневно спане, та е малко крив от време на време. Преди спеше сутрин между 9 и 10 и следобед между 13 и 15. Но от миналата седмица хем показва, че му се спи в тези часове, хем като го приспивам почва да бърбори и мърда. От понеделник пробвам да го държа буден сутрин, в 11:30 заспива много лесно и така спи 2 часа, които му стигат да издържи да вечер в 19:30. Само този обиден сън съвпада с времето,в което се храни, но се надявам да го преместим с половин-един час с времето.

Скийтър, точно заради непридвидимото времето се съмнявам, че ще посетим севенирите немски плажове. Изглеждат много красиви на снимка, но като съм чувала колко често вали и как духа вятъра, и се отказваме.

Сноуче, пристигнахте ли в Европа? Как мина полетът?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия