LA REDOUTE.FR - 230

  • 106 064
  • 731
# 195
Здравейте, имам две поръчки на два различни акаунта, които са със следния надпис En cours d'enregistrement le 14/11/2015 . Това да не би да означава ръчна обработка, защото и двете нямат номер на поръчка при потвърдителния мейл за покупка. А други две поръчки направени същия ден си имат и номер и вече са En cours de traitement le 16/11/2015 . Означава ли че двете си поръчки без номер няма да ги получа, за да знам какво да правя? Благодаря.

спокойно, не са ръчни поръчки със сигурност, това означава, че поръчките ти се в процес на обработване ще получиш такъв номер преди да бъдат доставени на фр. адрес Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Благодаря Меги!
Виж целия пост
# 197
DeepSpace, благодаря и аз!  bouquet
Виж целия пост
# 198
Здравейте, имам две поръчки на два различни акаунта, които са със следния надпис En cours d'enregistrement le 14/11/2015 . Това да не би да означава ръчна обработка, защото и двете нямат номер на поръчка при потвърдителния мейл за покупка. А други две поръчки направени същия ден си имат и номер и вече са En cours de traitement le 16/11/2015 . Означава ли че двете си поръчки без номер няма да ги получа, за да знам какво да правя? Благодаря.
Сестра ми имаше поръчка, със същия надпис, парите й бяха блокирани. След около седмица поръчката изчезна от Suivi de commande - няма такава поръчка. Парите са й все още блокирани,  докато банката  не  ги освободи.
Виж целия пост
# 199
Със свито сърце мога да кажа че същото подозирам и аз. Иначе няма как в един и същ ден да пусна 4 поръчки и двете от тях с които всичко е наред вече да получавам за тях потвърдителен имейл Préparation de votre commande... Какво предлагате да им пиша ли...?
Виж целия пост
# 200
И аз имам поръчка от 14 и много ми се иска да я получа , но все още нямам номер Cry а и кодовете ги изрязаха #Cussing out
Виж целия пост
# 201
Моите двете поръчки без номер са направени едната на 13, другата на 14 ноември. Слаба ми е надеждата, като гледам развоя на другите поръчки с които всичко е наред, те даже са общо 5, от които 2 без номер Sad
Виж целия пост
# 202
И аз съм така с поръчка от 13,11, имах надежда, но май няма да ме огрее с тази поръчка PeaceПисах днес, ще чакам да отговорят. Sad
Виж целия пост
# 203
Здравейте, да споделя с Вас: Малко се поуспокоих след като писах през двата си акаунта и видях че поръчките, които са със статус подготвят се всъщност си имат номера и те се виждат когато искам да си избера номера на поръчката за която питам и още преди това ето този текст:

Il arrive parfois que les colis en cours d’expédition restent signalés «en cours de préparation».
 
Il s’agit d’une anomalie occasionnelle qui n’affecte en rien la livraison de votre colis.
 
 Понякога пакетите превозът се отчитат "се подготвя".
 
Това е случайна аномалия не засяга доставката на вашия парцел.
Е....моите две поръчки са на En cours d'enregistrement le 14/11/2015, но пък се вижда че имат номера...надеждичка..
Виж целия пост
# 204
Момичета моля ви за помощ , къде трябва да пиша на ларедут , че са ми объркали поръчката , вместо горница на Адидас са ми пратили някаква блузка за 6 месечно бебе току що я получих от превозвача ? За първи път ми се случва и незнам какво да правя ! Благодаря ви !
Виж целия пост
# 205
на 1 стр има линк към контактната форма...
по мое наблюдение, от година насам отговарят стандартно на мейлите и молят да им се обадиш по телефона..
аз лично така имах липсващ бански, но така и не ми отговориха нищо конкретно на няколко мейла... лятото мина, бяха за детето... и така и ги прежалих, не ми се занимаваше повече да пиша... не бяха скъпи, та не си струваше изгубеното време...  Peace
Виж целия пост
# 206
Писах им от контактната форма сега ще чакам да видим какво ще ми отговорят , не ми се прежалват 50 лв.  Tired , дано да ми пратят стоката обратно ,.
Виж целия пост
# 207
аа за 50 лв ще пишеш...
банските бяха не повече от 10-12 лв..и затова се отказах.  bouquet
Виж целия пост
# 208
Здравейте, момичета!
С един тъп въпрос,но не ми се е случвало до сега такова нещо.
Не мога да си видя артикулите в дадена поръчка.Пред колисио номера има едно триъгълниче и като цъкна върху него то или се обръща на дясно или надолу.Вижда се  само номер на поръчката ,стауса на поръчката и сумата за нея,но артикулите в поръчката не мога да видя.
Много моля някой да ме светне ! Grinning
Виж целия пост
# 209
Здравейте, момичета!
С един тъп въпрос,но не ми се е случвало до сега такова нещо.
Не мога да си видя артикулите в дадена поръчка.Пред колисио номера има едно триъгълниче и като цъкна върху него то или се обръща на дясно или надолу.Вижда се  само номер на поръчката ,стауса на поръчката и сумата за нея,но артикулите в поръчката не мога да видя.
Много моля някой да ме светне ! Grinning
Не цъкай на триъгълничето ,а на самия номер на поръчката Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия