LA REDOUTE.FR - 230

  • 106 060
  • 731
# 270
какъв е този цвят в действителност " Bleu moyen uni  " ?
Виж целия пост
# 271
какъв е този цвят в действителност " Bleu moyen uni  " ?

napi6i go v google i 6te vidi6, ima izobrajeniq na cveta Simple Smile))
Виж целия пост
# 272
http://www.laredoute.fr/ppdp/prod-324381533.aspx?docid=00040002000001
този сутиен с подплънки ли е?
 newsm78 newsm78
 bouquet
Виж целия пост
# 273

da, dobre se vijda i bez da se dava zoom, s podplanki e Simple Smile)
Виж целия пост
# 274
защото не пише ampliforme и затова се чудя  newsm78
Виж целия пост
# 275
И нова тема имало,а аз се чудя къде се изгубихте  newsm78
Контактната форма не ми се отваря,кЪк да им пиша,че пейпал си блокира парите,а кошницата пълна.Суиви-празно.
Да чакам да ги отблокира банката,или пейпал ще ги усвоят?
Знам,че се е случвало и друг път,но ми убягва развоя на събитията....
Виж целия пост
# 276
Ще имам ли проблем с поръчката , ако акаунта в сайта е мой а картата с която плащам е на името на съпруга ми ?
Откакто се помня плащам с картата на съпруга ми.  Mr. Green Никога не е било проблем.  Peace

То зависи и от съпруга  Mr. Green  Joy

Момичета, търся панталон или клин за дъщеря ми. Попадали ли сте на някакъв по-плътен? Взех и от тези клинчета, дето са лот от 2, но те са тънички. За размер 150 става въпрос.
Виж целия пост
# 277
Включвам се в темата след няколкогодишно прекъсване Hug
Още помня манията по намаленията в ЛаРедут,наближават зимните намаления,та се сетих,че мога да подновя ларедутските покупки  Peace
Виж целия пост
# 278
Включвам се в темата след няколкогодишно прекъсване Hug
Още помня манията по намаленията в ЛаРедут,наближават зимните намаления,та се сетих,че мога да подновя ларедутските покупки  Peace
А дата дали има, не видях на 1стр?  newsm78
Виж целия пост
# 279
На 6-и януари започват намаленията във Франция Peace
Виж целия пост
# 280
На 6-и януари започват намаленията във Франция Peace
Благодаря!
На всички пожелавам Весело посрещане на Новата 2016година, нека донесе здраве и благополучие на вас и семействата Ви! bouquet
Виж целия пост
# 281
http://www.laredoute.fr/ppdp/prod-350014778.aspx#searchkeyword=peau някой поръчвал ли е това или поне да има отзив за марката? Praynig
Виж целия пост
# 282
В колко часа започваха ? Сутринта в 7 или  в 3 ?

Не е в 3, не е и в 7 ...... да си отговоря  Joy
Виж целия пост
# 283
Аз не виждам никакво намаление  newsm78 цените са като вчерашните  #2gunfire  #Cussing out
Виж целия пост
# 284
Има малка разлика, но е толкова незначителна, че след първите няколко минути, изобщо се отказвам да гледам повече...
http://www.laredoute.fr/pplp/100/97172/cat-145360.aspx?nc=22322#vendor*000000000|
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия