LA REDOUTE.FR - 230

  • 106 060
  • 731
# 540
Не зная в момента какви са условията до Бг. Не мога да сменя зададен преди време френски адрес и да видя какво ще ми иска. Иначе от падащото меню за държава на доставка ми дава България, но не сменя адреса.
Преди беше мисля 6.95 евро + % от сумата на поръчката.
Виж целия пост
# 541
Flowerdi

На 2-ра стъпка Livraison ли опитваш да смениш адреса. При мене става.
Виж целия пост
# 542
И на втора стъпка пробвах 100 пъти, и от личния си профил, и не става. И преди няколко месеца пробвах, отново не ми даде. През компютъра, през телефона...не знам френски, но дълго време съм поръчвала от тук / преди години/ и все сме се разбирали  Simple Smile
Даде ли ти да избереш България, ще споделиш ли какви са условията за доставка?

Благодаря!
Виж целия пост
# 543
И на втора стъпка пробвах 100 пъти, и от личния си профил, и не става. И преди няколко месеца пробвах, отново не ми даде. През компютъра, през телефона...не знам френски, но дълго време съм поръчвала от тук / преди години/ и все сме се разбирали  Simple Smile
Даде ли ти да избереш България, ще споделиш ли какви са условията за доставка?

Благодаря!
Най-напред смених Бг с Франция и стана. После опитах да върна моя адрес и не се активираше валидиране. Тогава се ядосах и както ми беше отворено менюто за смяна на адреса натиснах пак линка за смяна на доставката и се активизира и стана пак Бг.

Забелязах, че се сменя доставката според арикулите или сумата в кошницата. На 35 Евро ми е 14, 70, а на 47 става 17,20.
Виж целия пост
# 544
И на втора стъпка пробвах 100 пъти, и от личния си профил, и не става. И преди няколко месеца пробвах, отново не ми даде. През компютъра, през телефона...не знам френски, но дълго време съм поръчвала от тук / преди години/ и все сме се разбирали  Simple Smile
Даде ли ти да избереш България, ще споделиш ли какви са условията за доставка?

Благодаря!
Най-напред смених Бг с Франция и стана. После опитах да върна моя адрес и не се активираше валидиране. Тогава се ядосах и както ми беше отворено менюто за смяна на адреса натиснах пак линка за смяна на доставката и се активизира и стана пак Бг.

Забелязах, че се сменя доставката според арикулите или сумата в кошницата. На 35 Евро ми е 14, 70, а на 47 става 17,20.
Благодаря за усилията, ще настоявам още, дано стане Simple Smile
Виж целия пост
# 545
Не зная в момента какви са условията до Бг. Не мога да сменя зададен преди време френски адрес и да видя какво ще ми иска. Иначе от падащото меню за държава на доставка ми дава България, но не сменя адреса.
Преди беше мисля 6.95 евро + % от сумата на поръчката.
Цената до БГ е фиксирана, 6,95 евро+25% от стойността на поръчката
Виж целия пост
# 546
И аз така мислех, ама не е. Днес си правих проби с едни кецки, които много ми се ще да пусна, но с тая доставка..... И не ми начислява 25% на сумата.
Виж целия пост
# 547
На мен ми начислява точно 25%, а доставката е 5.95 евро.
Обаче не ми работи Happy нито Smile, а уж минаха 24 часа от регистрирания нов акаунт. Confused
Виж целия пост
# 548
Нещо интересно има ли, че тези дни съм само през телефона и е трудно разглеждането.
Виж целия пост
# 549
Моля, кажете как се активираше това Happy? Регистрирах нов акаунт, минаха 24 часа, даже получих мейл от тях да ползвам код Happy, еми ползвам, но нищо не намалява.
Дали защото поръчвам до БГ? newsm78
Виж целия пост
# 550
Моля, кажете как се активираше това Happy? Регистрирах нов акаунт, минаха 24 часа, даже получих мейл от тях да ползвам код Happy, еми ползвам, но нищо не намалява.
Дали защото поръчвам до БГ? newsm78
Прави ми впечатление, че вече като се въведе HAPPY или Smile, се вижда намаление само в крайната сума, не изписва вече -15евро....или като въведеш кода гледай определен продукт дали му се сменя  цената...дано успях да обясня.
Виж целия пост
# 551
Много добре обясни, точно така е, сега видях  bouquet
Виж целия пост
# 552
Промоцията на моите кецки свърши, преди да ги пусна. Бяха на -50% с безплатна доставка във Франция и 14,70 експресна за Бг. Малко съжалявам.
Виж целия пост
# 553
Някой има ли кодче за безплатна доставка?
Не мога и не мога да намеря,а да платя 6тте евро ми обесмисля поръчката.Набарала съм евтини роклички.
Виж целия пост
# 554
Някой има ли кодче за безплатна доставка?
Не мога и не мога да намеря,а да платя 6тте евро ми обесмисля поръчката.Набарала съм евтини роклички.
Кои са рокличките, линкове ако може bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия