Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 897
  • 752
# 345
Вярно, че американския минаха...имаме познато момиче!
Виж целия пост
# 346
Изпращането на сина е на 15ти. Имахме родителска среща обясняваха за изпращането  бала , матурите ..... Няма да ходя аз ,както и повечето родители доколкото разбрах от родителската.
Виж целия пост
# 347
На нас пък на 15-ти са ни сложили родителска среща  Crazy Смятах, че поне с това съм приключила...
Виж целия пост
# 348
Нашето изпращане е утре, като и ние ще сме с тениски. Подкрепяме децата, които са болни от хемофилия.
Виж целия пост
# 349
На нас пък на 15-ти са ни сложили родителска среща  Crazy Смятах, че поне с това съм приключила...
М, сега разбрах-среща-консултация за обсъждане на предстоящите държавни зрелостни изпити.
Какво да се консултираме за предстоящите ДЗИ-пълнолетни са все ще се ориентират къде,в кое у-ще ,зала  и какво да пишат Laughing Напоследък много оредяха РС, то няма какво толкова да се обсъжда.




Виж целия пост
# 350
На нас пък на 15-ти са ни сложили родителска среща  Crazy Смятах, че поне с това съм приключила...
М, сега разбрах-среща-консултация за обсъждане на предстоящите държавни зрелостни изпити.
Какво да се консултираме за предстоящите ДЗИ-пълнолетни са все ще се ориентират къде,в кое у-ще ,зала  и какво да пишат Laughing Напоследък много оредяха РС, то няма какво толкова да се обсъжда.
Последната си я спестих...дъщеря ми каза, че щом имам излишно време да ходя, но може да съм само аз  Mr. Green
И аз не виждам какво ще ми кажат, което не знам аз или тя, но да видим...
Виж целия пост
# 351
За матурите има инструкции както за ученици , така и за родители и класните ръководители са длъжни да ги прочетат и родителите или учениците да се подпишат . Обясняват за служебните бележки , че се пише само с черен химикал ....и т.н
Виж целия пост
# 352
В училището на дъщеря ми изпращането вече мина.
Малко снимки -  http://www.acs.bg/Gallery.aspx

Без родители  bouquet
Виж целия пост
# 353
mdonkova, не вярвам да има инструкции за задължително уведомяване на родителите за ДЗИ. Peace
Виж целия пост
# 354
И нашето изпращане е на 15. За съжаление, няма да сме с тениски.
Дъщерята изкара отлични оценки по биология и химия на предварителните изпити и няма да ходим на редовни и тя е много хепи!  Simple Smile Останаха матурите само и приключваме!  Simple Smile
Виж целия пост
# 355
И нашето изпращане е на 15. За съжаление, няма да сме с тениски.
Дъщерята изкара отлични оценки по биология и химия на предварителните изпити и няма да ходим на редовни и тя е много хепи!  Simple Smile Останаха матурите само и приключваме!  Simple Smile
Браво!  bouquet
Виж целия пост
# 356
Leila, браво на щерката  Hug

На мен така ми се ходи на изпращането, но съм на работа и няма как ... А и щерката няма нищо против ... Ще бъде хубаво - сега готвят албуми с няколко съученички, за всеки. Моята ходи една седмица с професионалния Канон на баща си и ги снима и после пообработи Simple Smile Друга красавица купи албумите - сега им предстои да ги надписват и опаковат Simple Smile На изпращането им ще има звучене на 30-тина секунди на любима песен на всеки от 100-те випусника, стих написан специално за него ... Много мило и хубаво ще е ...

Виж целия пост
# 357
Благодаря момичета! В къщи всички се радваме за успеха ѝ!  Simple Smile
Почти безобидна, много интересни неща готвят децата!
Аз, ако успея да се измъкна от работа, може и да ида на изпращането в училище!
Виж целия пост
# 358
Нашето изпращане беше днес, все още не стъпвам по земята от вълнение  Heart Eyes
Девойката е щастлива, казва че все още не може да си представи че няма да влезе в час в понеделник Simple Smile
Бяха подготвили много хубав танц, в който участва целия клас, разчупиха речите Simple Smile
Остават ни едно ДЗИ по български и няколко устни немски матури. После ще чакаме дипломата и започва треската около подаването на документите. Дано поне тази година не им ги дадат в последния момент!
Виж целия пост
# 359
Leila, браво на дъщеря ти!  Hug

Радвам се, че в темичката има хубави емоции покрай приключването на училището.  Heart Eyes

В класа на сина ми са си направили чудни снимки - по-точно, учителят им по японски ги е снимал (нали са японска паралелка). На една от снимките учителите са им оставили лично послание за всеки един. Много мило и вълнуващо! Хубав клас се случиха, имаха и добри учители.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия