Снимки, направени със смартфон

  • 47 454
  • 744
# 450
Добър ден и добър понеделник на всички.

Една лятна река :



едно подводно селфи



и една друга река



Виж целия пост
# 451
Мислех си да продължа "речната" серия на Хер, но засега се записвам само с това:


Виж целия пост
# 452
Фейса е намачкал снимките...



И Алекс се включи в хорото Simple Smile
Виж целия пост
# 453
Какво е срирача?
Виж целия пост
# 454
http://www.bgonair.bg/bloomberg-news/2014-07-09/kak-se-prigotvya … hili-sos-sriracha Зелен лют сос.И аз не знаех какво е,та търсих.
Виж целия пост
# 455
Ето това е срирача:

******
Agent Provocateur, уникално е това. Какво е всъщност?
Един от знаковите мостове на Бостън - снимала съм го в движение, шофирайки - не правете като мен! Simple Smile
https://www.google.com/search?q=zakim+bridge&source=lnms& … =1344&bih=709
******
Като се замисля с тефона си снимам само манджи, които са ми харесали и етикетите на бутилки вино по същия признак Simple Smile срам!IMG_20140224_194859 by Agent Provocateur, on Flickr
Виж целия пост
# 456
С две думи, лют сос. Тъй като не обичам люто ще знам какво да избягвам  Grinning
Виж целия пост
# 457
Ох , потекоха ми лигите Agent Provocateur

едно цъфнало орхидейско "бебе " кейки от мен - пак Самсунг ес 5



херр
Виж целия пост
# 458
Her, подводното селфи е трепач!  Laughing

Ех, жалко за Фрегатата...
Виж целия пост
# 459
Her, подводното селфи е трепач!  Laughing

Ех, жалко за Фрегатата...

и аз това му казах на  моят Сами- това беше с моят телефон Сони Зет 1 компакт - който е водоустойчив.

Ето още една да се посмеете- пак моят син снимал под вода ( добре че всички са облечени ) Биг Брадър е навсякъде  Mr. Green
Виж целия пост
# 460
Честита Баба Марта с една снимка от тази сутрин


И едно дърво, което ходя всеки ден да снимам Simple Smile - май е магнолия, много ми харесва

Виж целия пост
# 461
Честита Баба Марта! Да сте здрави всички!

wa_wa, благодаря за снимките! Радвам се на такива, но аз няма къде да снимам. Е, спазили сме традицията и сме си вързали мартеница на ръката, но...
Виж целия пост
# 462
Мирише на пролет.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 463
Какви слънчица, Пепи!

Wa_wa, тази година така ме завъртяха нещата, че съвсем бях забравила за баба Марта  Embarassed Благодаря! Здрави и щастливи всички!
Виж целия пост
# 464
Здравейте!
Току що попаднах на темата.
Ще ми стане любима,понеже обожавам да снимам.
Ще помоля за повече инфо за тази програмка Snapseed.
И да не е гол запис,ето нещо от мен.
Правена е преди два дена.
Любимо мое местенце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия