Снимки, направени със смартфон

  • 47 454
  • 744
# 465
http://prikachi.com/images.php?images/844/8671844j.jpg
Хммм.нещо не ми излиза снимката в горният пост  newsm78
Виж целия пост
# 466
Една снимка и от мен - поглед към планина Славянка. Там все още има сняг.



Виж целия пост
# 467
Karzz, кое е това място?

Пепи, военно поделение ли е имало наблизо? А позволяват ли да снимаш от вишката?

***

При нас днес вАлна малко снежец и ето - щастлива торба за боклук Simple Smile


Виж целия пост
# 468
Фея, имало е гранична застава ама преди години. Сега мястото се е превърнало в симпатична, изцяло ремонтирана и обновена хижа с името Славянка.  Simple Smile

От вишката предполагам може да се снима, стига да имаш смелост.  Laughing
Виж целия пост
# 469
Салата за гладни Wink
IMG_20140221_195321 by Agent Provocateur, on Flickr
Виж целия пост
# 470
Това е Сарафово,Бургас  bouquet
Уникални снимки съм му направила. Любимо кътче  Grinning


Виж целия пост
# 471
Ето още малко,








Виж целия пост
# 472
Това е Сарафово,Бургас  bouquet
Само съм чувала за него. Каква е зеленикава водата... Много интересен цвят.

***

От мен - полицейски мотори.

Виж целия пост
# 473

Марица  Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Изгревче  Heart Eyes

Виж целия пост
# 475
Марица и моренце  Heart Eyes

***

Една ужасно осветена бруклинска църква, която снимах в обедната си почивка.

Виж целия пост
# 476
Момичета, разкошни снимки показвате!
За съжаление, при нас вали - вече втора седмица и не спира. Затова с нищо ново не мога да се отчета  Sad.
Виж целия пост
# 477
Люта зима от мен. Която се сети едва сега да дойде, след като чаках сняг, чаках и примиренчески се настроих, че "идва лято". Laughing

Свалих си и аз Snapseed. Много ми харесва, благодаря за препоръката!
Виж целия пост
# 478
Свалих си и аз Snapseed. Много ми харесва, благодаря за препоръката!
Радвам се, че ти харесва. За мен е най-добрата подобна програмка, защото не е само наръч от филтри, а дава възможност за огромен брой корекции.

Днес тук ще е 23оС. Снегът е хубав на снимка, Барба, но вече искам пролет!
Виж целия пост
# 479

Много, много красиво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия