Снимки, направени със смартфон

  • 47 453
  • 744
# 405
Супер гледка "за закуска"  Flutter
Виж целия пост
# 406
Трябва да видя китайците дали продават обективи. Продават де, ама да видя дали ще си "паснат" с моята тел.
Виж целия пост
# 407
Да покажа и аз нещо за вчерашният празник и един залез  Heart Eyes


Виж целия пост
# 408
ДжакHeart Eyes

Виж целия пост
# 409
Разкошни снимки сте показали!
При нас от седмица е толкова мрачно и не спира да вали. Затова днешният залез бе такъв:
Виж целия пост
# 410
Такива катинари и ние си имаме, ама ето един с по-нестандартен надпис Grinning

Виж целия пост
# 411
_Jack_, много ми хареса снимката от Морската гара. Нямам търпение пак да се разходя там, страхотно местенце.
YanaDG, мрачните дъждовни залези също имат своята красота Simple Smile

От мен от вчера - 2 очи на небето:
Виж целия пост
# 412
 wa_wa, много са впечатляващи тези очи!

Явно модата на катинарите е плъзнала навсякъде - има ги и на хълма Каленберг край Виена:




Другите такива снимки са ми от Доностия-Сан Себастиян, но мисля, че са правени с фотоапарат.

И една моя любима снимка:
Виж целия пост
# 413
След дундестите облаци, катинарите и мушкатата - сняг. Тук все още е зима.

Виж целия пост
# 414
При вас хубаво е зима, ама при нас дърветата взеха да цъфтят ...
Виж целия пост
# 415
След зима и пролет, искате ли малко лято Sunglasses, защото аз обичам зима, но само на картинка да я гледам.





И даже улица България открих на това място, моля ви се.

Виж целия пост
# 416
Оо, искам и аз там при палмичките и океана  Heart Eyes
Виж целия пост
# 417
Оо, искам и аз там при палмичките и океана  Heart Eyes
И питие към палмите и слънцето

SkyBlue ако е удобно би ли споделила кое е мястото?
Виж целия пост
# 418
И къде е улица "България"  Grinning.
Виж целия пост
# 419
Ееееех, бял пясък и палми, цъфнали дръвчета...

***

Аз пък разбрах какви са тези хора, дето се катерят по Бруклинския мост. Вчера отново ги засякох и говорих с тях. Полицаи са и минават обучение за спасяване на самоубийци. Оказва се, че не са рядкост тези, които избират най-високата точка на Бруклинския мост, за да сложат край на живота си.



Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия