Снимки, направени със смартфон

  • 47 454
  • 744
# 615
После ще покажа как снимат моите фъшлаци от китайците. Ама за 4$ - толкова...
Виж целия пост
# 616
Ние взехме само статив за телефон, но го оставихме на сърбите в офиса. Лошото е, че като цяло амплитудата на движение е малка. На нас ни трябваше нещо, с което телефона да снима "под себе си" Simple Smile т.е. на 90 гр.

Първо ухажва - http://scr.hu/0ws9/hysz2, а след това заявява "възглавницата ти ми принадлежи" - http://scr.hu/0ws9/m57ko
Виж целия пост
# 617
Небето...

Виж целия пост
# 618
^^^ Много драматично и красиво това небе!
**********************************************
Запалихте ме да видя какво имам по архивите в телефона, от седмица насам ровя за съкровища Wink
 
Виж целия пост
# 619
 Heart Eyes Heart Eyes Cyberspace Heart Eyes Heart Eyes Много хубаво небе Wink

Agent Provocateur много красива гледка от самолета Heart Eyes

От мен една бяла вълна от село Wink

Скрит текст:


Виж целия пост
# 620


Виж целия пост
# 621
Орлийн, цъфнала ягода  Heart Eyes

Тайне, Съдебната палата в Соф?

АнМари, толкова ви е сладко котето...

Сайбър, небето!

Агент, ровИ, ровИ.
Виж целия пост
# 622
Да Фея, там станах редовен посетител. Sad
Виж целия пост
# 623
Да Фея, там станах редовен посетител. Sad
Милата... spoko
Виж целия пост
# 624
АнМари, толкова ви е сладко котето...
Готин е Simple Smile Ама като реши да ми облизва брадата... боли Simple Smile На-често ме целува по челото  Laughing
Виж целия пост
# 625
Grinning Като чиста медитация ми действа, Фейо, и гледането и снимането и колкото и странно да звучи - обработването на снимки! Мозъкът ми изключва за друго и съм нов човек след хубав фото сайт/стрийм/тема!

Една от предния и една от задния ни двор:


Виж целия пост
# 626
Grinning Като чиста медитация ми действа, Фейо, и гледането и снимането и колкото и странно да звучи - обработването на снимки! Мозъкът ми изключва за друго и съм нов човек след хубав фото сайт/стрийм/тема!

Една от предния и една от задния ни двор:





 newsm10  Голяма красота при вас... макар че аз не си падам по снежните състояния.  Grinning А още пейзажни снимки с голямата камера и обективче има ли къде да видим?! Simple Smile newsm68
Виж целия пост
# 627
За първи път надниквам тук. Поздравления. И аз да пусна нещичко.


Виж целия пост
# 628
Агент, напълно те разбирам.

Carrie, добре дошла! Коя е планината, че сте толкова близо до нея?
Виж целия пост
# 629
Агент, напълно те разбирам.

Carrie, добре дошла! Коя е планината, че сте толкова близо до нея?
Благодаря! HugРила.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия