Юлска тема- 34- ЗАЕДНО ЗА ПАВЧО!

  • 66 857
  • 746
# 315
Тъкмо щях да питам какъв празник е днес и Агнес писа. А който не е християнин защо го задължават да празнува деня на християнското семейство?
Виж целия пост
# 316
Пине никой не може да те задължи да празнуваш нещо.  Аз така разсъждавам за Хвлоуин. Безмислена работа.
Виж целия пост
# 317
Доне, тя писа във фейса под поста на Бемол.
Отивам там да го чета, че с това моето днес само се разправяме и нямам време, пропуснала съм го.  Embarassed
Виж целия пост
# 318
Зяпах, зяпах и нищо не намирам. Кой пост на Бемол? Тя последно е писала за как се правят кръв и урина на гладно newsm78
Виж целия пост
# 319
Руми88, мен не могат да ме задължат, така е, но на детето като му организират тържества и то празнува.
Скарлет, в другата група.
Виж целия пост
# 320
Руми88, мен не могат да ме задължат, така е, но на детето като му организират тържества и то празнува.
Скарлет, в другата група.
Ясно, аз не съм в нея. Нищо де, поне да не търся.
Виж целия пост
# 321
Пине съгласна съм. Аз затова дадох пример с Хелоуин. Хич не го смятам за празник, но масово децата вече го празнуват.
Виж целия пост
# 322
Тихичко да се похваля - миналата седмица Хиподил, тази Контрол и Черно Фередже, следващата Ревю по план Mr. Green Заредих се с пауър, като едно време, и все пак имало живот след децата хихи
Виж целия пост
# 323
Има, разбира се!  Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Има, но при наличието на баби наблизо  Laughing
Виж целия пост
# 325
Има, но при наличието на баби наблизо  Laughing

Като това понякога не е никаква гаранция Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Здрав и честит да е Никола!

Честит празник на половинката на Джина. Да е здрав и взаимно да се изненадват с незабравими подаръци.

Нищо ново при нас. Малкото вика "мау" ако иска да изръмжи на някой и "това е мойо" като си брани територията. Това вторите били огън деца, значи.
Виж целия пост
# 327
Ех, Ники, много мило.
Да, вторите са огън деца. За да си отстои своето, Марина може да крещи, плаче, ръмжи, ще се бие, дори ако съперникът тежи десет пъти колкото нея…. Страшно е…
Виж целия пост
# 328
Явно и при близнаците второто е по-бойно Simple Smile У нас тя коли и беси.
Виж целия пост
# 329
Има живот след детето, ама след вторто малко ме съмнява.
Ние сега имаме една голямо дилема - кое дете да изкъпем първо и ако изкъпем първо баткото, къде да го облечем и напудрим след баня, като повивалника, на който го оправяхме до сега е в спалнята, където спи дребното. Друг е въпроса, че идея си нямаме до кога ще спи дребното. И като се събуди сигурно ще е гладно, а ние искаме да го изкъпем преди да го нахраня....драма! И то и двамата ще ги къпе предимно баща им - малкия ме е страх аз да го къпя заради пъпчето, а големия ми е твърде див в момента, а аз още съм като разглобена. То даже не е като, ами направо съм си...мрън! Спи ми се! Пак мрън! И всичко ме боли! Трето мрън! Мрън! Мрън! Мрън!

Ние от днес вече сме в къщи! Никола е едно малко сладко гушещо се мече. Е, поне когато не врещи, че е гладен или не спи. Т.е. почти никога. Още е само на три дни, а вече вампиряса - т.е. пусна ми кръв, докато го кърмех. Умирам от ужас пред следващото хранене. Той е малък канибал! Но се справя много добре със сученето още от първия опит. За разлика от батко му, с който имах големи ядове, докато се научи. Ама как "хапе" само...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия