По едно време я бях научила да гледа филмчета и докато го приспивам през деня, но тя успя да удави лаптопа и оттогава ѝ разрешавах достъп до новия само вечер, докато го изкъпем. Схемата работеше успешно цяла година, след това вече ги къпех заедно в банята, а след това тя се обличаше сама, докато аз обличам бебето.
Сега вече са страшна комбина. Много се обичат и много се дразнят. Достигнали са неподозирани висоти в умението да разреват другия. Снощи Д. рева, че К. ѝ изпил течния шоколад, а след това той рева, че тя му изяла всичките малинки и ягодки. Нали се сещате, че всичко това си го приготвят/берат наужким
Но сълзите и сополите са съвсем истински. После той успя да докопа една от любимите ѝ кукли и тичаше из всички стаи с нея, а тя го гонеше гушнала останалите две, крещейки "Ана, не бой се, аз ще те измъкна от ръцете на това чудовище". Цялата дандания завършва с рев... Сега са на градина/ясла, а аз мързелувам. Има живот и след второто
Като говорим за втори, майка ми днес ми изцепи, че ми било време да раждам вече второто