Понякога се случва да й ги лепвам по-рано на дупето и сутрин да я оставям с тях докато свърша това-онова
Искам да избягам някъде и да се върна догодина директно на работа. Свекърите ще идват на гости, Ивета ще идва на гости/тя днес/, а вчера дойдоха от мебелната фирма, натрупаха дъски, и казаха да разчистя стаята, защото днес ще сглобяват детската, сега целият багаж е в коридора, в спалнята, в хола, и на терасата, т.е. само в банята няма кашони, и познайте... днес още ги няма, звъннах им, оказа се, че не били готови таблите на леглото и ги правели сега
защо всички решиха, че когато ми е най-трудно трябва да дойдат у нас
не може ли да си стоят по къщите, от Ивета не ми пука, предупредих я, че място за багаж няма, така че да идва с малка чанта, обаче като казах на ММ, че е по-добре техните да не идват в тази ситуация, той ме отряза с мотива - ще се оправиш. Защо всички си мислят, че съм някаква магьосница
Направо ми развалиха настроението. Препоръчани теми