Дейзи, направо ме срази! Ето от това ме е страх. На 5 години с памперс и биберон, колко му е?! Вината ще е моя, предполагам..... Ох, не, другото лято я събувам по дупе, ако ще да опикае и осере света, все ще се сети до есента къде да се изхожда....
Обаче...Бъдни Вечер е много семеен празник и редно хората да си стоят по къщите. Ако не ти е неудобно, помоли учтиво свекърите да се включат в подготовката, по възможност чистенето. Да се почувстват като у дома, в крайна сметка.
Обаче...Бъдни Вечер е много семеен празник и редно хората да си стоят по къщите. Ако не ти е неудобно, помоли учтиво свекърите да се включат в подготовката, по възможност чистенето. Да се почувстват като у дома, в крайна сметка.
а те ще дойдат в събота или най-късно неделя. Такъв карък няма. Относно помощта, шегуваш се предполагам.
викам ами няма нужда, то детето си спи, тя аз ще изляза на терасата тогава, да не ти преча. А защо не съм връчила прахосмукачката на ММ да ме питаш и аз не знам, тогава не знаех на кой свят съм, новородено, по цял ден смяна на памперси, кърмене и т.н. и за капак гости, беше ми супер кошмарно
Какво значи да се занимават с тях, то каква друга работа имат там?! Като не ги устойва тази работа да напускат, желаещи ще има много. Препоръчани теми