Да са здрави дечицата и всички покрай тях! Много щастие, любов и разбирателство да има в семействата ви! Късмет и повече усмивки!
Обичам ви !
Захващам се със сармите, че време не остана.
механизма за повдигане не влиза, изобщо красота. Ще я снимам в този вид, и ще ви я пусна във ФБ, иначе много ми харесва.
Дано поне крайният резултат си струва. Коя е тази "прекрасна" фирма? Ема отказа всичко от вечерята, освен питката, не че се учудвам, де.
Обаче Ема в момент на кривотия метна телефона си на плочките и вече няма Итуб, пет минути не я гледах значи и нещо става
За четири почивни дни хич не се чувствам починала - или някой идва у нас, или ние ходим някъде - ми ужасно е досадно и изморително пък
За четири почивни дни хич не се чувствам починала - или някой идва у нас, или ние ходим някъде - ми ужасно е досадно и изморително пък 
Препоръчани теми