София - ден и нощ.

  • 170 855
  • 738
# 630
А някой има ли нфо за актьорите в действителност- кой са ,как се казват и т.н.
Виж целия пост
# 631
А някой има ли нфо за актьорите в действителност- кой са ,как се казват и т.н.
За Рая до колкото знам се занимава наистина с танци.С народни танци Simple Smile)
Някъде имаше и фейсбук профила и.
На снимките ми изглежда бая по трътлеста от колкото в сериала.И си е голяма симпатяга .
Ще се опитам да го намеря и ще покажа.
Поли май се казва Александрина и наистина е от Плевен.Снимала се е в реклами и е спечелила някаква награда за какво обаче нямам спомен.Дани май е учил или учи актьорско майсторство .Случайно бях попаднала на тази информация.Не съм се старала да я запомня а и не мисля ,че има смисъл.Ще се опитам да я намеря и да я споделя отново с вас  bouquet
Виж целия пост
# 632
Рая е танцьорка по латино танци...участваше в Денсинг старс.

Поли беше на кастингите на Х фактор
Виж целия пост
# 633
Рая е танцьорка по латино танци...участваше в Денсинг старс.

Поли беше на кастингите на Х фактор
М да видях.Simple Smile
Е хубава е  Simple Smile
http://www.videoclip.bg/watch/308644

Ето я Simple Smile
 Участието на Поли в X factor е било свързано със снимането на сериала до колкото знам.
Ето я http://www.pleven.utre.bg/2014/08/15/250755-filmut_kain_s_aleks_ … narodno_priznanie


И да не ставам досадна още малко инфо за Михаела  Wink http://bgdancer.info/2015/01/13/%D0%BC%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B5%D … 1%87%D0%B8%D0%BD/
Виж целия пост
# 634

Хайде пак  Joy

Поли беше на кастинг, като част от сериала, не беше наистина.

Мисля си, че предишните наематели на студиото, което нае Дани ще дойдат да си търсят техниката
Виж целия пост
# 635
Михаела е хубавичка ,да.Ама Поли...си ме дразни,само силикона й като видя и .... #2gunfire
Виж целия пост
# 636
ето и фейс профил,ама дали е реален https://www.facebook.com/profile.php?id=100010746126855&ref=br_rs
Виж целия пост
# 637

Не е. Някой по-назад беше публикувал истинските
Виж целия пост
# 638

Не е. Някой по-назад беше публикувал истинските
Май този и е официалния ? https://www.facebook.com/M.P.khaleesi?fref=ts
Виж целия пост
# 639
Рая наистина се занимава с танци. Преподава латино и балетни танци в студиото, в което до скоро работеше в сериала. Участваше и в Денсинг Старс. http://dancestation.bg/mihaela-pavlova/

Сабина беше участничка в "Милионер търси жена". Симончето в "Съдби на кръстопът". Още някой имаше в Съдбите. Дани е актьор, участвал с посредствени роли в "300", мисля и в "Непобедимите" newsm78 Някъде назад в темата един младеж беше качил профилите на всички в Инстаграм.
Виж целия пост
# 640
това студио ,което работи всъщност не беше ли и на работа в сериала от където я изгониха ?
Виж целия пост
# 641
а този кой е  Embarassed https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204498302451739&se … ype=3&theater
Виж целия пост
# 642
Боже направо се чудя как всички харесвате Рая. И ММ каза, че не е хубава.

На мен Сабина ми е супер сладка, искам тя да е с Дани, а не оная противната Рая.
Виж целия пост
# 643

Кит Харингтън.
Съдейки по линка и снимките и тя е фенка на Game of thrones
Виж целия пост
# 644

Кит Харингтън.
Съдейки по линка и снимките и тя е фенка на Game of thrones
Боже ,не можах да го позная.Е вече повече харесвам Мишето  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия