♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 345
Само аз ли не разбрах каква е изненадата в 20.00 часа? Thinking
Виж целия пост
# 346
Само аз ли не разбрах каква е изненадата в 20.00 часа? Thinking
Тц, аз не съм разбрала че ще има изненада  Joy Joy Joy
KA SÜRPRİZ | SELFIE |
Elçin ve Barış'tan KA Ailesine ÖZEL selfie.
точно в 8 във фейса са го пуснали

Виж целия пост
# 347
Аааа, селфи било
Виж целия пост
# 348
Ама то едно селфи  ooooh! 

Добър вечер  Hug
Виж целия пост
# 349
Първи клас, голямото междучасие е това екслузивно селфи, барем Баръш да беше по баклава
Виж целия пост
# 350
Като гледам патронЯ още е в роля, киселяк е, само наща се е усмихнала.

Неж  Hug якшамлар Wink


Първи клас, голямото междучасие е това екслузивно селфи, барем Баръш да беше по баклава

Споко ве, къз  Hug Таз серия ще има баклава, рейтинг трябва да се гони все пак  Crazy
Виж целия пост
# 351
Първи клас, голямото междучасие е това екслузивно селфи, барем Баръш да беше по баклава

Това вече е приказка  Mr. Green  И аз така исках, ама  Crossing Arms

Гор  Hug  Баръшко начумерен, щото Гупсето му е чела лекция галиба  Mr. Green  Може да го е посъветвала да не влиза много в роля  Mr. Green

Лаве  Hug
Виж целия пост
# 352
Споко ве, къз  Hug Таз серия ще има баклава, рейтинг трябва да се гони все пак  Crazy
Това държи народа буден  hahaha
С този якшамлар, се сетих на един колега детето, за ърви път като бяхме в Турция как викаше якшамар  Mr. Green
Виж целия пост
# 353
явно не знаят, че всички в темата сме дистрибутори на Захарни заводи. Гати и селфито, то поне онази усмивка закачливата да беше направил. То галиба лимони е ял.

Какво дават, че при мен реклами?
Виж целия пост
# 354
Якшамар  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha не мога, ще напукам боята с тоя смях вече  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 355
здравейте, пуснах и аз Стар ТВ онлайн обаче, че ТВ-то е окупирано от майка ми, следяща сезон финали на ПО по БТВ.....

големи реклами, голямо нещо. Това ме подсеща, че когато следях и Чучулигата така преди време направо ми се доспиваше докато дочакам финала на епизода. Започва в 20,00, приключва в 23 и нещо  Joy ужас...
Виж целия пост
# 356
Стар ТВ отсега ми забива.
Къзлар, къде гледате?
Виж целия пост
# 357
Стар ТВ отсега ми забива.
Къзлар, къде гледате?

абе, не съм къз, но ти давам линк  Mr. Green

http://www.ecanlitvizle.com/star-tv-izle-1/

при мен е добре, въпреки че машинката ми е старичка .....
Виж целия пост
# 358
Това е селфи на  колеги. Да видят епси ,че между тях башка йок.
 Баръш добре е излязъл. Heart Eyes

Гори   Hug  Heart Eyes  

allexa.7  Hug Heart Eyes бързо оздравяване .

Момичета, дайте линк лютфан  Praynig
Виж целия пост
# 359
Ванче  Hug  Рекламлар, джанъм  Peace  Аз гледам онлайн, че кабеларката ни от всички турски теливизии предлага само ТРТ  ooooh! Crossing Arms

Бурак без мустак  Crazy  Още не мога да му свикна  Mr. Green  И тази негова "Черна обич" кога ли ще почва  Confused

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия