♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 330

 Да очакваме утре бомба- записвам на курс за сапьорки Joy
Виж целия пост
# 331

 Да очакваме утре бомба- записвам на курс за сапьорки Joy

Сарде защо го сложи в скрит текст?
Виж целия пост
# 332
https://instagram.com/p/8VZrdNS_TG/
Много се извинявам просто се упражнявам под вещото ръководство на Нежи и Ваня. Имах пропуски как работи сайта. Моля да ме извините и проявите търпение, обещавам да не ви нервя много
Виж целия пост
# 333
Сарде, няма нужда от извинения  Peace  Яваш, яваш ще станеш хакер  Hug  Утре бомба, тази вечер - мъка, хайде честито  Mr. Green

Алекс, бързо да се оправяш  Hug
Снимката с Баръшко и белезниците - палавник  Mr. Green  Мисля, че вчера още я видяхме, но не разбрах от къде е  Peace  И в живот Баръш го раздава "50 нюанса"  Mr. Green
Виж целия пост
# 334
Минавам вА на бързо с една любима песничка и отивам да Фърля мусаката във фурната за да съм подготвена за довечера... Crazy

Виж целия пост
# 335

Не знам какво точно искаш да се научиш, но в скрити ще ти сложа някои схемички които съм правила за моите момичета в темата  ни.

Скрит текст:
За клипове






Прикачване на снимки от Прикачи.ком



Прикачване на снимки на друг сайт - http://postimg.org


Писане в скрити / спойлер/


Отговор с  част от цитат







Ванче супер си. И аз имам нужда от обучение
Виж целия пост
# 336
Нежи Честит Рожден ден!
Моето желание за теб е да си здрава и да има хора и неща около теб, които да те правят истински щастлива!


Eли, много мило от твоя страна да направиш този колаж!   bouquet  Благодаря!  Hug

Вчера заради проблема със срива на Прикачи, не съм успяла да видя снимката  Peace
Виж целия пост
# 337
Ей Баръш ще излезе скрита лимонка  Whistling
Виж целия пост
# 338
Привет, Елмерки!  Hug
Ама много сте бързи ... едва ви изчетох. Много хубави нещица сте споделили, благодаря!   bouquet
Нямам търпение да стане 20.00  ooooh!
Виж целия пост
# 339


Виж целия пост
# 340


Виж целия пост
# 341
Якшамлар,къзлар !





 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички.

Приятно гледане и безпроблемен нет !

Виж целия пост
# 342
Значиии, аз доколкото разбрах, снимката на патронЯ и каката с белезниците била за някаква реклама.Не претендирам за достоверност, де, бяха коментари в Инстаграм-а.
Както ги виждам нещата, тая вечер всички ще ядат хурката, както казваше баба ми  Mr. Green Синан, не стига, че е шокиран от развитието Деф- Йо, ама и Суде се върна.Дефо ще тича подир любимия си в опит да му обясни ситуацията, Нера я наритаха и тя ще ще вилнее.., Йо не му стига наща с бягствата си, ами и Дениз Трамбов ще му изкочи, Яса и Исо ще се изненадват взаимно по добре познатия начин.Изобщооо, голяма #мъка ще е  hahaha hahaha hahaha

Неж, чок саол за терапевта с татуса. Hug

Лаве, каква хубава порция си сервирала пак  Hug
Виж целия пост
# 343
Днес сме на диета, ни баклави, ни локуми ни посещаемост newsm78 То вярно петък е, но много тихо тука. Ха дано ни пуснат трей на Статуса, че днес няма снимки от тях Thinking
Дойдох си. На линия съм. Момичета някой от нас са от работническата класа Grinning Трудът красял, казват хората и аз нали искам да съм красива...
Виж целия пост
# 344

Скоро започваме, приятно гледане 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия