♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 660
Нежи,за таз вечершния рейтинг за мен отново няма конкуренция,но ще замълча,че да не предизвикваме съдбата. Peace
Лъжкините мисля,че им е финала таз вечер...евентуално ако те объркат тактиката,но дано да греша Praynig
Много ме мъчи това чакане мен от петък на петък....разкъсвам се чак... и започвам да си повтарям отново и отново любими сцени и моменти...
Виж целия пост
# 661
Мога да кажа страхотна игра от страна на Баръш и целият екип с изключение на актрисата която играе Суде.
Виж целия пост
# 662
Хората са различни, мда.Ние коментираме от нашата си камбанария и според характерите си.Йомер е друг тип човек, така ни го представиха - затворен, недоверчив, саможив работохолик.Тя му бяга няколко пъти и последния го разлюля яко, а като се дръпна от прозореца вече го разби тотално.Няма как в един епизод да мине всичко.Как ще къдрят иначе нататък  Flutter
Не че като видя полята с кафе не се разтича, ама сложи сертия сурат пак  Joy
Ние сме ясни, на нейно място щяхме да си кютаме на чифлика с изключен телефон и да се радваме на баклавата  Mr. Green
Виж целия пост
# 663
Въпроса е колко Йомер ще бяга на Дефне.
Виж целия пост
# 664
сега се самобичувам със Статус на връзката- Объркан еп.12 бг.суб. И аз съм дърво, работохолик, ама това мина границите
Виж целия пост
# 665
Ето го ТраНба-та, да не живеете като мен в заблуда  Joy
 
Виж целия пост
# 666
Ето го ТраНба-та, да не живеете като мен в заблуда  Joy
 

Ама чист орангутан с опашка на сумо борец, а пък какъв глас извади -  Sick
Виж целия пост
# 667
Aлекс, добре дошла в клуба на сънуващите  Hug

Жани, а дано пак сме първи  Praynig


Относно Йомер - Гори го е казала много добре  Peace 
Интроверт като Йо трудно ще прости на Дефне. Та той й разкри най-ценното си - вътрешния си свят, показа й майчиния си дом, разкри своя "тайна" ( визирам това с "Врата. Боли ме понякога врата. Никой друг не знае." ) . При такава ситуация, нараненият човек няма лесно да даде прошката си на наранилия го.  Peace

Пък и сезон трябва да има, конкуренция борим  Laughing
Виж целия пост
# 668
Ето го ТраНба-та, да не живеете като мен в заблуда  Joy
 

Ама чист орангутан с опашка на сумо борец, а пък какъв глас извади -  Sick

Ще подражава на Кръстника  hahaha  Пък и нали е лош  Mr. Green
Виж целия пост
# 669
Може би сте прави, аз такъв вид човек досега не съм имала в моя свят. То верно програмистите са друго племе, ама моите колеги пък са супер открити и весели.
А между другото, този човек с белия костюм до Дениз, за мен е пример за хубаво остарял  мъж.
Виж целия пост
# 670
Мистър ТраНба - страстоубиец Mr. Green
Виж целия пост
# 671
Моят любимец - Корай Саргън  Heart Eyes  Онур се справя блестящо с ролята си. Ако в живота не е гей - евала, че пресъздава толкова убедително образа  Flutter


Самовлюбеният Кориш

В това клипче само ми липсва сцената между Кориш и Нера, когато тя му каза, че Неджми я е напуснал, а той изпадна в криза сякаш него са изоставили  Mr. Green  hahaha hahaha hahaha



Сладури  Flutter

Виж целия пост
# 672
Разговорът между Учителя и Йомер:

Цък


Личи си, че е наранен дълбоко. С мъка каза "Дефне не е била моя."
Виж целия пост
# 673
Разговорът между Учителя и Йомер:

Цък


Личи си, че е наранен дълбоко. С мъка каза "Дефне не е била моя."

Нежи благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 674
Лаве  Hug


Започнах Статуса - еп.12  Whistling 
Ах, как хубаво й кресна Джан на Елиф  Mr. Green  Напълни ми душата  Mr. Green


Алекс, Ренка   bouquet  Много ви благодаря! На другите от екипа - също!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия