♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 645
 Party
Виж целия пост
# 646
Косата на Елчин изглежда добре във фрага. С това облекло имаше снимка преди седмица и половина(ако не бъркам), май тогава е сниман
Виж целия пост
# 647

Аааа,Ванче аз конкуренция не видях!!! Hug Ние сме на точната позиция турени...


Да ни е честито  Party  Party  Party



Жани, позна още вчера, браво!  Hug

За снимката с Любо Киров - онзи ден нали имах РД, та решили да ми я подарят  Laughing  ( шегувам се, дори не го познавам, но бих се радвала   Peace  )

Алекс, защо пък индийски танци и Баръшко?  Thinking Peace
Виж целия пост
# 648
Днешната конкуренция ще е по-голяма.

Виж целия пост
# 649
Виж целия пост
# 650
Днешната конкуренция ще е по-голяма.


Ще изчакам и Жани да се изкаже  Laughing  Току виж е направила успешна и победоносна прогноза  Hug   Peace



Виж целия пост
# 651
Ох, добрах се до тук  Tired

Рейтингът е добър, но честно казано, очаквах повече да е, важното е да сме първи  Mr. Green
Играха страхотно, много ми хареса.Изключвам Суде - актрисата ми стои дървено, а и стана ясно, че е шизо като майка си.Очертава се интересен сюжет нататък, да видим и в понеделник какво ще ни отпуснат да ни залъжат пак.Напрегнато е, без плява, така да продължава дано!Яса омекна, сега май братовчедката ще я замести по гадост.Исо много се газира преди приема, очаквам да усуче Пиис-а на фльонга.
Виж целия пост
# 652
Неж , в спойлер за инд танци
Скрит текст:
От екипа решили септ месец понеже е по-топло да снимат в курортно селище(изглеждаше ми като Кемер-това е на 40 км от Анталия) . Танците са на един мост, който пък приличаше на моста до Кастел ди Сан'Анджело в Рим, и там участват Дафинка и Синан и аз ги виждам от високо как се гледат влюбено. Междувременно Исмаил, Ясемин и Суде отиват до големия град и на връщане в колата попадат на бомба. Исмаил е със счупена ръка, Ясемин и Суде са в болница, но живи. Оказва се, че на Суде майка и е еврейка #Crazy и са това е атака от 3ма иракски бунтовници, които при залавянето си казват, че не могат да оставят някоя от техните/имайки предвид Суде  #Crazy #Crazy #Crazy/ с двама турци.
След което се намирам в един апартамент с Баръш и той ми подрежда библиотеката и се чуди за Дафинка, аз му казвам да и  напише смс. И аз написвам от неговия телефон, който е до моя:Липсваш ми/тук съм включила и елементи от Статуса  Laughing/.казвам му той се обръща, аз се помествам и се прегръщаме па и се целуваме и се събудих  Joy Joy Joy Joy
През цялото време съм мислила, че е ТраМба, а то е ТраНба има надпис на едната снимка на масата от вечерята
Виж целия пост
# 653
Изчетох ви и гледах снощи с вас. Не съм сигурна искам ли да публикувам какво мисля, че ще извадите доматите. Ама да си кажа - аз също съм впечатлена от играта на Баръш, но разочарована от Йомер. Не оспорвам, че е наранен, но е жесток. Даже прекалено за човек, който обича. Айшегюл също обича, Бурак също, никой не се държи така. Моята представа за любовта е друга и различна от на Джан, Елиф и Йомер. Обичаш и приемаш с всички недостатъци, когато обичаш някого - годините, теглото, разстоянието, социалния статус са просто числа.
Виж целия пост
# 654
Изчетох ви и гледах снощи с вас. Не съм сигурна искам ли да публикувам какво мисля, че ще извадите доматите.
Напиши, напиши
Виж целия пост
# 655
Изчетох ви и гледах снощи с вас. Не съм сигурна искам ли да публикувам какво мисля, че ще извадите доматите.
Напиши, напиши
казах си - разочаровах се от Йомер. Не може да обичаш и да си толкова жесток. Той Дафка като кирливо, бълхливо, миризливо, гладно коте я изхвърляше. Не съм убедена на кой чувствата са по искрени? На Синан - който я подкрепя, или на Йомер, който се държа снощи като разглезено дете дето са му взели куклите, пък не са му върнали парцалите. И баклавата ми преседна снощи.
Виж целия пост
# 656
Всъщност в реалния живот, това на мен ще ми дойде прекалено в повече, такова отношение. Тръгнала си, тръгнала си. Той като по-голям и евентуално по-опитен би трябвало да я изслуша, след като тя пък го гони толкова време. Може и да има толкова емоционални, непоказващи никаква емоция,външно, хора.Ако бях аз бих си отишла, па той ако иска да ме намира.
Но нали трябва да има драма.
Виж целия пост
# 657
Попринцип се води,че Йомер е наранен и тук от така няма да прости.Ама пък цял епизод Дефне да ходи след него и той така груб.Аз ако бях на нейно място щях да му тегля две майни.
Виж целия пост
# 658
Попринцип се води,че Йомер е наранен и тук от така няма да прости.Ама пък цял епизод Дефне да ходи след него и той така груб.Аз ако бях на нейно място щях да му тегля две майни.
После като разбера, ще трябва цял сезон ли да чакаме Joy
Дано да е интересен  и динамичен 16 епизод,
Виж целия пост
# 659
Попринцип се води,че Йомер е наранен и тук от така няма да прости.Ама пък цял епизод Дефне да ходи след него и той така груб.Аз ако бях на нейно място щях да му тегля две майни.
аз една дълга нашенска без да се повтарям и ай сиктир и баклавата и обувките, и парите.
Трамба е ужасен. На коляното да ми е, няма да му пусна. Егати кастинга и конкуренцията. Космат, брадат, без баклава...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия