♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 720
Изобщо някой от Ашка харесва ли ти?

Нежми бей е точен, майстор Сабри, Синан и Исо. Малката сестра на Дафнето много ги реди и знае Simple Smile
Виж целия пост
# 721
На мен пък ашка си ми е фаворит.Статуса взе да ме дразни все повече и повече сополивите драми и натягания на Елфа и Джан,който е като пиян движещ се по шосето "Тоз тротоар моя,ама и другия не си го давам"..Предпочитам Айша да се вземат вече с Мурат,че бактън от иди си ела си..
Ягодите....и аз май съм на път да се предам там.Честно мен пък Аслъ грам не ми харесва,ама грам.Лицето и сякаш с теслата одялано...
И както Нежито,каза си имаме супер забавна комедийка със супер готин доктор...Докато и нея не са я окепазили още...
Виж целия пост
# 722
И още малко, но....брауни... Весе    Wink


Скрит текст:






 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 723
Сарде, Ведат не е гей, а хетеро девственик  Mr. Green, ама наистина ми идва в повече понякога.Той нали примира за оня прилеп Дерия..
Оплюх си екрана с кафе от смях Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 724
Скрит текст:
На мен пък ашка си ми е фаворит.Статуса взе да ме дразни все повече и повече сополивите драми и натягания на Елфа и Джан,който е като пиян движещ се по шосето "Тоз тротоар моя,ама и другия не си го давам"..Предпочитам Айша да се вземат вече с Мурат,че бактън от иди си ела си..
Ягодите....и аз май съм на път да се предам там.Честно мен пък Аслъ грам не ми харесва,ама грам.Лицето и сякаш с теслата одялано...
И както Нежито,каза си имаме супер забавна комедийка със супер готин доктор...Докато и нея не са я окепазили още...

Жани, пепел ти на клавиатурата  ooooh! 

Джан като ме ядоса, кой освен д-р Синан ще ме лекува?  Mr. Green  Може би само Кориш  hahaha
Имам слабост към гейовете  Crazy   Blush
Виж целия пост
# 725
Сарде, Ведат не е гей, а хетеро девственик  Mr. Green, ама наистина ми идва в повече понякога.Той нали примира за оня прилеп Дерия..
Оплюх си екрана с кафе от смях Joy Joy Joy

Хахаха, на мен няколко пъти ми се случва вече тоя номер и все като чета темата  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 726
https://instagram.com/p/8YSJ14DNKX/
Джан по баклава Simple Smile

Ведат е чиста мека китка неосъзната. Факта, че при толкоз жени все с Кориш  и инфантилното му държание за мен си е чист пенделберг
Виж целия пост
# 727
#Спри, не тръгвай Heart Eyes




Виж целия пост
# 728
Ще видим, ще видим  Joy

Като започне Кьосем ще съм доволна, кастът изглежда добър, имам страст към исторически филми, а ВВ беше сериозна продукция.
Кара севдата ще я гледаме ли? Докога всъщност ще разтягат летните дизита..
Виж целия пост
# 729
https://instagram.com/p/8YSJ14DNKX/
Джан по баклава Simple Smile

Ведат е чиста мека китка неосъзната. Факта, че при толкоз жени все с Кориш  и инфантилното му държание за мен си е чист пенделберг

Сарде, от къде я измисли тая дума "пенделберг"?  Crazy hahaha  

Снимката на Джан е от епизода с къртача  Thinking
Виж целия пост
# 730
Ще видим, ще видим  Joy

Като започне Кьосем ще съм доволна, кастът изглежда добър, имам страст към исторически филми, а ВВ беше сериозна продукция.
Кара севдата ще я гледаме ли? Докога всъщност ще разтягат летните дизита..

Иска ли питане, ГорMr. Green  Щом Бурак участва - ще загледам сериала, пък до където издържа  Crazy
Виж целия пост
# 731


Тази баклава да не е падала на пода, много космясала   Mr. Green

Ягодите не ме заинтригуваха, Ашка боксува и ми става безинтересен, Статуса за сега ми е фаворит, харесвам играта на Серен Сойдер и Берк Октай, но вземат ли да ме оттегчават .... Този сериал с доктора , гледах някакво промо с него снощи и преди това май, я малко инфо моля
Виж целия пост
# 732
Cлаве, Джан все с косми си разхожда баклавата  Mr. Green  Аз без тях не съм го виждала  Whistling
Серен Сойдер - да не би да искаш да кажеш Серен Шириндже Peace
Скрит текст:
"Спешно се търси любов" е излъчил 17 серии, свежа комедия, малко привкус и на екшън май има  Peace аз съм още на еп.7 и пада смях. Двама лекари работят заедно - Синан и Нисан, съседи са, но момата все ги забърква едни  hahaha  В неделя по Show tv почва сезон 2. Има тема във форума Peace
Виж целия пост
# 733


Виж целия пост
# 734
Здравейте!

Алекс е качила 12 еп на Статуса с бг суб.
http://vbox7.com/play:5e079dbf5a

Алекс и група , благодаря!
За Алекс и групата smile3525 newsm10 smile3501
Много благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия