♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 630
Добро утро. Hug
Страхотен епизод. Heart Eyes
Виж целия пост
# 631
Добро утро,
А познайте не сънувах ли мой си епизо на ашка? Имаше конспирации, индийски танци и целувки.Естественно и аз участвах Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 632
Алекс влезнала си направо у филма  Joy
Виж целия пост
# 633
Добро утро!

allexa.7  Hug Heart Eyes

Страхотен епизод.Перфектна игра на Баръш и Елчин .
Ядосан Йомер е още по- хубав. Heart Eyes

Един от силните моменти в епизода - разговора на Йомер и майстор Садри.

Йомер - толкова ли било ясно
Йо - този път няма да е толкова лесно да се съвзема
Йо - Де да не бях правил това ,което  ти каза -  демек на вятъра да не се оставя
майстора - какво стана тръгна ли си

Майстора веднага усети мъката на Йомер. Усещаше се по време на цялата сцена колко страда Йомер .
Всички сцени на Баръш бяха перфектно изиграни.

Играта на всички беше на ниво освен на Суде .Слабо се представи актрисата според мен.



Виж целия пост
# 634
https://instagram.com/p/8V2uSimR-x/
Добро утро, нося ви армаган част от апокрифният трей на Статуса. Мурат и Айш в антрето на хотела. Мурат парла италиано hahaha
Виж целия пост
# 635
https://instagram.com/p/8V2uSimR-x/
Добро утро, нося ви армаган част от апокрифният трей на Статуса. Мурат и Айш в антрето на хотела. Мурат парла италиано hahaha

Сарде Hug Heart Eyes
Айш. търсеше в речника какво   трябва да каже и  остана чок изненадана като Мурат на чист турски и обясни ,че няма резервация в хотела.  Laughing Какъв поглед му хвърли  само на " италианеца" .   Laughing
Виж целия пост
# 636
Ясно ми е,че Йомер е наранен ама Дефне иска да му каже той се съблича влиза в банята.Дефне губи ума и дума като види Йомер гол до кръста не искам да си мисля като дойде момента за по така сещайте се за какво говоря.Дефне тогава може и да е припаднала. Mr. Green
Виж целия пост
# 637
Гале,че той като и каза,че ще я целуне тя му каза,че ще припадне... hahaha
Виж целия пост
# 638
Добро утро момичета Hug
Много интересна серия... хубаво е, че вкараха
интересни персонажи...
Дениз е ясно, че ще го #2gunfire, но Суде е все още загадка за мен...
Май по-скоро я вкараха заради Синан newsm78
надявам се не прилича на Нера newsm78
Лав и всички помощници сте страхотни Hug
На Алекс73 също  Hug за превода на Статуса...
успях да го изгледам почти целия преди да се
изгуби по трасето.
Днес ли ще  #2gunfire по Джан и Елфа newsm78
Хубав и успешен ден ви пожелавам

Виж целия пост
# 639

Нежи,казвай бързо защо тези хора са направили торта за теб и защо ние не сме почерпени? hahaha Joy
Просто като видях тази снимка на Любо веднага се сетих за теб!
Виж целия пост
# 640
Виж целия пост
# 641
https://instagram.com/p/8VxEDNGRyR/
https://instagram.com/p/8VxdCkmRzJ/
https://instagram.com/p/8VxwqXGR0F/
https://instagram.com/p/8VycIhGR1d/
https://instagram.com/p/8Vy6BfmR2f/
https://instagram.com/p/8V2C8cmR9c/
https://instagram.com/p/8V2ZF0mR-N/
https://instagram.com/p/8V2uSimR-x/
Още от Айш и Мурат в хотела.
Виж целия пост
# 642
Здравейте!

Алекс е качила 12 еп на Статуса с бг суб.
http://vbox7.com/play:5e079dbf5a

Алекс и група , благодаря!
Виж целия пост
# 643
Ама Дефне ако припадне по време на кекса преди това ще е много забавно. hahaha
Виж целия пост
# 644


Първи сме . Party

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия