♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 938
  • 739
# 75
Лаве, какво е станало с Бурак ? Не съм в час ...
Вай бе, тоз Волкан същата гадина като Чаглата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire колко е сигурен, че Аслъ ще приеме да му е гадже  ooooh! А онази ококолената скумрия да не каза на журналистите, че ще се женят с Бурак  newsm78 Сега той няма да посмее да се опълчи на баща си, за да не го повтори калп кризата  ooooh!  Взе да става от комедия трагедия сериалчето  ooooh!
Виж целия пост
# 76
Лаве, какво е станало с Бурак ? Не съм в час ...
Вай бе, тоз Волкан същата гадина като Чаглата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire колко е сигурен, че Аслъ ще приеме да му е гадже  ooooh! А онази ококолената скумрия да не каза на журналистите, че ще се женят с Бурак  newsm78 Сега той няма да посмее да се опълчи на баща си, за да не го повтори калп кризата  ooooh!  Взе да става от комедия трагедия сериалчето  ooooh!
По време на снимките е паднал и си е наранил гърба, бил е в болница. Само това знам.
Статия по въпроса - http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/30124648.asp 4 дни е бил в болница. След като са го изписали в дома на майка му отишъл.
Виж целия пост
# 77
Лаве, какво е станало с Бурак ? Не съм в час ...
Вай бе, тоз Волкан същата гадина като Чаглата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire колко е сигурен, че Аслъ ще приеме да му е гадже  ooooh! А онази ококолената скумрия да не каза на журналистите, че ще се женят с Бурак  newsm78 Сега той няма да посмее да се опълчи на баща си, за да не го повтори калп кризата  ooooh!  Взе да става от комедия трагедия сериалчето  ooooh!
+ 1 Сега ще се притеснява за здравето на баща си и може заради това да се отдръпне от Аслъ.Което ще е добре дошло за братовчед му.
Да точно това каза,че скоро ще се женят. Peace
Виж целия пост
# 78
Лаве, благодаря! Дано не е нещо сериозно  Praynig Той и Киво по време на КСШ си счупи 4 или5 ребра, като е паднал от коня , ама игра момчето, какво да прави, професия ... Та така и Бурак, стига да не е много лошо положението  ooooh!
Тази серия Волкан ме дразни повече и от русата чума  #Cussing out
Виж целия пост
# 79
На покупки са отишли Нихат и Елем.Наблизо имало сладкарница да отидели и предложи господина..
Шукрян се обади да каже ,че Нихат е откаран в болница. Размина им се сладкарницата.

Гонджа каза,че бил добре Нихат бей да не се притеснявала Аслъ.
Зает може да бил затова не и се обаждал и казва Г. Аслъ мисли,че Б. не иска да говори с нея.
Виж целия пост
# 80
Да помислел малко Б. му казва Ч. цяла нощ щяла да е снего.
Б.

С. и Е . си говорят.
Елчин  - не вярва .
За Башак си говореха.

Добре ли е, нещо да му донесе.
Не иска.

Бързо да минава.
Селда добре.
Ако имали нужда от нещо да им се обадят каза Елчин и си тръгна.

Н не се притеснявай много съм добре.
Елчин каза на Ч. да си тръгвали.


Виж целия пост
# 81
Еда,къде си?
У дома
Чичо им е в болница .Спазъм на сърцето.
Нямало нужда да идва Еда.
Еда - заради мен

Башак не и разбрах

Г. всички са там
А. освен мен всички са там

Гонджа- Аслъ виж тези снимки ... ще видиш
Добре Ч. ли и е казала лъжа или Бурак.
Виж целия пост
# 82
Аслъ сериозно взе да ме дразни и тя  #Cussing out Сърби, боли драго ми е и нейната  ooooh! Нека да види какво му беше на Бурак цяла нощ, докато тя си спа като къпана  Crossing Arms Той сбърка, че не и каза, че отива да поговори за последно с Чаглата, ама и тя пък хич му няма никакво доверие. Добре, че е Гонджа да и влива малко акъл.
Виж целия пост
# 83
Чаала - добре майко просто помислих
Не мисли Чаала

Синан- Селда ние ще тръгваме
Бурак - искал
Бурак се чуства виновен. Всичко щял да прави,на работа щял да ходи.
Нихат - но само за няколко дни.
С.- Живот мой ще останеш
На Нихат не му се седи/ лежи  у дома.
Виж целия пост
# 84
Гонджа - липсва ти
Девет часа било

Виж целия пост
# 85
Селда - спи
Ти как си
Много се уплаших
Мамо  ..... много добре
Бурак чу доктора никакъв стрес.
Бурак  - добре майко

Аслъ - хем виновен хем горд май каза  newsm78

СМС а на Аслъ - Само бързо да минава
Бурак - виждам,че Волкан веднага ти е казал.
...............................................

Звъни
Не затварай Аслъ.
Не вярвам. Каза ми лъжа.
Г- обади ли му се?
А.- крил нещо
А.не му се обадих съобщание му пратих
Пратила му съобщение " бързо да минава"
Г.- е право е момчето
Аслъ обяснява на Г.,че не е искала да остава у Волкан ,но е заспала.
Гонджа се съмнява в Бурак
Аслъ я уверява,че не е такъв Волкан
Защо да ревнувал от В. нали му бил братовчед
Бурак добре го познавал...


Виж целия пост
# 86
Нихат,добре ли си?
Изплашила се
Нихат обещал ми от сега нататък да стои далеч от стреса.
Няма да те оставя,никъде няма да ходя.

Нещо щели да скрият  Laughing
Виж целия пост
# 87
Бурак звъни
Аслъ Б. звъни
не отговаряй
Добре вдигни,но не казвай,че съм тук
Гонджа обаче я издаде
Моля
Пред вратата съм ,иска да поговорят
Ти си знаеш

Моля те Аслъ ,иди и поговори.ще станат за резил

Виж целия пост
# 88
Бурак ,бързо да минава
Г.не иска да те види
Оставала у Волкан , не разбира защо му се сърди


Добре,Гонджа.
Виж целия пост
# 89
Гонджа- Аслъ първо баща му после ти

Достатъчно


Права си мила
Може ли такова нещо,тук е и твой дом
На заем иска да и даде Гонджа.
Не иска Аслъ,скоро сладкарница отворили Г.
Аслъ- да ти помогна ли?
Не скъпа.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия