♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 938
  • 739
# 210
Нежи и аз не ти виждам аватара ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Лава Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нов сериал ли ще има с Ча?
Виж целия пост
# 211


https://www.youtube.com/watch?v=rGtkIyB6fas
Виж целия пост
# 212
Лаве Hug   Вес  Hug

Разбрах аз защо ми изчезна аватара, ама утре ще го мисля отново  Whistling

Вес, много сме кротки дори  smile3534   Иначе да бяхме стигнали до стр.30  hahaha
Виж целия пост
# 213
Щом казваш Нежи Mr. Green Mr. Green Mr. Green вервам ти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днес нямаме сериал,кво ще правим?
Виж целия пост
# 214
Тва с аватарите и подписите и стана ' тука има - тука нема'.  #Crazy

Лаве  Hug  Heart Eyes

Виж целия пост
# 215
Фраг на Статуса дали ще ни пуснат?
Виж целия пост
# 216
https://www.youtube.com/watch?v=wT1jA1ZWYZc
Виж целия пост
# 217
Щом казваш Нежи Mr. Green Mr. Green Mr. Green вервам ти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днес нямаме сериал,кво ще правим?

Ще чакаме да пуснат втори фрагман на Статуса  Mr. Green


Гор, то аз питах за аватара си  Blush  ама в една тема от Правила ми обясниха защо има проблем.  Peace
Странно ми беше друго, ама нейсе  Laughing
Виж целия пост
# 218
Салих Бадемджи явно и на големия екран ще изгрее скоро  Peace

Виж целия пост
# 219
Нежи и аз не ти виждам аватара ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Лава Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нов сериал ли ще има с Ча?
Веси , филм  е ,буйрум трея .
Скрит текст:
Видях го в една от другите теми, в които пиша преди малко.Хареса ми визията на Чачун.И с екранната му партньорка изглеждат добре един до друг.

Виж целия пост
# 220
Като стана дума, някой пита какво мислим на Баръш..Ами мислим му едни неща, от които на Гупсето ще и се приплаче, а патронЯ ще пусне блясъка в очите  Mr. Green е, този, същия
Виж целия пост
# 221
Веси , филм  е ,буйрум трея .
Скрит текст:


Лачин Джейлян от Ягодите ли видях?  Peace
Виж целия пост
# 222
Нежи и аз не ти виждам аватара ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Лава Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нов сериал ли ще има с Ча?
Веси , филм  е ,буйрум трея .
Скрит текст:

Лава Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мерси,това е филма с тази дето играеше в Карадайъ нали?
Виж целия пост
# 223
Привет!


Нежи  Hug Heart Eyes аз не ти виждам аватара .

Ваня  Hug Heart Eyes и твоят подпис не виждам.
Веси  Hug Heart Eyes саол за озета   bouquet

За ягодите - ще им дам още един шанс, но ако и следващият епизод е като този /и ако го преместят в събота/  ще спра да го гледам. В събота ще си гледам "Статуса"  Heart Eyes

Гори  Hug Heart Eyes
Диде  Hug Heart Eyes гледа ли фрага за новият проект на Чачун?

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички.

Лаве,може ли а го пуснеш в скрити Hug
Неж,изгледах Чачко в Меджезира Hug Глътнах го за отрицателно време Wink
П.п. Мерси много за трейчето Hug
Виж целия пост
# 224
И аз му мисля хубави неща на Баръш  smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия