♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 270
Елчин май всичките и патньори са я носили на ръце.

Виж целия пост
# 271
Елчин май всичките и патньори са я носили на ръце.




Нашата глезла е попадала все в силни мъжки ръце Joy Joy Joy, особено на 4 снимка
Виж целия пост
# 272
Добър вечер докато кажа,то станало лека нощ.
Момичета тоя сайт сега няма ли да функционира вече,че профилите ни оголяха?
Оказва се,че съм имала и Стар тв-то и Шоу тв-то на кабелната,а се мъча толкоз време на телефона и на компа ю...ама ю значи #Crazy
Нежи,и ти ли гледаш доктор Синан?Много жалко,че не го превеждат рускините вече.Сега чакам и новия сезон.Почнах го между другото,а така ме запали доктора,че... Crazy
Виж целия пост
# 273
Добра и лека да ви е ноща, момичета..  Hug Hug Минавам да ви изчета и поздравя, преди да съм заседнала с Йомерджим..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:
Тука е със същата рокля,Джан я гледа от вътре.Дано само не я обидил пак преди да тръгне #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Надяваме се че не я е обидил, а целунал... Имам предвид това:  Thinking Thinking Thinking Същата рокля, но вътре в къщата...  Twisted Evil Twisted Evil
Скрит текст:

Отивам да се лекувам с  "Acil Aşk Aranıyor"  Mr. Green

Оххх и ти ли се лекуваш в нашата болница...  hahaha hahaha Как така не сме те засичали в коридорите..  Thinking Mr. Green Предполагам и тебе д-р Синан те лекува.. не че Берзан е лош лекар, ама Синанджим си е един път...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 274
Вай, вай, Синанджим, Берзанджим  Crazy  Още в първи епизод по баклава  Whistling Машалла  Flutter

Жани, Темпи, как стоят нещата с ААА? Първи сезон е от колко серии? Аз във vbox7 открих само няколко, после превод по картинки ли ще си правя?  ooooh! 


Елчин добре се е уредила  Mr. Green
Виж целия пост
# 275
Нежи,те в бокса само 2-3 са на бг,после почваш с руския и завършваш на турски Mr. Green
Не знам защо са се отказали да го превеждат рускинчетата newsm78  Сега в неделя почва 2 сезон,първи е до 17 епизод.От 14 до 17 няма никакъв превод...Ще обменяме инфо,че и на мен ми е трудно всичко да им разбирам Peace
Виж целия пост
# 276
Вай, вай, Синанджим, Берзанджим  Crazy  Още в първи епизод по баклава  Whistling Машалла  Flutter

Жани, Темпи, как стоят нещата с ААА? Първи сезон е от колко серии? Аз във vbox7 открих само няколко, после превод по картинки ли ще си правя?  ooooh! 
 

НеЖи, заповядай в темичката на сериала, че да не спамим тука..  Hug Hug Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=849009.375;topicrefid=20
Жани ти е отговорила вече,  не видях докато зяпам Йомерджим..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 277
Добро утро  Hug Hug Hug Hug
Петък   newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 278
Добро утро, петък е- днес Лилавковци, утре Айшегюлче и кучо барабар с тенеке бабаита Мурат newsm44 smile3508 smile3508
Виж целия пост
# 279
Добрютроу  Hug
Ебаси чаканият петък днешния, последният епизод е гледан 9 милиона пъти  Crazy
Виж целия пост
# 280
Добрутро и от мен,
оживях Grinning
Ся, Патрона е с италианско бельо  Joy. И аз пазарувам от същото  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 281
Темпи, май ще ме зарибите и с ААА.
Комедии ми дай на мен Joy Joy

Алексче, кой патрон (че вече бая имаме Joy), какво бельо, къде - че и аз да си купя?

Първата снимка на Елчин (от карето - носят ме, мамо) от кой филм е?
И изглежда, че в Една любовна история не са я носили.(щом няма докЮменти и факти. Joy

Виж целия пост
# 282
ЧЕСТИТ ПЕТЪК!
Виж целия пост
# 283
Добро утро!  Hug

Ох, Джума е  Crazy  

Светле, патронЯ, за който говори Алекс е Йомер  Peace  Има негова разсъблечена снимка по-назад в темата и му се виждат боксерките  Crazy  
Елчин нямам спомен дали я носиха или не, но има вероятност Толга да го е правил  Thinking
За ААА - много свежа комедия е  Peace  Ако загледаш - няма да сбъркаш  Hug  На моменти главната героиня наподобява Айшегюл  hahaha
Виж целия пост
# 284
Алексче, кой патрон (че вече бая имаме Joy), какво бельо, къде - че и аз да си купя?
Скрит текст:
Intimissimi му е бельото.
.
ААА и аз го загледах още мин месец и ми хареса, ама нещо мн сериали ми станаха и го зарязах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия