
, особено на 4 снимка 
Минавам да ви изчета и поздравя, преди да съм заседнала с Йомерджим..

Същата рокля, но вътре в къщата...
Как така не сме те засичали в коридорите..
Още в първи епизод по баклава
Машалла 
Сега в неделя почва 2 сезон,първи е до 17 епизод.От 14 до 17 няма никакъв превод...Ще обменяме инфо,че и на мен ми е трудно всичко да им разбирам
Още в първи епизод по баклава
Машалла 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=849009.375;topicrefid=20


. И аз пазарувам от същото


), какво бельо, къде - че и аз да си купя?

Има негова разсъблечена снимка по-назад в темата и му се виждат боксерките

Ако загледаш - няма да сбъркаш
На моменти главната героиня наподобява Айшегюл
), какво бельо, къде - че и аз да си купя?Препоръчани теми