♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 315
Темпи, Нежи, ще го подхвана и ААА - видях, че Йозгю Намал играе, а тя ми е любимка. Серхатчо не ми е в топлистата, ма няма го връщам, я...
Тази не съм я виждала там...  newsm78 newsm78
И аз мисля,че не играе в сериала Peace Peace Peace Peace Peace
Тя не е играла в сериал след Милост нали?

Доколкото знам сега си гледа бебчето.
Скрит текст:
За някой известен ли е омъжена?
Виж целия пост
# 316
Светле,
Скрит текст:
Дуйгу Йетиш играе в ААА, но си прилича с Йозгю  Peace

Гор, Баръшко да те веси?  Laughing
Виж целия пост
# 317

Гор, Баръшко да те веси?  Laughing

Лютвен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 318

Не знам какво точно искаш да се научиш, но в скрити ще ти сложа някои схемички които съм правила за моите момичета в темата  ни.

Скрит текст:
За клипове



Прикачване на снимки от Прикачи.ком



Прикачване на снимки на друг сайт - http://postimg.org


Писане в скрити / спойлер/


Отговор с  част от цитат




Виж целия пост
# 319
Темпи, Нежи, ще го подхвана и ААА - видях, че Йозгю Намал играе, а тя ми е любимка. Серхатчо не ми е в топлистата, ма няма го връщам, я...
Тази не съм я виждала там...  newsm78 newsm78
И аз мисля,че не играе в сериала Peace Peace Peace Peace Peace
Тя не е играла в сериал след Милост нали?
Доколкото знам сега си гледа бебчето.
Скрит текст:
За някой известен ли е омъжена?

Скрит текст:
Доколкото знам е разведен и тя няма брак с него. Бил е някакъв в "Милост",не съм го следила и не мога да кажа точно какъв.

Шукрю с работничка от екипа.
Виж целия пост
# 320

Горджим, бак, бак - какъв бицепс имам само  Whistling  Чух, че Гупсе те стреснала - чок пардон  Hug  Ще те повеся против уплах  Sunglasses

Виж целия пост
# 321
Виж целия пост
# 322
Баръш  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост
# 323
Страхотен е ПатронЯ, ама не може да ме убеди, че не се вълнува от външния вид. Ми да не тренира  Mr. Green Тя за тва и Гупселина ходи на дебелариум, ама да отиде и на стилист.
Нали боледувах няколко дена и може да съм опуснала, ако сте качили тази снимка, но каква е тази белезница и Юмюш с костюм newsm78
Виж целия пост
# 324
Виж целия пост
# 325
Йомер ще рисува.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 326
Хаштагът за еп.15 #aşkacısı  се превежда #любовна болка, нали?  Peace


Алекс, по-добре ли си? Вирус?  Peace
Нищо не каза - в аптеката как мина?  Mr. Green  

Виж целия пост
# 327

Алекс, по-добре ли си? Вирус?  Peace
Нищо не каза - в аптеката как мина?  Mr. Green  
гърлото, в аптеката не ме объркаха  hahaha hahaha hahaha чай за гърло ми дадоха.
 Гугъл ми го превежда любовни угризения , ама любовна болка май е по-вярно
За 38 път си редактирам поста-рускините са го превели като любовна горчивина
Виж целия пост
# 328
Любовна болка се превежда.
Виж целия пост
# 329
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия