♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 585
Виж целия пост
# 586
45 Потребители и 113 Гости преглежда(т) тази тема.

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 587
Неджми изчезна по средата на серията  Confused
Обеците, с които Дефо беше на вечерята, Яса ги е носила вече в предишен епизод, дори мисля, че и в следвакия пак ще я видим с тях  Peace
Кориш така се развълнува за наградата, че чак с Яса се разцелува  Mr. Green hahaha

Тези ли Нежи ?



....... и косата ѝ прихваната на опашле май с ластиче....на такова събитие...дано съм видяла погрешно !!!!! newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 588
Песента " Değmesin Ellerimiz "


Моdel - "Değmesin Ellerimiz"
Това не е ли групата, която изпълни "Закуска в неделя" в един от епизодите на СтатусаThinking
Виж целия пост
# 589
Хареса ми фрагмана поне Йомер няма да е толкова сърдит.
Ама не е хубаво че Дефне и Дениз се сблъскаха.
Ама Суде ще копие на Нера  #2gunfire
Виж целия пост
# 590
хайде къзлар, лека нощ от мен, че утре пак съм на работа, взеха да ми се затварят очичките малко преди края, аха-аха да го изтърва  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 591
Виж целия пост
# 592
Чак грозен не ми е Трамба младши, но гласът му е отвратителен  hahaha
Лаве  Hug благодаря за превода!   love001
Момичета и Марти, благодаря ви за чудесната компания! Ще чакаме на тръни следващия епизод, май няма да успее и сега Дефо да му каже всичко  newsm78 Някой ще ги прекъсне със сигурност.
Лека нощ!  smile3524
Виж целия пост
# 593

Това е от новия епизод, нали?  Peace


Куинче, ще има доста време докато Йо разбере за сделката  Peace  Поне още 5-6 епизода може би  Thinking

Лека нощ на лягащите!  Hug
Виж целия пост
# 594
 wavey



Ау, много лош този Йомер ooooh!
Виж целия пост
# 595
Повече не може да бягаш.Йомер всичко ще ти разкажа, защо си тръгнах ....
Какво говориш Дефне?


Model - Değmesin Ellerimiz
 и Дефмер


Виж целия пост
# 596
Оф, знаех си, че наща не е такава куражлийка.Сега като гледам пак фрага - тя си представя само, че излизат за ръчичка, а в действителност си наби шута ПАК и тогава се сблъска с Трамба, очевидно Йо е тръгнал след нея..офффф
Суде е психо като майка си, искала само Синан да я обича, така и щяло да бъде. ooooh!
Виж целия пост
# 597
Лав и всички помощници Hug за превода
Бъгна ми компа , но гледах и ви чета от тела  Rolling Eyes
Дефо атакува яко Йо, а той я подлуди със стрийптиз...
Дениз ми прилича на наркотрафикант... тоя не може да е
никаква конкуренция на Йо, ако ще ухажва Дефо...
Суде е с хубава глава и до там...
Ясо и Исо ме кефят...
Дано да не разводнят сериала със свалки на Трамба...
Виж целия пост
# 598
Ренка  Hug  Сменила си аватара  Flutter

Гор, права си - Суде е от лошите  ooooh!   А Дефне подсказва на Трамба, че тя е слабото място на Йо  Crossing Arms
Нали трябва да ни гърчат, що да ни е хубаво  ooooh!  Сценаристи  Crossing Arms

Лаве, Огромно Благодаря за превода!   bouquet
Виж целия пост
# 599
Оф, знаех си, че наща не е такава куражлийка.Сега като гледам пак фрага - тя си представя само, че излизат за ръчичка, а в действителност си наби шута ПАК и тогава се сблъска с Трамба, очевидно Йо е тръгнал след нея..офффф
Суде е психо като майка си, искала само Синан да я обича, така и щяло да бъде. ooooh!

Май е обречена да мечтае Joy,но знае ли се  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия