♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 615
Ще му мине яваш яваш...Ама като Дениз вземе да я атакува и ще му мине.
Виж целия пост
# 616
Каталясах  Tired
Благодаря на Лавето  Hug  за превода и на всички за съпреживения епизод и коментарите  Hug
Лека  Heart Eyes
Виж целия пост
# 617
Ваня   bouquet  за фрага!

Емс, не ме питай как се мъча от телефона хем да гледам, хем да коментирам  Crazy  Свиква се  Peace

Алекс, така е - клъчът на Дефне остава в Трамба  Whistling  Нова версия на Пепеляшка  Mr. Green
Виж целия пост
# 618
Гори  Hug Алекса   HugНежи   Hug,благодаря  ви  и аз за превода и разясненията!      bouquet  bouquet  bouquet
Ваня,благодаря за фрагмана   bouquet

Лека на лягащите!




Аз отивам на поправка ,после ще споделя мнението си за епизода!
 
Виж целия пост
# 619
Неж, как да свикна от огромен монитор на
тази джиджафка...
Много съжалявам, че не се включип в една
от най-интересвите за коментари серии.
Виж целия пост
# 620
Добър вечер Simple Smile
Виждам, че сте загрели
и ви предлагам за продължение на вечерта
Статуса 12 със субтитри




vbox7.com/play:2f60b7f2be

Приятно гледане на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 621



—"Детали,учитываемые в дизайне".Здорово,может мне пойди туда?
— Я организатор этих курсов(тренинга).
— Я в детстве отлично рисовала.Одноклассники просили меня рисовать за них.
Виж целия пост
# 622


https://www.youtube.com/watch?v=iZDmIF9-7Pw
Виж целия пост
# 623
Aлекс  Hug  Много благодаря за епизодчето!   bouquet

Емс, няма да се плашиш така лесно  Laughing  Тука уж се каляваме, я  hahaha

Лаве, приятна поправка!

Аз отивам в едно отделение, че и Статуса ще гледам  Crazy  Дано не заспя преди това  Mr. Green
Виж целия пост
# 624
Аз пък досега все на телефона си гледах сериите,че компа ми забиваше,докато се усетя,че на тв-то сме имали и СТАР,шоу и Атв... Mr. Green #Crazy
Днес като бял човек на голям екран.
Според мен появата на Трамба и опитите му да разбере коя е тази "Бягаща Пепеляшка", ще накара Йо. да се побърка от ревност...Чантата и не остана у Дениз в нейните ръце си остана.
Синан може и да е имал някакви чувства към Суде и сега тя може да съдейства на Дафинка да се върне при Йо.,за да и остане Синан свободен newsm78
Казах ви аз,че патрона ще бъде бесен,а още не е научил и цялата истина...Имаме цяла седмица...
Виж целия пост
# 625
Добра нощ, момичета!  Hug Hug

Аз отивам в едно отделение, че и Статуса ще гледам  Crazy  Дано не заспя преди това  Mr. Green

Аз подхващам Статуса, че мога да преговарям само слушайки, докато се суша и лакирам.. После идва ред на Йомер бей /12 еп./  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 626
Публикувам Новата тема, че не знам днес дали ще успея да съм на линия на време  Crazy


Виж целия пост
# 627
Добър вечер Simple Smile
Виждам, че сте загрели
и ви предлагам за продължение на вечерта
Статуса 12 със субтитри

Скрит текст:



vbox7.com/play:2f60b7f2be

Приятно гледане на всички Simple Smile

Изтрит видеоклип  Shocked  Аз ли нещо имам проблем или Алекс го е махнала  Thinking Peace
Виж целия пост
# 628
Добър вечер Simple Smile
Виждам, че сте загрели
и ви предлагам за продължение на вечерта
Статуса 12 със субтитри

Скрит текст:



vbox7.com/play:2f60b7f2be

Приятно гледане на всички Simple Smile

Изтрит видеоклип  Shocked  Аз ли нещо имам проблем или Алекс го е махнала  Thinking Peace

Стана фал Нежи, затова е изтрит, но ще го кача пак като стана ...
Виж целия пост
# 629
Добро утро, момичета!  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия