На море в Гърция 2015 - VIII

  • 100 093
  • 760
# 540
Ау, снимките са прекрасни!!! Тези две ми водят класацията. Мечтая си да отседнал в подобна къща и да отида на такова плажче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 541
А какви магазини има в селото?

Хранителни ли? Има поне два добре заредени супермаркета на главното шосе. Лидл и Матсутис има в Игуменица.
Виж целия пост
# 542
mamaSunshine, много хубави снимки, затвърди ми се желанието за Корфу идното лято.
Виж целия пост
# 543
Като сте подхванали Корфу да си задам въпроса Wink
Къде е по-добре от трите - Глифада, Агиос Гордиос или Агиос Георгиос (в последното има ли много комари заради езерото?)
 bouquet
Виж целия пост
# 544
Divna, аз съм се насочила към Агиос Гордиос  Peace Сега търся и пиша и-мейли, искаше ми се нещо до 50 евро на вечер, но ми се струва, че няма да се вместим в този бюджет.
Виж целия пост
# 545
Divna, аз съм се насочила към Агиос Гордиос  Peace Сега търся и пиша и-мейли, искаше ми се нещо до 50 евро на вечер, но ми се струва, че няма да се вместим в този бюджет.

И ние 4-ма за юли за съжаление като гледам цените отиваме на 70Е+...
Май наистина е по-добре по на север, че по-близо до всякаквите забележителности и до столицата  newsm78
Виж целия пост
# 546
Струва ми се, че за предстоящия сезон гърците са вдигнали цените в сравнение с минали години. Наблюдавам както хотели с изхранване, така и студия и апартаменти само с нощувка. Дано не съм права, ама... newsm78
Виж целия пост
# 547
Divna, аз съм се насочила към Агиос Гордиос  Peace Сега търся и пиша и-мейли, искаше ми се нещо до 50 евро на вечер, но ми се струва, че няма да се вместим в този бюджет.

И ние 4-ма за юли за съжаление като гледам цените отиваме на 70Е+...
Май наистина е по-добре по на север, че по-близо до всякаквите забележителности и до столицата  newsm78
Ние миналата година спахме в Santa Barbara, Previoli, на 40 евро на вечер за студио, от 6-ти Септември.
Виж целия пост
# 548
Струва ми се, че за предстоящия сезон гърците са вдигнали цените в сравнение с минали години.
Да, така е. Ами има ръст на туризма 10% годишно. И освен това данъци имат да плащат, и заеми Grinning
Виж целия пост
# 549
Струва ми се, че за предстоящия сезон гърците са вдигнали цените в сравнение с минали години.
Да, така е. Ами има ръст на туризма 10% годишно. И освен това данъци имат да плащат, и заеми Grinning
+ обстановката в Турция Rage
Виж целия пост
# 550
Ама той ръстът е отпреди събитията в Турция.
Така или иначе не може да се предвиди отражението върху туристическите индустрии на съседните държави. Гърция също ще пострада в определени дестинации - кос, Лесбос.
Виж целия пост
# 551
Divna, аз съм се насочила към Агиос Гордиос  Peace Сега търся и пиша и-мейли, искаше ми се нещо до 50 евро на вечер, но ми се струва, че няма да се вместим в този бюджет.

Имайте предвид, че плажът на Агиос Гордис е платен, по по 18 евро за чадър и два шезлонга. Има и свободна зона, но е много малка, наблъскана с водорасли и неподдържана.

P.S. Опитвам се да кача снимки, но нещо не се справям. Ще опитам пак.
Виж целия пост
# 552
Май почнах да се навивам за Скопелос  newsm78. Може ли малко повече инфо за острова (Параход, Туцка или други, които са били там). Къде на острова е удобно да се настаним, така че да видим плажовете и забележителностите. Пътуваме с кола и обичаме движението. Приемам и препоръки за изпитани хотелчета, студия или апартаменти (трима сме). Може и на лични, няма значение.
Виж целия пост
# 553
Здравейте! Някой използвал ли е Live pay на Eurobank/Пощенска банка. Гръка ми го дава като опция за плащане без банкови такси и комисионни, само данните от картата. Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 554
Миналата година я пропуснахме Гърция, но тази се очертава да я видим отново.
Ще чета с удоволствие споделеното от вас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия