Враца 38

  • 95 939
  • 739
# 315
Здравейте майки от Враца) И аз съм от Враца, но от много години живея в София, затова моля  да ми препоръчате сладкарски салони, в които да правят вкусни и хубави торти във Враца. СТава въпрос за торта за 50 гадишнина на мъж.) Благодаря предварително на всички, които ще се включат) Hug
Виж целия пост
# 316
Някой да е виждал някъде сладък соев сос/индонезийски/ из хранителните магазини? Търсих из всички вериги - няма и няма. Много ми трябва за едни спагети.   Sad
Виж целия пост
# 317
Здравейте майки от Враца) И аз съм от Враца, но от много години живея в София, затова моля  да ми препоръчате сладкарски салони, в които да правят вкусни и хубави торти във Враца. СТава въпрос за торта за 50 гадишнина на мъж.) Благодаря предварително на всички, които ще се включат) Hug

В търговски център Суми има Пастицерия, там може да видиш какво биха ти предложили.
Фейсбук страницата им: https://www.facebook.com/pasticeria.vraca?fref=ts
Виж целия пост
# 318
Здравейте момичета! Някой дали знае разписанието на маршрутките във Враца?
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 319
Хайде да се влюча и аз с въпрос в темата.

Търся логопед за детето, дали някоя от вас е водила своето, да ми даде координати?
Виж целия пост
# 320
Хайде да се влюча и аз с въпрос в темата.

Търся логопед за детето, дали някоя от вас е водила своето, да ми даде координати?


Ако ти е много важно, имам една позната, която водеше детенцето при една жена и детето имаше страхотен напредък, в смисъл ако искаш ще ѝ звънна , понеже е родител от градината и вече не я виждам. Нали си имам първокласничка вече  Laughing 
Виж целия пост
# 321
Mother of PrincesS, получих на лично телефон на една, но може и ти да ми дадеш координати.
Според мен не му се налага да ходи на логопед, но госпожата му не смята така. Затова най-добре да си направя среща с логопеда и той да прецени дали се нуждае.
Виж целия пост
# 322
Mother of PrincesS, получих на лично телефон на една, но може и ти да ми дадеш координати.
Според мен не му се налага да ходи на логопед, но госпожата му не смята така. Затова най-добре да си направя среща с логопеда и той да прецени дали се нуждае.



Ще се обадя утре и ще я попитам  bouquet
Виж целия пост
# 323
Много е добър един кожен лекар , който идва от София в студио Силви  Peace

Колко е добър, не знам,  но е мнооого .... привлекателен, да кажем  Joy
И от някой чух, че е гей Simple Smile Но е добър де. Не е многословен обаче. За тридесетте лева, които ни взе за 5 минути, можеше да говори повече, но по-важното беше, че има правилна преценка за това, което консултира.
Здравейте майки от Враца) И аз съм от Враца, но от много години живея в София, затова моля  да ми препоръчате сладкарски салони, в които да правят вкусни и хубави торти във Враца. СТава въпрос за торта за 50 гадишнина на мъж.) Благодаря предварително на всички, които ще се включат) Hug

В търговски център Суми има Пастицерия, там може да видиш какво биха ти предложили.
Фейсбук страницата им: https://www.facebook.com/pasticeria.vraca?fref=ts

http://kaneiacakes.com/ Канея преди време имаха сладкарница във Враца и във Враца си правеха тортите. Сега не намирам контакт за враца, но има телефони, може да се обадиш да попиташ. Тортите им са много вкусни, или поне бяха, не съм поръчвала отдавна, защото започнах да поръчвам от една жена във Мездра. Simple Smile

И аз с един въпрос. Знаете ли дали някъде във Враца продават фондан (захарно тесто)? Не ми се иска да поръчвам онлайн, пък да правя сякаш не смея, че имам един неуспешен опит.
Виж целия пост
# 324
За фондан мога да попитам една моя съседка, имат сладкарски цех, но не знам продават ли.
А този кожен лекар, за който става дума по-горе, с направления преглежда ли?
Виж целия пост
# 325

А този кожен лекар, за който става дума по-горе, с направления преглежда ли?

Не Wink
Виж целия пост
# 326
Mother of PrincesS, получих на лично телефон на една, но може и ти да ми дадеш координати.
Според мен не му се налага да ходи на логопед, но госпожата му не смята така. Затова най-добре да си направя среща с логопеда и той да прецени дали се нуждае.


Оказа се, че и нямам номера. Телефона ми е на ремонт, а половината ми номера са там.




Някой ползва ли нет сърф? Телевизия и интернет?
Виж целия пост
# 327

Някой ползва ли нет сърф? Телевизия и интернет?

Аз ползвам. Много съм доволна. Можеш да си връщаш предаванията и филмите, които са давали, също така да ти ги записва ако искаш. Има и доста HD канали. Интернета е доста бърз.
Виж целия пост
# 328

Някой ползва ли нет сърф? Телевизия и интернет?

Аз ползвам. Много съм доволна. Можеш да си връщаш предаванията и филмите, които са давали, също така да ти ги записва ако искаш. Има и доста HD канали. Интернета е доста бърз.



Супер, мерси. Ние до сега бяхме на виваком, но договора ни изтича, а се оказа че цената на нет сърф е по добра, има по хубави канали и нета е по добър (поне на параметри), ако всичко е такова каквото обещават би било супер.
Виж целия пост
# 329
Пипи, питай за фондана.  Praynig  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия