Враца 38

  • 95 953
  • 739
# 330
Пипи, питай за фондана.  Praynig  Hug

Добре, че ме подсети, бях забравила. Довечера ще питам и ще ти кажа.
Виж целия пост
# 331
Фондан има, български и италиански. Единия е за торти, другият - за фигурки. Има и оцветители за него. На лични ще ти напиша координатите им.
Виж целия пост
# 332
Искам да попитам знаете ли кога приключва "Изберете българското", което разбрах,че е сега във Враца
Виж целия пост
# 333
Искам да попитам знаете ли кога приключва "Изберете българското", което разбрах,че е сега във Враца


До 5-ти ноемрви ще са във Враца  Peace
Виж целия пост
# 334





Някой ползва ли нет сърф? Телевизия и интернет?

Ползвам ги в Козлодуй и съм много доволна.
Предполагам навсякъде държат доброто ниво Wink
Виж целия пост
# 335
Искам да попитам знаете ли кога приключва "Изберете българското", което разбрах,че е сега във Враца


До 5-ти ноемрви ще са във Враца  Peace
БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 336
Здравейте на всички. Интересува ме мнението ви за д-р Дора Вътковска, ако някой ползва услугите и?
Виж целия пост
# 337
Здравейте на всички. Интересува ме мнението ви за д-р Дора Вътковска, ако някой ползва услугите и?

С две ръце подкрепям да се запишете при нея. Преди време детето ми изкара пневмония и след това я записах при Вътковска. Отделно преди месец имаше уртикария и тя ни назначи адекватно лечение и се оправи бързо. Всеки път като и звъня си вдига телефона. Друго ако има - попитай Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Здравейте, някой знае ли във Враца да се прави фотоепилация или лазерна епилация. Попаднах на някаква статия на д-р Якимов, но е от 2013г. Също ако сте запознати с някакви цени. Навила съм се да пробвам с някаква по- дълготрайна епилация  Laughing
Виж целия пост
# 339
Здравейте, някой знае ли във Враца да се прави фотоепилация или лазерна епилация. Попаднах на някаква статия на д-р Якимов, но е от 2013г. Също ако сте запознати с някакви цени. Навила съм се да пробвам с някаква по- дълготрайна епилация  Laughing

Аз ще си купувам фотоепилатор. Приятелка си купи и е много доволна. Иначе май в това студио на Суми съм виждала че пише някаква епилация... А и Якимова май прави. Помогнах ти та няма що  Joy
Виж целия пост
# 340
 Joy Гери и на мен ми се иска да си купя фотоепилатор, обаче доста скъпи са тези хубавите. Искаше ми се да видя какви са цените на процедурите и дали си заслужава да си купувам или най- добре да си ползвам професионалист  Peace
Ще взема да й звънна на Якимова, или като идвам до Враца ще мина да видя на място. А къде се намира кабинета й newsm78
Виж целия пост
# 341
На Суми зад спирката, в посока към Жп гарата, първия блок зад спирката.
Сега се сеща, че тази приятелка, която си купи преди ходеше някъде за горна устна. Ще я питам малко по късно. Иначе техния го взеха на миналия черен петък за около 400лв., но тя каза че вече над 100 е дала за няколко процедури за горна устна.
Виж целия пост
# 342
Сетих се къде е блока, даже май имаше и табела, но не съм обръщала внимание. А приятелката ти има фотоепилатор и ходи на процедури отделно или тези пари ги е дала преди да си го купи.
Абе навила съм се и ще дебна някъде промоция, но повече от 500лв не мисля да давам. То зависи импулсите колко са, като гледах различните модели.
Мерси Гери за инфото Hug
Виж целия пост
# 343
Преди да си купи ходеше някъде, после реши че няма смисъл да хвърля пари, по добре да си купи уред. Нали знаеш че се прави есен /зима, не се излага кожата на слънце. Ще дебна и аз на черен петък. Притеснява ме да не отидат всичките импулси на едно ползване, приятелката ми не си чисти краката с него, там действа с епилатор (обикновен) и не мога да преценя колко импулса ще отидат за най голямата зона.
Виж целия пост
# 344
Да, четох че не трябва кожата да се излага на слънце известно време след това, обаче доколкото
четох коментари през лятото почти няма нужда да се почиства, ако си епилирал няколко пъти през зимата. Гледах едни по 250лв, обаче са 50000импулса. В Емаг съм харесал един който пише че е 300 000 импулса, като коментари също прочетох, че толкова импулси, ще ти стигнат достатъчно за да премахнеш окосмяването. Аз мисля да го ползвам за цялото тяло, където ползвам бръснача сега. Има доста коментари по принцип. Просто още се навивам да заделя тези пари  Laughing Ако се реша ще пиша дали съм доволна  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия