Враца 38

  • 95 954
  • 739
# 345
Момичета, дочух, че д-р Янчева излизала в пенсия. Вярно ли е? Знае ли някой кой лекар ще поеме пациентите и?
Виж целия пост
# 346
Момичета, дочух, че д-р Янчева излизала в пенсия. Вярно ли е? Знае ли някой кой лекар ще поеме пациентите и?

За сега е Романова и при Янчев и при Янчева. Мисля че така ще е и в бъдеще.
Виж целия пост
# 347
Благодаря ти  Hug А някакви мнения за доктор Романова? Не ми е известна.
Виж целия пост
# 348
Тя е съвсем млада,без досегашен стаж, така че май само мога да ти кажа, че е мила и внимателна (но това не лекува за жалост) .
Виж целия пост
# 349
Момичета, препоръчайте ми фризьорски салон по центъра с нормални цени. Веднъж ходих при една жена близо до Кауфланд, по препоръка на приятелка, която ми взе 30лв. Направо златно ми излезе това подстригване.  Laughing Накрая поне ми изправи косата, уж безплатно.  Crazy
Виж целия пост
# 350
Тя е съвсем млада,без досегашен стаж, така че май само мога да ти кажа, че е мила и внимателна (но това не лекува за жалост) .

Жалко.  Sad
 Значи трябва да търсим друг вариант за бебока, живот и здраве.
Виж целия пост
# 351
Момичета, препоръчайте ми фризьорски салон по центъра с нормални цени. Веднъж ходих при една жена близо до Кауфланд, по препоръка на приятелка, която ми взе 30лв. Направо златно ми излезе това подстригване.  Laughing Накрая поне ми изправи косата, уж безплатно.  Crazy

Зад театъра, на "Петропавловска" една руса жена. Иначе аз съм много доволна от Кеви и Христинка в комплекса зад  бл.13 и ходя до там, въпреки че живея на "центъра"
Виж целия пост
# 352
Тя е съвсем млада,без досегашен стаж, така че май само мога да ти кажа, че е мила и внимателна (но това не лекува за жалост) .

Жалко.  Sad
 Значи трябва да търсим друг вариант за бебока, живот и здраве.

Те предполагам, че доста време ще поработят е тандем, поне 2 години каза Янчев. Все разчитам на това, че щом той се е доверил тя да поеме практиката е добра,  макар че и аз още трудно свиквам. Той познава децата ми,познава мен като начин на поведение,когато става дума за лечение на децата и т.н.  Една приятелка води бебето на консултация при една дето е и детска белодробна мисля.... Трябва обаче да я питам пак. Много е доволна.
Виж целия пост
# 353
То има време, живот и здраве, до януари, но сондирам мнения. Благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 354
Момичета, препоръчайте ми фризьорски салон по центъра с нормални цени. Веднъж ходих при една жена близо до Кауфланд, по препоръка на приятелка, която ми взе 30лв. Направо златно ми излезе това подстригване.  Laughing Накрая поне ми изправи косата, уж безплатно.  Crazy

Препоръчвам ти момичетата от салон Matrix срещу Младежкия дом. Ходя едва за 2-ри път при тях, но съм много доволна от резултатите.  Peace
Виж целия пост
# 355
Дами, бъдете много внимателни когато пазарувате в ЛИДЛ-а до гарата.
Вчера, сигурно за десети път, ги хванах да лъжат. Преди не въвеждаха отстъпката, а  сега прилагат биладжийските номера- една е цената на регала, а друга на касата.  #2gunfire
Виж целия пост
# 356
Дами, бъдете много внимателни когато пазарувате в ЛИДЛ-а до гарата.
Вчера, сигурно за десети път, ги хванах да лъжат. Преди не въвеждаха отстъпката, а  сега прилагат биладжийските номера- една е цената на регала, а друга на касата.  #2gunfire

И в този в Дъбника ги хванах веднъж, но не ми се връщаше. Едни шоколадови суфлета бяха на 50% , аз и затова ги взех, иначе според мен не си заслужава, но в къщи като погледах касовата бележка си бяха на редовната цена. Все се каня да проверявам там на секундата , но винаги съм с децата и бързам.
Виж целия пост
# 357
Първите няколко пъти не съм повдигала на въпрос, но откакто забелязах повратяемост започнах да следя цената на намалените стоки. Правя им забележка още на касата (-30% се вкарват с натискане на бутон). Случвало ми  се е, също,  да ми маркират 2 продукта, вместо 1.
Вчера обаче - нов приом- разминаване в цената. Направих забележка на касиерката, която ми се озъби и каза, че не била виновна. Извика управителя, който също ми държа тон.
Не знам фирите ли си избиват по тоя начин, персонал неграмотен ли вземат, ама много зачестиха. Че и нагли, на всичко отгоре. А за това как продават стикита, след като е свършила кампанията или пък "ще Ви дадем плюшена играчка, ама друг път", не ми се говори! #Cussing out
Виж целия пост
# 358
Редовно пазарувам в Лидл на гарата и досега не съм забелязала разминаване в цената, но и не всеки път си гледам бележката.
А относно играчките, тези от Ледена епоха, смятам, че постъпиха коректно спрямо нас, клиентите, като обещаха да доставят за всички, както и направиха.  Peace
Виж целия пост
# 359
За съжаление не са ги доставили,  все още. Всяка сутрин,като минаваме покрай магазина, големият ми син пита къде му е лъва (не че мямаме един подобни). Ще ги чакам още една седмица и ще пусна обява че търся, само и само детето да мирне. Е,и жалбичка до КЗП
може да пусна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия