Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се присъединя към Facebook група?
Какви са подготвителните контракции и как да ги различим от болезнените контракции?
Как мога да разбера дали предписаното ми лекарство не ми се отразява добре или дали има по-подходящо алтернативно лекарство?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се присъединя към Facebook група?
-
Какви са подготвителните контракции и как да ги различим от болезнените контракции?
-
Как мога да разбера дали предписаното ми лекарство не ми се отразява добре или дали има по-подходящо алтернативно лекарство?
-
Какви са нормалните размери на бебето през различните седмици от бременността?
-
Какво представлява феталната морфология?
От тук, до края, само срещи с акушерката и доплер. Купих и едно малко боди, тъй като измъчвам таткото и му казах че ще разбере пола чааак като се прибере от работа
. Пише :(Daddy's little flower), предполагам че няма да се обърка и да реши че ще има синче
.
Дано всички са щастливи и доволни от прегледите си днес.

Доки е много доволна а аз много щастлива. Отговаряме си на седмиците и така. Сега ще се видя с тази доки чак от 30-32 г.с. Продължаваме си ходенето при ЖК. 
Успех!
Изследванията ми са окей, също пия на Прегнакеър витамините и допълнително Омега 3,6 и 9 за вегетарианци. Чувствам се добре, но започнах да трупвам килца след първоначалните 3 свалени, и ще трябва да огранича сладкото и макароните..
