Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 359
  • 724
# 135
Мина и втория ми скан днес. Безкрайно съм щастлива да видя отново бебето. Расте и се развива нормално, гледаха сърцето, дробовете, костите, лицето...всичко. Видяхме и пола, така че официално се включвам в отбора на женските мами, моля Ели да ми постави розов щъркел на 1-ва страница. Mr. Green stork-girl От тук, до края, само срещи с акушерката и доплер. Купих и едно малко боди, тъй като измъчвам таткото и му казах че ще разбере пола чааак като се прибере от работа Grinning. Пише :(Daddy's little flower), предполагам че няма да се обърка и да реши че ще има синче Blush.
Скоро ще ми трябва помощ за името, тъй като имаме поне 5 подбрани, но...хайде няма да ви занимавам повече сега.  Hug Дано всички са щастливи и доволни от прегледите си днес.  bouquet
Виж целия пост
# 136
Здравейте  Heart Eyes
Мина и нашата втора ФМ. Бебка е в перфектно здраве и състояние на духа/риткаше здраво/ всичко и е наред и в норми. Има си всичко даже и по 5 пръсчета на крачета и ръчички  Joy Доки е много доволна а аз много щастлива. Отговаряме си на седмиците и така. Сега ще се видя с тази доки чак от 30-32 г.с. Продължаваме си ходенето при ЖК.

evianna и аз го имам този проблем писала съм и преди. Това с гаститите и колита не е лека работа  Mr. Green. Винаги след хранене положението е тегаво. Подува се корема, стяга и е доста тежко. Не се притеснявай за бебето всичко ще е наред. Пробвай с малко диетка/подбор на храните/ и повече плодове и зеленчуци. Иначе аз вземам фибри и Еспумизан 3*2/след всяко хранене/ гастро ми го е изписал. За линекса не знам но май не е препоръчителен за бременни. Ако искаш на лична можем да обсъдим нещата да не занимаваме момичетата. Пиши ако имаш нужда.

Veggie честита мома  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 137
Браво Миеринче, браво на снахата! Хи хи хи.
Виж целия пост
# 138
Чудесни новини, Миерин! Все такива да са  Heart Eyes
Виж целия пост
# 139
Здравйте.Да се включа и аз в новата тема и се връщам да чета.
Днес влязох в болница за продължение на болничния и се потвърди,че бебчето ще е момченце.Даже докторката ми показа пишлето му Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Браво Миеринче, браво на снахата! Хи хи хи.

 Heart Eyes Hug Hug

lolr гледаме снахата да знаеш Heart Eyes Heart Eyes

Aggalia  Heart Eyes Hug Hug
Виж целия пост
# 141
А, така Миеринче.

Нани, честит ти малчуган!
Виж целия пост
# 142
mierin, радвам се за теб и бебка  Hug Heart EyesСамо така да сте до края  Hug

Вече и аз броя дните до петък и хем се вълнувам, хем ми е притеснено... Но пък все по-често усещам бебко, дори и през деня, когато съм в движение и това ме успокоява.
Днес сутринта направих една простотия - свалих един аквариум от шкафа, е...полупразен, но 10 кг си имаше, а и отвисоко... Така ме преряза кръста, че изпищях...доста се изпаших, но слава богу размина ми се. Мунска работа... #Cussing out
Виж целия пост
# 143
Oф благодаря ви за съветите...днес ядох мюсли с кисело мляко, сушени сини сливи, взех и едни фибри дето се разтварят...искам да ми мине. Утре ще търся смляно ленено семе ( мисля , че е позволено) и сусамов тахан, ама суров ли и кой е хубав на вкус, не съм яла такова нещо. Обаче за Линекса ще проверя
Виж целия пост
# 144
За лененото семе - не прекалявай, не го препоръчват при бременност в големи количества. Аз и преди писах мен какво ме оправи, а имай предвид, че съм с години история на хроничен запек - фибри Хуск, ти каза, че си взела някакви, не ги спирай изобщо, те са напълно позволени при бременност и с времето ще се отървеш от проблема, но ги пий всеки ден. най-важното е да не допускаме запек, че стигне ли се дотам, е лошо, може да си докараш сериозни вътрешни хемороиди или фисурка (като моя милост) Sad Успех!
Виж целия пост
# 145
Мина и  нашата ФМ, всичко ни е  наред, потвърдите че е мъжко, даже на няколко пъти се показва доста явно/ срам няма мъника хихихи/ риткаше, смучеше си пръстчето и за няма и две минути заспа и не можем да го събудим, то се разхождах , док. ми побутва корема и накрая се събуди, голям смях . Малкия е 450 гр и е 17 см. Голяма емоция  беше ! Искам Пак Simple Smile


Ели слагай  stork-boy stork-boy stork-boy

Браво за хубавите новини от mierin и нани-нани    bouquet

Виж целия пост
# 146
Честито на всички мами за  хубавите новини!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 147
А вегетарианки има ли сред вас, как са ви изследванията, на мен засега докторката нищо не ми е казала за желязото и тн и затова си мисля, че съм ок. Гледам да ям здраевословни неща, но с този моя стомах е мъка... Simple Smile Пия витамини на Прегнакер, би трябвало да е достатъчно

Аз съм вег Wink Изследванията ми са окей, също пия на Прегнакеър витамините и допълнително Омега 3,6 и 9 за вегетарианци. Чувствам се добре, но започнах да трупвам килца след първоначалните 3 свалени, и ще трябва да огранича сладкото и макароните.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 148
Гери извинявай мила не писах защото бях с мама и имахме малко др.работа после.
Иначе много се радвам за вас  Heart Eyes Hug младеж, супер   261uu  
Деситка  Heart Eyes Hug

Иначе днес се замислих още малко и влизам в 6 месец  Heart Eyes Crazy Crazy
Виж целия пост
# 149
Е, след днес вече е окончателно - момиченце. Моля за един розов щъркел Simple Smile))
ФМ  мина ок, надявам се и при всички да е така.   Praynig

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия