Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 361
  • 724
# 195
Бе, да ви кажа,то не е точно суеверие, а защита. При първата ми бременност чакахме сърчице, за да кажем, така и не дочакахме. Спестихме на родителите си притесненията, а на нас - въпроси и неуместни коментари от приятели и познати. За сегашната бременност изчакахме да мине първата ФМ, за да сме сигурни, пък и шубето си е голям страх Joy
Виж целия пост
# 196
Бе, да ви кажа,то не е точно суеверие, а защита. При първата ми бременност чакахме сърчице, за да кажем, така и не дочакахме. Спестихме на родителите си притесненията, а на нас - въпроси и неуместни коментари от приятели и познати. За сегашната бременност изчакахме да мине първата ФМ, за да сме сигурни, пък и шубето си е голям страх Joy


точно имам една позната която с първата бременност разгласи на всички и уш най страшното минало след 3 месец ама в 5 месец ....  Confused
та със втората почти на никой не беше казала и някак от това ли се стресирах и аз и не разгласявам поне засега естествено роднините знаят ...   Laughing
Виж целия пост
# 197
Аз казах на родителите ми и на брат ми веднага, щом видяхме положителния тест Simple Smile
На работа казах след първата ФМ, а на приятелите - с които съм се видяла след първата ФМ, им казвам. А и сега покрай сватбите, които ми се насъбраха напоследък, постоянно качват разни снимки и то си ми личи вече, така че и всички останали ще разберат  Crazy
Виж целия пост
# 198
Охх... абе и ние сме казали на роднините, на приятели чат-пат. И естествено в офиса всички знаят, защото се вижда Simple Smile

На мен много, много не ми се казва, че и аз съм от параноичките.

Като мине ФМ в петък, пу, пу  Praynig, вече ще го давам по-спокойно...поне се надявам де  Crazy



Виж целия пост
# 199
а "пречили" ви корема вече ? На мен не ми личи чак толкова щото съм си доста широка в кръста и изглеждам като преяла  Laughing ... и тези които знаят за бебо даже викат "ако не знам ч си бременна ще помисля че си напълняла"  Laughing  ... та пречи ли ви корема защо на мен доста все по трудно ми е да си обувам обувките в право положение да не говорим как се задъхвам ако трябва да се наведа за нещо направо ми се спира въздуха  Laughing доста е неприятно и не ми се мисли за по нататък в по големите месеци какво ще е ....
Виж целия пост
# 200
Като мине ФМ в петък, пу, пу  Praynig, вече ще го давам по-спокойно...поне се надявам де  Crazy

И аз така си викам след всеки преглед  ooooh! и на следващия ден почвам да диря под вола теле  Crossing Arms
Нещо от снощи не съм усещала бебка и паника голяма  ooooh! ooooh!  hahaha
Виж целия пост
# 201
Като мине ФМ в петък, пу, пу  Praynig, вече ще го давам по-спокойно...поне се надявам де  Crazy

И аз така си викам след всеки преглед  ooooh! и на следващия ден почвам да диря под вола теле  Crossing Arms
Нещо от снощи не съм усещала бебка и паника голяма  ooooh! ooooh!  hahaha
И аз от снощи не съм усещала бебчо и днес се разрових по нета пише, че 21 22 седмица може да са по поспаливи бебета Simple Smile
Виж целия пост
# 202
оооо  на мен ми е мн трудно даже да си обувам чорапите ужас, за задъхването то си е нормално за нашето състояние , а корема ми е доста големичък според мен  Grinning

а "пречили" ви корема вече ? На мен не ми личи чак толкова щото съм си доста широка в кръста и изглеждам като преяла  Laughing ... и тези които знаят за бебо даже викат "ако не знам ч си бременна ще помисля че си напълняла"  Laughing  ... та пречи ли ви корема защо на мен доста все по трудно ми е да си обувам обувките в право положение да не говорим как се задъхвам ако трябва да се наведа за нещо направо ми се спира въздуха  Laughing доста е неприятно и не ми се мисли за по нататък в по големите месеци какво ще е ....
Виж целия пост
# 203
И аз така си викам след всеки преглед  ooooh! и на следващия ден почвам да диря под вола теле  Crossing Arms
Нещо от снощи не съм усещала бебка и паника голяма  ooooh! ooooh!  hahaha

И аз така.... дори снощи специално лежах по гръб към 30 мин, защото тогава най-много усещам...да съм сигурна дето се вика. ooooh!

а "пречили" ви корема вече ? На мен не ми личи чак толкова щото съм си доста широка в кръста и изглеждам като преяла  Laughing ... и тези които знаят за бебо даже викат "ако не знам ч си бременна ще помисля че си напълняла"  Laughing  ... та пречи ли ви корема защо на мен доста все по трудно ми е да си обувам обувките в право положение да не говорим как се задъхвам ако трябва да се наведа за нещо направо ми се спира въздуха  Laughing доста е неприятно и не ми се мисли за по нататък в по големите месеци какво ще е ....

Пречи ми и още как, не мога да се сгъна  Mr. Green
Моят корем стърчи право напред като плондер.

Виж целия пост
# 204
Аделина91  Heart Eyes Hug даже четох, че спели от 16-22часа  newsm78
Дано само всичко да е наред пък ние нека си се панираме  Crossing Arms Praynig Praynig

Miss_JT определено ми е тежко  Rolling Eyes да не говорим за обуване на обувки .... пъшкам като парен локомотив  ooooh! ooooh! задъхвам се .... абе всички екстри.
А за това как ще го кареме в по напреднали месеци, душичка направо не ми се мисли  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 205
mierin споко всичко е наред Simple Smile Явно имат нужда от повече сън Simple Smile При теб какво е чувството, аз понякога го усещам все едно балонче се пука Simple Smile а понякога като потупване Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Ади и аз така мила го усещам  Hug Или както ако не се лъжа  prikazzka го беше описала като пукане на пуканки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 207
Хихих аз преди малко го усетих Simple Smile До сега усещах само ниско под пъпа а сега го усетих малко над пъпа Simple Smile явно се е обърнал маника Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Това е пост на една мама /февруарка/която тук при нас не пише - Честито на мама Геричка и мама Бел ! Мили мами желая ви само хубави мигове от тук на там с малките бебчета . Вчера мина и моята ФТ в 22 + 1 ден  всичко е наред бебчо е 700 грама а аз съм 7 килца отгоре . Преди ЕТ бях 43 а сега съм 50 . Ирен добре дошла лека бременност .

Моля коментар за грамажа на бебето  newsm78 Thinking Thinking
Виж целия пост
# 209
Основно усещам потупване и трепкане, през деня повече прилича на единично побутване, все едно се намества.  Grinning

Това е пост на една мама /февруарка/която тук при нас не пише - Честито на мама Геричка и мама Бел ! Мили мами желая ви само хубави мигове от тук на там с малките бебчета . Вчера мина и моята ФТ в 22 + 1 ден  всичко е наред бебчо е 700 грама а аз съм 7 килца отгоре . Преди ЕТ бях 43 а сега съм 50 . Ирен добре дошла лека бременност .

Моля коментар за грамажа на бебето  newsm78 Thinking Thinking

700 г, не е ли доста? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия