Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 361
  • 724
# 315
Таткото да се опита да го чуе. Понякога аз не регистрирам дори и легнала движения, които мъжът ми чува и усеща. Редовно изяжда и тупаник по бузката или ухото.
Виж целия пост
# 316
Таткото да се опита да го чуе. Понякога аз не регистрирам дори и легнала движения, които мъжът ми чува и усеща. Редовно изяжда и тупаник по бузката или ухото.

Ще го накарам  Heart Eyes Hug Hug

Малката малко се разрита  Crazy таткото каза, че го била ритнала по ушето два пъти  Heart Eyes
Благодаря ти  Heart Eyes
Виж целия пост
# 317
О, предполагам, че всички сме така. И аз изтръпвам, ако не усетя бебока няколко часа. Добре, че мъжо е под ръка и надава уше Simple Smile

А аз съм с друго притеснение. 3 пъти ни казаха, че бебето е момиче и вече така се обръщаме към него, мислим женски имена и т.н. Обаче 1 позната родила тези дни момче, за което до последно знаех, а и беше разпространила, че е момиче. И сега съм в чуденка...ами ако са объркали. Гледам разни снимки от 4D-то и на моменти гениталиите ми се виждат като мъжки, а докторкато беше категорична - момиче. Не, че е е кой знае какво, ама с тия сменящи се щъркели и аз взех да откачам. Скоро ще трябва да се замъкна до някой хубав ехограф и да видим със сигурност.

П.С. Хич не си се представям като майка на момче, просто, ама каквото е - такова Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Здравейте,
Да се включа и аз-термин 25.02.-момиче-трета бременност Grinning

Ехаа, още една мама чакаща трета рожба. Какъв е пола на другите ти дечица?

Ели, искаш ли малко да те успокоя.  С моите хлапета и вечер е весело. Преди 2 нощи тъъъъкмо съм в най-дълбокия ми сън и само чувам едно ревящо идващо към спалнята. Големият го заболяли ушите, ставам на секундата още в съня си, ровя за капки, слагам и пак лягаме. След час се повтаря и така до сутринта в 6ч, когато станахме всички. Баткото реве от болки, започнахме да се оправяме и рано-рано заведохме малкия на ясла, за да сме първи при личната. От там до лаборатория, аптека и благополучно в 11 ч. вкъщи. Някои си поспаха, но други се заеха с домакинска работа. Душичката ми спеше цял ден.
Виж целия пост
# 319
Здравейте,
Да се включа и аз-термин 25.02.-момиче-трета бременност Grinning

Ехаа, още една мама чакаща трета рожба. Какъв е пола на другите ти дечица
Имаме 8г момиче и 6г момче-редуваме ги Laughing
Виж целия пост
# 320
Имаме 8г момиче и 6г момче-редуваме ги Laughing

Страхотно  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 321
ДОБРО УТРО  bouquet
Добре дошли на новите Мами и леко бременеене  bouquet

mierin вчера цял ден не усещах  бебо, и вечерта тъкмо легнах и се упокоих, и така силно ме ритна за първи път и чак подскочих в леглото, а на корема една малка бобунка  точно до пъпа  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 322
Ох, това с ритането и мърдането и мен в страшна параноя ме вкарва! Аз съм в 22гс, но я усещам още от около 15та, сега вече доста отчетливо и често. Та миналата седмица имах един ден, в който не я усещах. Страшен рев му ударих и вечерта като се размърда, цяла нощ не спря  Laughing
Виж целия пост
# 323
И аз изпадам в паника като не усещам малката ми принцеса цял ден  Cry миналата седмица дори й пусках силна музика, за да се събуди и да ме ритне  Grinning мъжът за сметка но това е страшно спокоен и смята, че се притеснявам излишно. И на мен ми помага лежането по гръб, но понякога отнема повече от 15-20 мин., но си лежа докато не я усетя  Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Добър ден  Heart Eyes Hug

Паника голяма съм ма какво да направя  ooooh! от 2009 до ден днешен беше и е борба голяма за това мъниче и не искам издънки  Peace Peace дано всичко да е наред само това искам  Praynig Praynig Praynig Иначе разбитите ми нерви от тези години никой не може да ми върне  Naughty Много се бъзикам с приятели, че бебка ще има луда майка  Joy Joy ма те децата не си избират родителите  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 325
И аз изпадам в паника като не усещам малката ми принцеса цял ден  Cry миналата седмица дори й пусках силна музика, за да се събуди и да ме ритне  Grinning мъжът за сметка но това е страшно спокоен и смята, че се притеснявам излишно. И на мен ми помага лежането по гръб, но понякога отнема повече от 15-20 мин., но си лежа докато не я усетя  Simple Smile
Хаха, познато ми е това с музиката 😂 мъжа ми чак ми се цупи, че нарочно я будя 😂
Виж целия пост
# 326
Хаха, познато ми е това с музиката 😂 мъжа ми чак ми се цупи, че нарочно я будя 😂

Трябва да пробвам с рокаджийската музика на ММ до видим дали ще ми прави номера тогава бебка  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 327
Хаха, познато ми е това с музиката 😂 мъжа ми чак ми се цупи, че нарочно я будя 😂

Трябва да пробвам с рокаджийската музика на ММ до видим дали ще ми прави номера тогава бебка  Joy Joy Joy

Будете ги, будете ги... после ще се чудите как да ги приспите  Heart Eyes

mierin, ти поуспокои ли се?
Виж целия пост
# 328
mierin, ти поуспокои ли се?

Да,разшава се бебка и сега ми е малко по спокойно  Heart Eyes Hug Hug
Виж целия пост
# 329
и аз имах подобен ден без движения преди 4 дни , но слава Богу на идния ден отново малчо се разтанцува!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия