Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 360
  • 724
# 330
Добро утро мами и хубава неделя  Heart Eyes Hug Hug

Още две дни и влизам в 6 месец  Heart Eyes newsm57 newsm57 newsm57
Виж целия пост
# 331
Добър неделен ден bouquet.
У нас къртачът на майстора напевно пее, прах се сипе тихо, въобще - идилия Mr. Green hahaha.
Само да ви питам, докторите ли ви казаха, че трябва да го усещате всеки ден?  newsm78. Защото аз съм вече в шести месец и определено не ме сритва всеки ден Crazy
Виж целия пост
# 332
Здравейте, моята ФМ не мина добре, за съжаление, и доц.Карагьозова каза, че трябва да ми направи амниоцентеза в Майчин дом, за да се види дали има някакви хромозомни аномалии. Сега до месец очаквам резултатите. Направих и ФЕ във Фемина при д-р Спасов и всичко беше нормално със сърчицето /поне за това да не се притеснявам/. И ФМ и ФЕ ми бяха много обстойни, поне по 40мин. продължаваше всеки преглед, оглеждаха всеки детайл.
Та идеята ми беше не да ви притеснявам, а да се знае колко е важно да се ходи на тези прегледи.
Виж целия пост
# 333
ivelina666 , стискам палци да е фалшива тревога!
Виж целия пост
# 334
Здравейт е на всички февруарски мами Simple Smile И аз да се присъединя (малко късно де... Rolling Eyes ) с нашата по последния данни девойка. Таман видях че нямате никой с термин 19 февруари, та ние сме там ( макар че според ултразвука е 18 #Crazy )
Виж целия пост
# 335
Здравейте, моята ФМ не мина добре, за съжаление, и доц.Карагьозова каза, че трябва да ми направи амниоцентеза в Майчин дом, за да се види дали има някакви хромозомни аномалии. Сега до месец очаквам резултатите. Направих и ФЕ във Фемина при д-р Спасов и всичко беше нормално със сърчицето /поне за това да не се притеснявам/. И ФМ и ФЕ ми бяха много обстойни, поне по 40мин. продължаваше всеки преглед, оглеждаха всеки детайл.
Та идеята ми беше не да ви притеснявам, а да се знае колко е важно да се ходи на тези прегледи.
Това лично на мен ми звучи странно  newsm78
Ти не прави ли БХС в 11 седмица? Какъв ти беше риска?
Виж целия пост
# 336
Да, правих БХС в 12г.с. и резултатите бяха чудесни. Но сега амниоцентезата се налага заради недоразвита част на малкия мозък, както и 2 кисти в мозъка и да се види дали има генетични изменения /не заради Даун и др. синдроми, а пълен генетичен анализ/. През това време докато чакаме резултата, даваме и възможност на тази част от малкия мозък да се доразвие и кистите да си изчезнат сами. Така че, сега всичко е в Божиите ръце  Praynig
Виж целия пост
# 337
Ivelina, стискам палци за резултатите, дано бебето израсте тея проблеми и минат с времето Hug Hug Praynig.
Виж целия пост
# 338

Да, правих БХС в 12г.с. и резултатите бяха чудесни. Но сега амниоцентезата се налага заради недоразвита част на малкия мозък, както и 2 кисти в мозъка и да се види дали има генетични изменения /не заради Даун и др. синдроми, а пълен генетичен анализ/. През това време докато чакаме резултата, даваме и възможност на тази част от малкия мозък да се доразвие и кистите да си изчезнат сами. Така че, сега всичко е в Божиите ръце  Praynig
Разбрах... Стискам палци и се моля всичко да е наред.  Praynig  Hug
Виж целия пост
# 339
Благодаря ви от сърце, имам нужда от молитвите ви  Hug
Виж целия пост
# 340
ivelina666 стиснати палци и от мен  Praynig, дано всичко е наред и резултатите са ти добри. Защо не отидеш при д-р Д. Марков от МЦ Марковс. Той има опит с патологии и е добър професионалист. Просто за още едно мнение. Ако обясниш ситуацията и проблема, вярвам, че ще те вмести между часовете. Още веднъж успех!  Hug

savis_90 добре дошла сред нас и леко бременеене  Hug
Виж целия пост
# 341
Мами аз да питам някой от вас да има нещо като топли вълни .... от седмица някъде все ми е топло и яко се потиме  Laughing или може да е на нервна почва  newsm78 щото и доста си се притеснявам
Виж целия пост
# 342
ivelina666 ще се моля и ще стискам много палчета за бебчо  Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed Всичко ще се нареди вярвай в това  Heart Eyes Hug Hug Hug

Не съм расист ма как тия роми раждат читави деца бе  ooooh! ooooh! ooooh! ей по 5 по 10 ги правят  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms абе те не знаят думата проблем какво е ....оф  Crossing Arms

happysmile за ремонти не  ми говори  ooooh! ooooh! ooooh! ММ защото е ербап ...оф айде да не се ядосвам повече за днес  ooooh! ooooh! та той нали от всичко разбира та ще се точи 100 години  ooooh! ooooh! Само нерви. Ако сега не се разведем няма кога  Naughty

За усещането на бебето не съм говорила с лекарката си  newsm78 но в четвъртък ще я питам. Защото има дни когато много я усещам бебка като вчера примерно но днес не е така  newsm78
Виж целия пост
# 343
mierinу скоро говорихме с 1 приятелка за ромските деца. Ами...млади яйцеклетки май е отговорът. На моите 30 години повечето от етноса имат внуци или поне 4-5 деца.

И аз не усещам бебето еднакво. Преди 2-3 дни едвам, едвам и то само като лежа, а вчера и днес е непрекъснато.
Виж целия пост
# 344
Ивелина, дано всичко да е наред с бебчето!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия