Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 359
  • 724
# 375
За повръщането след 3-ти месец бях писала някъде (или тук или във ФБ групата), че се оглежда плацентата. Аз първите месеци не повръщах, а започнах от 12 г.с. и то само сутрин първата закуска. Моята АГ ми каза да кажа на ФМ да обърнат внимание на плацентата и от Фемина ми казаха, че няма проблем. Повръщането си е от бременността, пращали се някакви сигнали на мозъка.  newsm78 Препоръчаха да ям препечени филийки със сирене, които да са поднесени в леглото от мъжа ми!  Laughing
Ако на ФМ са ви казали, че няма патология на плацентата, просто трябва да се примирим, че ще си повръщаме още няколко месеца!  Sick
Виж целия пост
# 376
Препоръчаха да ям препечени филийки със сирене, които да са поднесени в леглото от мъжа ми!  Laughing

А, ето това е наистина много добър съвет, добре е да се спазва стриктно от всички бъдещи татковци Mr. Green
Виж целия пост
# 377

Да попитам и аз нещо. Вашите татковци усещат ли бебоците? Моя мъж все се жалва, че нищо не е усетил и само ми се муси защо аз съм го била усещала. На моменти много ме дразни. Да не говорим, че съм в 24+5 седмица и малкия се спуква от ритници, особено сутрин и вечер, направо няма мира  Laughing Сигурно моя е някакъв дебелокож индивид  Thinking


 И нашия татко се жалва че не може да го усети , та чак се дразня понякога и му казвам да се съсредоточи повече  Laughing а днес му направих клипче на мънинките бубонки , които се появяваха от ритането на бебо и като се прибере от работа ще му покажа . Чак аз бях очарована , понеже не ги бях забелязала да сега  Heart Eyes

Аз последните няколко дни се чувствам доста отпаднало , може и да е от времето .нищо не ми се прави  Confused 

Имам и въпросче Wink последния път като имахме интимен контакт с мъжа ми ,накрая получих контракция и си беше малко болезнена, и при повечето случаи съм получавала но не болезнени . Аз и по принцип откокто съм бременна се чувствам странно по това отношение , но все пак в началото бяхме по активни Embarassed  . Усещам и понякога бебо да мърда по време на интимноста ни и ми е странно , моя мъж не се е оплакал от тези ми капризи дори ме подкрепя и го е страх да не ме е наранил. Та въпроса ми е , при вас получават ли се някакви усложнения при интимност и как ги преудолявате? Малко неудобен въпрос ,но това ме мъчи от известно време  Rolling Eyes Peace
Желая ви здраве и позитивни емоции  Hug

Виж целия пост
# 378
Аделинка ММ на два три пъти си слага ушето на корема и казва, че я усеща бебка  newsm78 пък знам ли ....
Моя пък нищо не чуваше Simple Smile ама сега повече вечер се бунтува Simple Smile
Виж целия пост
# 379
@positivevibes, аз точно тук не мога да ти отговоря Grinning Ние с мъжа ми в началото на бременността ми правихме секс и пркървих Sad Оправих се бързо, но бях доста време на утрогестан и след време ми казаха да го спра. След 2 месеца някъде попитах доки дали мога отново да водя полов живот и той ми каза, че всичко изглежда добре, но ако не желая да рискувам, да намерим алтернатива на стандартния акт  Embarassed Така и правим, защото с това "ако не ти се рискува" ни поизплаши малко... На следващия преглед пак ще питам де хаха Grinning
Виж целия пост
# 380
@positivevibes, аз точно тук не мога да ти отговоря Grinning Ние с мъжа ми в началото на бременността ми правихме секс и пркървих Sad Оправих се бързо, но бях доста време на утрогестан и след време ми казаха да го спра. След 2 месеца някъде попитах доки дали мога отново да водя полов живот и той ми каза, че всичко изглежда добре, но ако не желая да рискувам, да намерим алтернатива на стандартния акт  Embarassed Така и правим, защото с това "ако не ти се рискува" ни поизплаши малко... На следващия преглед пак ще питам де хаха Grinning

Мен лекарката ме пита в началото дали прокървявам при полов акт и каза че е съвсем нормално ако това се случи  newsm78 не ми се е случвало .
Ще трябва да попитам за нашия проблем следващия път , че и на мен не ми се рискува Embarassed
Виж целия пост
# 381
@positivevibes, аз точно тук не мога да ти отговоря Grinning Ние с мъжа ми в началото на бременността ми правихме секс и пркървих Sad Оправих се бързо, но бях доста време на утрогестан и след време ми казаха да го спра. След 2 месеца някъде попитах доки дали мога отново да водя полов живот и той ми каза, че всичко изглежда добре, но ако не желая да рискувам, да намерим алтернатива на стандартния акт  Embarassed Така и правим, защото с това "ако не ти се рискува" ни поизплаши малко... На следващия преглед пак ще питам де хаха Grinning

Мен лекарката ме пита в началото дали прокървявам при полов акт и каза че е съвсем нормално ако това се случи  newsm78 не ми се е случвало .
Ще трябва да попитам за нашия проблем следващия път , че и на мен не ми се рискува Embarassed


Да и аз съм чувала, че се случва да прокървиш, но не е безобидно и затова спряхме Sad А и аз още преди това имах няколко дни нечовешки болки, от които понякога направо се гърчех, така че двете в комбинация може би са били рискови. А ти попитай, за да ти е мирна душичката  Hug
Виж целия пост
# 382
positivevibes,

На нас на ФМ доц.Марков ни каза, че не е препоръчително, че заради тая пуста миома - можело да се предизвикат сериозни контракции. Моя мъж е като пристрастен и ми беше чудно как ще го преживее, ама се справя доста успешно за сега. Даже миналата седмица ми отказа с оправданието, че доктора не давал  Crazy Все едно не е той  Laughing За първи път му се случва да откаже, а сме заедно от 14 години почти!!!  hahaha Най - добре наистина си намерете алтернатива някаква.
Виж целия пост
# 383
Какъв секс бе  ooooh! ooooh! нъцки чак след като родя, чи и по нанатък  Naughty Mr. Green Mr. Green
каквото иска ММ да прави аз проблем сега със секса нямам  Naughty

plqsmlqs де тоз късмет миличка да ми поднесе нещо в леглото ММ  ooooh! Joy Joy аз на него ДА, обратното може би в някой друг живот  Shocked

И днес официално влязох в 6 месец  bowuu bowuu
Виж целия пост
# 384

И днес официално влязох в 6 месец  bowuu bowuu

Честито!!!  Party
Виж целия пост
# 385
Аги   Heart Eyes love001

Ти защо не си сложиш лентичка ?
Виж целия пост
# 386
Аги   Heart Eyes love001

Ти защо не си сложиш лентичка ?

Еми не ми се занимава  Laughing Толкова съм мързелива напоследък, че даже леглото ми се вижда тоооолкова далче  Mr. Green Шегата настрана - не съм се сещала
Виж целия пост
# 387
Значии никакъв секс Laughing , аз си се шашнах при тази болезнена контракция , а и  ми е доста неудобно особенно с този тумбак където съм отпрала  Joy  Hug
Виж целия пост
# 388
Значии никакъв секс Laughing , аз си се шашнах при тази болезнена контракция , а и  ми е доста неудобно особенно с този тумбак където съм отпрала  Joy  Hug

Тумбака изобщо не трябва да го закачаш при секс.  Wink Ако се решите все пак, избягвайте да го притискате  Hug Имаше във ФБ групата някаква статия кои пози да се избират, даже мисля имаше и една тук в бг мама по триместъри най - подходящи  Hug
Виж целия пост
# 389
миеринче, айде честито 6-ти месец Hug

За секса хахахаах абсолютен мираж от стимулацията насам... което си беше преди цял век...
Около 12 седмица мъжа ми пита док, док разреши и нашия се дръпна хаххаа било му странно и само дето пита. Mr. Green
Ама аз нямам и особени мераци. Оказа се, че матката ми е по-ниско в таза и имам постоянни болки и неразположения, а и с това нон стоп течащо кранче никак не ми е комфортно и желанието ми го няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия