Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 456
  • 730
# 225
Като цяло почти всяка коса изисква грижи. Хубавото на късата от този тип е, че дори да трябват постоянно четки и издухване косата не е толкова много и се справяш по-лесно и бързо.
Но аз съм от крайно мързеливият тип, но мен и косата ми ме е направила такава. Ако тръгна моето "киче" с четката да изправям това са час и половина до два дърпане и потене, след което следва задължителен душ, където от влагата косата ми ще се върне в начално положение. Затова предпочитам дори да не я суша, да изсъхне естествено. Тогава застава в най-хубава форма.
Виж целия пост
# 226
Ох на мен туй каре ми е най-лесно за поддръжка. Имам невероятно права коса и единственото ми задължение е да я изкъпя. От филирането обема става Уау. Ама пуст ми мерак да съм с дълга коса и не го правя вече
Виж целия пост
# 227
Bronde е Brown+Blonde. Бронд е между блондинка и брюнетка.

Заинтригувахте ме с това бронде и понеже чета последователно, по нататък може и да става ясно, но съм стигнала далеч  Heart Eyes
Ако вече имаш бели косми и се боядисваш- как се  случва това бронде  newsm78

Години наред ходех на кичури, сега се боядисах в почти моя естествен цвят кестеняво, кичурите пак изсветляват, харесвам такива шарени коси
Виж целия пост
# 228
Много харесвам къси коси д дълъг бретон.Страхотно седят.Но пусто тънката и мека коса не седи или поне аз не мога да я правя.Бретона ако го изпъна с преса седи, но отзад късото като се надигне и начупи и става чудо.
Аз сега съм горе-долу така, с малко по-дълги краища отпред:
http://beauty.bg/wp-content/uploads/Kusa-kosa1.jpg

Поне това с въртяща четка сравнително лесно ми се получава.
Виж целия пост
# 229
Аз пък никога не бих си отрязала косата късо или на много късо каре. Никога не съм харесвала късите момчешки прически, ама никога. Анти женствени са ми. Може да прозвучи доста консервативно, но си е мое мнение.А пък това с дългия бретон ми идва твърде в повече. Моля не се сърдете, на някои жени може и да им отива-аз за себе си говоря, не бих се възприела така,дори не бих си се и представила. А иначе някой път късата коса може да отнема дори повече разправии от дългата.
Виж целия пост
# 230
Според мен късото стои добре или на много характерни лица със силно изразена индивидуалност, или на много, ама много женствени такива. Едно време като бях много слаба и лицето ми беше на сърничка, цялото едни огромни очи, късото ми стоеше много по-зашеметяващо, отколкото сега.
Виж целия пост
# 231
https://www.facebook.com/arda.azim34/videos/1649095795333756/


Попаднах на това клипче днес, много хитро за тънки, незабележими кичури /сигурно и те си имат име, но не го знам  Embarassed/
Виж целия пост
# 232

Цитат
?????????  newsm78

емиии изказах мнение  Simple Smile bouquet  Hug
Виж целия пост
# 233
Според мен късото стои добре или на много характерни лица със силно изразена индивидуалност, или на много, ама много женствени такива. Едно време като бях много слаба и лицето ми беше на сърничка, цялото едни огромни очи, късото ми стоеше много по-зашеметяващо, отколкото сега.

Напълно съм съгласна! Трябва да има акцент  Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Не само късото но и дългото не стои на някои лица добре.Всяка прическа има вероятност да не подхожда на някой вид лице.На едни ще им е по хубаво с бретон от колкото без,  на други обратното.Различно е при всички и не всяка прическа подхожда на всеки .
Харесват ми дълги бретони които могат да се направят така не точно така с плитка а така бухнал .
Скрит текст:

А как предпочитате косата на черта или на етажи.За мен има един малък минус при етажите ,че при даден вид прически когато косата е на пластове някои прически ако е със средна дължина не стоят добре и няма как да се направят .И другото е ,че не стои толкова плътна и обемна.Моята е на черта ето и снимка
Скрит текст:
Виж целия пост
# 235
Харесвам и двете и черта и етажи.Чертата ако е средна и къса не дава голяма възможност за прически.Етажите ако не са направени плавно стоят като оръфани и изтъняват.Чертара пък събира обема в долната част на косата а в корените слепва,стои като каска.Моята коса искам сега да я направя на черта,но точно това стоене като каска ме притеснява.Хубаво се беше изравнила почти но защо ли сложих тези етажи...Фризьорката ми пък казва,че косат ми не е за черта,защото е гъста.
Виж целия пост
# 236
Харесвам и двете и черта и етажи.Чертата ако е средна и къса не дава голяма възможност за прически.Етажите ако не са направени плавно стоят като оръфани и изтъняват.Чертара пък събира обема в долната част на косата а в корените слепва,стои като каска.Моята коса искам сега да я направя на черта,но точно това стоене като каска ме притеснява.Хубаво се беше изравнила почти но защо ли сложих тези етажи...Фризьорката ми пък казва,че косат ми не е за черта,защото е гъста.
Чертата ми е средна и имам огромен избор за прически  Simple SmileКъдрици , плитки , кок, и какво ли още не съм правила Simple Smile .Не съм точно с черта е по скоро е много дълъг лоб но разликата отпред и малко по дългото е едвам забележимо .Стои като черта .
Виж целия пост
# 237
Аз съм на мнение, че зависи от косата.
Ако косата е права, не много обемна-предпочитам черта. Имам приятелка, чиято коса е дълга до кръста, права и не е много гъста. На нея ѝ отива страшно много да е на черта.
Докато например моята коса е много и е гъста + това, че е чуплива. На мен не ми отива на черта. Затова от доста време съм на етажи. Харесва ми как всеки етаж се накъдря и накрая седи уникално. Peace
Виж целия пост
# 238
Здравейте. Някой знае ли какъв цвят се води косата на една от участничките в x фактор - Ева-Мария?
Гледах предаването вчера и много ми допадна този нюанс. 

http://www.videoclip.bg/watch/532878
Виж целия пост
# 239
Харесвам и двете и черта и етажи.Чертата ако е средна и къса не дава голяма възможност за прически.Етажите ако не са направени плавно стоят като оръфани и изтъняват.Чертара пък събира обема в долната част на косата а в корените слепва,стои като каска.Моята коса искам сега да я направя на черта,но точно това стоене като каска ме притеснява.Хубаво се беше изравнила почти но защо ли сложих тези етажи...Фризьорката ми пък казва,че косат ми не е за черта,защото е гъста.

Има според мене вариант за черта на гъста коса, но трябва да е много майсторски направена - силно филирана в долната част на косата от вътрешната страна.Виждала съм на една колежка - седи страхотно.Но бая филиране иска и не е за сухи и с чупещи се краища коси.




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия