Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 456
  • 730
# 330
И аз мисля, че на етажи като е косата цъфти повече, само,че то цъфтежа не зависи само от подстрижката, а от други неща също, до тип коса си е повече, грижи, структура на косъма, дали е склонен изобщо да  цъфти, също дали се боядисва, третира, гори.
Чаровна, това е типичната етажирана коса, която излезе на мода кажи речи в средата на 90-те-поне по мои спомени, тогава изведнъж всички започнаха така да се подтригват.
На мен точно тази снимка не ми допада-етажите са много изразени, много около лицето и биха стояли по-добре на по-обемна и гъста коса като че ли  newsm78
Кичури на толкоооова тъмно коса, тъмна кожа и в такъв цвят за мен не стоят добре и ми циганеят.

На мен ми харесва този тип прическа:



Косата стои страхотно, не е типичната скучна изправена коса и е много сладка.
Небрежна е и естествена.


Също леки кичури, но съобразени с цвета на косата.Истинско вдъхновение
А и София е толкова сладка с по-дълга коса Heart Eyes
Виж целия пост
# 331
Момичета как се наричат тия цветове, че искам някаква промяна предколедно. Grinning


Виж целия пост
# 332
Не знам точния цвят кой е, но да знаеш че се води "русо" (а не 'светло кестеняво' както си мислех аз на времето  Laughing)
Виж целия пост
# 333
Lie to me, виж 7.3, 8.3, 8.31
Виж целия пост
# 334
http://www.schwarzkopf-professionalusa.com/skp/us/en/home/produc … roduct-range.html   
9.65 e подобен цвят.
Виж целия пост
# 335
Момичета,
Благодаря Ви и на трите! Златни сте!
Виж целия пост
# 336

На мен ми харесва този тип прическа:



Косата стои страхотно, не е типичната скучна изправена коса и е много сладка.
Небрежна е и естествена.


Много прилича на т. нар. дълъг ШАГ... И аз към нея се стремя, но с моето каре - по-трудно ще го докарам. От днес съм нещо такова:
Скрит текст:

Има да си почакам...
Виж целия пост
# 337
Вики, с търпение ще стане. Иначе късата коса на Ашли бенсън на мен много ми харесва,отива й.
ДНЕС съм на фризьор,стискайте ми палци,че и аз съмата не знам какво ще се правя.
Виж целия пост
# 338
Вики, с търпение ще стане. Иначе късата коса на Ашли бенсън на мен много ми харесва,отива й.
ДНЕС съм на фризьор,стискайте ми палци,че и аз съмата не знам какво ще се правя.

Стискаме и чакаме  Heart Eyes
Виж целия пост
# 339
Вики, с търпение ще стане. Иначе късата коса на Ашли бенсън на мен много ми харесва,отива й.
ДНЕС съм на фризьор,стискайте ми палци,че и аз съмата не знам какво ще се правя.
И още чакаме.... Joy
Виж целия пост
# 340
Готова съм.Прясно,прясно подстригана.Казах,че искам изравняване.Даде ми нейния съвет-потстепенно подрязване по малко.Оправи кривотиите,изравни отзад пласта коса.Взе ми окило 5 см от косата.Тези накълцаните отпред ги махна.И бретона ми оправи,бил подстриган,много странно, ужасно и каза,че  бретонче ми отива много повечв,което си го знам де. И момичета обещах ви снимка,ще кача веднага като успея да се снимам,че в момента няма кой да ме снима.Общо взето косата се уеднакви и е оформена така,че оттук наттък да се върви към равна форма.
Виж целия пост
# 341
Готова съм.Прясно,прясно подстригана.Казах,че искам изравняване.Даде ми нейния съвет-потстепенно подрязване по малко.Оправи кривотиите,изравни отзад пласта коса.Взе ми окило 5 см от косата.Тези накълцаните отпред ги махна.И бретона ми оправи,бил подстриган,много странно, ужасно и каза,че  бретонче ми отива много повечв,което си го знам де. И момичета обещах ви снимка,ще кача веднага като успея да се снимам,че в момента няма кой да ме снима.Общо взето косата се уеднакви и е оформена така,че оттук наттък да се върви към равна форма.
Браво много се радвам ,че се възприемаш ,че се харесваш и си останала доволна Simple Smile .
Виж целия пост
# 342
Дъщеря ми утре ще си прави сомбре  newsm78, май такова беше, ама какво ще стане....
Дано се хареса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 343
А каква е последната и най-актуална тенденция в линията на дългата коса??
Виж целия пост
# 344
А каква е последната и най-актуална тенденция в линията на дългата коса??
За боядисване но не само за дълги коси , предполагам е подходящо и за къси
http://ladyzone.bg/article/krasota/haircontouring-nova-tendencij … -pricheskite.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия