Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 451
  • 730
# 510
Аз съм с бяла кожа с розов подтон - студен тип. Нацелила съм русото  Laughing

Като малка бях с много къдрава коса, на масури. Остригаха ме заради въшки и се изправи  Crazy Сега е чуплива и точно на никъде, ако не я изправя или накъдря... Не съм доволна  Crossing Arms
Виж целия пост
# 511
Като малка бях с права като клечки коса. В пубертета ми се накъдри и сгъсти. Стана много лъскава.
Преди години започнах да я боядисвам и изправям ежедневно и красотата й замина.
Кожата на лицето ми е с жълт подтон.
Виж целия пост
# 512
Не можах да определя кой тип съм.? Определено студен подтон на кожата, сиво-синьо зелени очи, черни мигли. Като малка бях много руса - към девятка, после потъмня малко към седмица. От 9 години боясивам в тъмно, предимно съм черна със син подтон, но съм била и студено кафява, на студени кичури и една година средно червена. Косъмът ми винаги е бил тънък и прав.
Виж целия пост
# 513
Никога не съм се замисляла дали съм със студен или топъл подтон на кожата. Сега връщайки се назад се хващам, че по-често съм се спирала на топли цветове при боядисването на косата, мислех, че повече ми отиват, а то си имало и друга причина. Възникна ми един въпрос - ярко червеното топъл или студен цвят е? newsm78 Преди две години бях с много ярко червен цвят и ми стоеше добре - единственият цвят, който подчертава цвета на очите ми - пъстри са, имат някакъв зелен отенък, който обаче изпъква само с червената коса (всички приятели сякаш тогава ми виждаха очите за първи път  hahaha). А за мен червеното е по-скоро студен цвят... или греша?!
Виж целия пост
# 514
За мен червеното си е топъл цвят отвсякъде.
Някой беше помолил да споделя с отмиването дали стават кичурите ми оранжеви - ами оранжеви са. Нооо като цяло косата изглежда лешникова, само на определена светлина и ако се загледаш в кичурите, се открива оранжевия оттенък.
Правих и маската с балсам и 1 опаковка натрошен Витамин C. При мен има огроооомен ефект, но може би е заради изсветлените кичури. Някой знае ли колко често мога да си я правя? Иска ми се преди следващото боядисване да я направя още 2 пъти, но не знам дали няма да ми увреди много косата.   newsm78
Виж целия пост
# 515
Аз съм по-скоро студен тип - много светла /бяла/ кожа, кафяви очи и светлокестенява естествена коса с пепелив отенък. Сега се боядисвам малко по-светло - около 8-ца, пак пепелива. Много харесвам ягодово и червеникаво-русите тонове, но изобщо не ми отиват.
Виж целия пост
# 516
Червеното може да бъде студено, даже в повечето случаи е. Там също си има подтонове.
Виж целия пост
# 517
Ето, това е цветът. За мен е по-скоро студен  Thinking

Скрит текст:
Виж целия пост
# 518
И аз да питам мога ли да повторя маската с вит.Ц в корените и ако може, след колко време?  newsm78
Виж целия пост
# 519
Ето, това е цветът. За мен е по-скоро студен  Thinking

Скрит текст:
Страхотен цвят!!! Онзи ден видях една жена с такъв, направо и завидях
Виж целия пост
# 520
Момичета, дайте съвет как да си сваля сега червения балсам от косата  Joy newsm78 Вече 10-11 пъти я мия, трия и не пада. По-точно опада в краищата, ама в корените стои. Сега съм с руси краища и червени корени... И шапка, естествено  Sick


Cyber,  и аз имам същия проблем.  Седи само в корените. Мисля да сложа една боя отгоре .
Виж целия пост
# 521
Червеното е топло. Особено онова кафяво-червеното, махагон, винено и от сорта.Поне така си мисля.
Била съм червена, много капризен цвят, две години чаках да ми израсте.
Мноаго си харесах тези:

Сори, че така ви ги поствама, ама не ми позволя иначе.
Мисля, че за естественият ми тъмен цвят ще са най-подходащи. Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Всеки цвят може да има топли и студени нюанси:

Като според мен, при синия цвят май  погрешно са надписани 'студеното' и 'топлото' , защото там където пише "warm" всъщност има червено и отива към лилавия спектър, поне ако се водя по долната графика или пък не? Crazy newsm78


Показаният червен цвят от Vickito и аз го определям по-скоро като студен, на фона на червеникаво-оранжавите бои за коса.
----
Miss_Bingley само първия и третия линк успях да отворя, мн ми хареса първия, особено на така 'начупена' коса Heart Eyes
Виж целия пост
# 523
Miss_Bingley, в момента съм точно така,но с малко повече русо.Много добре стои, не изисква никаква подръжка (поне при мен), напротив колкото повече ми расте косата, толкова по-добре изглежда
Виж целия пост
# 524
Фигс, на мен ми се отварят всички линкове, странно.
И на мен точно на Рейчъл много ми хареса как й стои.
Mrs.October значи казваш добре стои. Мен ме притеснява да не е смешно и прекалено контрастно на тъмният цвят едни много руси кичури.Сещаш ли се както от едно време така ходеха и момчета и момичета-на черно, жълто руса и много гадно стоеше. Ето този ефект искам да избегна. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия