Бързи общи здравословни въпроси и отговори – 1

  • 98 621
  • 736
# 135
Ако в еднократно мисля, че нищо ти няма.


Все по-често се появява  Cry
Виж целия пост
# 136
Когато на мен ми се случи, болките отиваха от пъпа към срамната кост. Като се изправях беше кошмарно. Оказаха се гъбички, отиди на гинеколог.
Виж целия пост
# 137
Дъщеря ми има суха кашлица с дразнене в гърлото, която се проявява сутрин и вечер. На какво може да се дължи и с какво се лекува? Водих я на лекар миналата седмица, пие сироп /аз бях писала на предната страница/, но кашлицата си продължава. Утре ще я водя пак, но все пак ако някой е имал подобна кашлица моля да сподели с какво минава. С антибиотик?  newsm78
Виж целия пост
# 138
Може би е от времето, има много хомеопатични бонбонки, пробвайте с тях.
Виж целия пост
# 139
При такава кашлица много добре действат таблетките Тавипек http://apteka.framar.bg/19001836/%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BF% … 0-%D0%BC%D0%B3-30 ,но е за деца над 12год.

домашни сиропчета/чайчета с орехи,локум,индрише,бонбон лукче...
чай от дюлеви семки или ленено семе
Виж целия пост
# 140
Довечера ще пробвам всичко. Мисля си за Стодал или Мукосолван.

Ще попитам и за Тавипек, но дъщеря ми е малка, а пише че е над 12г. Ще попитам в аптеката.
Виж целия пост
# 141
Момичета, някой случайно да знае къде практикува понастоящем д-р Светослав Саджаклиев (гастроентеролог)? В темата за специалистите по гастроентерология явно никой не е наясно. Преди е бил в "Токуда", а след това в "Европа", но по-натам дирите му се губят...
Виж целия пост
# 142
Момичета, някой случайно да знае къде практикува понастоящем д-р Светослав Саджаклиев (гастроентеролог)? В темата за специалистите по гастроентерология явно никой не е наясно. Преди е бил в "Токуда", а след това в "Европа", но по-натам дирите му се губят...
обади се на някой от телефоните http://ukazatel.bg/d-r-svetoslav-nikolov-sadjakliev-63775.html

а тук може да отправиш запитване,има един коментар http://doctiming.bg/en/doctors/svetoslav-sadzhakliev
Виж целия пост
# 143
Мерси, обаче това са телефоните на Токуда, а той отдавна не практикува там. Намерих един мобилен номер (предполагам, неговият) и пробвах да звънна няколко пъти, но за съжаление, е изключен. Confused
Виж целия пост
# 144
пиши на пациента който е коментирал и го питай http://doctiming.bg/en/doctors/svetoslav-sadzhakliev
Виж целия пост
# 145
Ок, мерси. Peace
Виж целия пост
# 146
Търсих и четох стари теми, но не намерих отговор. Имам мазол на пръста преди кутрето на крака, вероятно от тясни обувки(42 номер нося, трудно си намирам номер, камо ли да изберам цвят, модел и др.). Лятото мислех, че ще изчезне, понеже с отворените обувки не се притиска, но не! Сега не ми се мисли за зимата със затворените обувки. Няколко пъти слагах лепенки за мазоли със салицил по няколко дни - кожата побелява(и здравата около мазола), пада, но отдолу си остава нещо като брадавица, но твърдо. Ужасно неприятно е, като го натисна боли. Нямам никаква възможнаст да излизам от работа да ходя на дерматолог и не знам как да се справя.
Виж целия пост
# 147
може да е кокоши трън,при него остава нещо като коренче в дълбочина,трябва много ровене докато се изкорени...може да пробваш някой от тези методи http://medpedia.framar.bg/%D0%B0%D0%BB%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D … D0%BE%D0%BC%D0%B0
Виж целия пост
# 148
Имах кокоши трън преди години, който ми гориха с течен азот, впоследствие забра след горенето навътре до костта и имах сума ти ядове с него, но това е друга тема.
Не изглежда като кокоши трън, и въобще не може да се пипне, много боли. Не виждам характерните коренчета на кокошия трън.
Виж целия пост
# 149
Търсих и четох стари теми, но не намерих отговор. Имам мазол на пръста преди кутрето на крака, вероятно от тясни обувки(42 номер нося, трудно си намирам номер, камо ли да изберам цвят, модел и др.). Лятото мислех, че ще изчезне, понеже с отворените обувки не се притиска, но не! Сега не ми се мисли за зимата със затворените обувки. Няколко пъти слагах лепенки за мазоли със салицил по няколко дни - кожата побелява(и здравата около мазола), пада, но отдолу си остава нещо като брадавица, но твърдо. Ужасно неприятно е, като го натисна боли. Нямам никаква възможнаст да излизам от работа да ходя на дерматолог и не знам как да се справя.
Съпругът ми имаше подобен между пръстите на крака, от долната страна.Гориха го, нищо друго не помогна.Това беше преди 8-9 години, оттогава не се е появявал пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия